Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Krepšinis: sergi už Kauno "Žalgirį" ar Vilniaus "Lietuvos Rytą"?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1 ... 1213141516171819202122 ... 39
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Nocturnal_Ritual
2007 m. gegužės 8 d. 18:08:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nu, kokios prognozės prieš šiandienos rungtynes?

+9, Žalgirio naudai.

Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. gegužės 3 d. 22:11:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip ir galvojau, zalgiris laimejo. puikiai visi suzaide, nors pelnytu tasku kiekyj tai neatsispindejo. pvz jankis 9 pts ir puikiai atrode. popas irgi mazai tasku , bet kiek maciau vaizdo negadino! zinoma kaip visada gaila del to kad lietuviai mazokai lose, bet jei jau silinskis pasirode tai jau mldc. puikios rungtynes. tikiuosi 4.2 zalgirio naudai mazdaug finalas baigsis.
o del sirgaliu, tai labai daug kas is vln serga uz zalgiri. ir kaune yr ryto fanu, bet nedaug. visoj lietuvoj daugiau Z fanu. manau.

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
AnsweR
2007 m. gegužės 3 d. 21:36:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Psyhobabble> Rytas jauna komanda. Tai ir istorijos ne daug. Bet kad tu pats ne ką vyresnis už Rytą, tai apie tavo istoriją irgi patylim. Ir šiaip, baigiam diskusiją, nes aš, kaip jau labai daug kas įsitikino, supratau, kad su tavim diskutuoti yra tiesiog beprasmiška.
dunc_lover> Nelabai pagavai, nuo ko prasidėjo šita diskusija. Čia ne man šitą turi sakyti.

____________________
Parašas.
Atsakyti
dunc_lover
2007 m. gegužės 3 d. 21:33:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
Psyhobabble rašė:
ash euroliga-ga '99 finala tikrai prisimenu.. jej cia mr answer apie statybininku laikus kalba taj kas kita

Žinoma, laimėjo Eurolygą 99tais, tai dabar 200 metų visi tai prisimins ir DĖL TO sirgs už Žalgirį. Nejuokink. Taip, aš kalbu apie sovietinius laikus. Atmintim nesiskundžiu, tik kad tais laikais dar pyplys buvau.

krč aš nesuprantu, tai jau dbr reikia būt kuo nors nusipelnsiusiu, kad tavęs nelaikytu kažkokiu "papirkutoju". jog tu tiesiog sergi už vieną ar už kitą komandą ? (:
juk įdomiau sirgti už ką nors, ir nebūtina juk visuomet visko motyvutoti, taip ir išprotėt galima.

Atsakyti
dunc_lover
2007 m. gegužės 3 d. 21:28:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Psyhobabble rašė:
answer atmintim taj nesiskundzia. cska zalgirio devinto deshimtmecio rungtynes dar turbut atmena

tai tikriausiai bet šiaip nebūtina visuomet taip giliai praeity knisti kad rastum ką nors šlovnigo... tai tiek norėjau pasakyt.

Atsakyti
AnsweR
2007 m. gegužės 3 d. 21:28:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Psyhobabble rašė:
ash euroliga-ga '99 finala tikrai prisimenu.. jej cia mr answer apie statybininku laikus kalba taj kas kita

Žinoma, laimėjo Eurolygą 99tais, tai dabar 200 metų visi tai prisimins ir DĖL TO sirgs už Žalgirį. Nejuokink. Taip, aš kalbu apie sovietinius laikus. Atmintim nesiskundžiu, tik kad tais laikais dar pyplys buvau.

____________________
Parašas.
Atsakyti
dunc_lover
2007 m. gegužės 3 d. 21:19:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AnsweR rašė:
Psyhobabble rašė:
kaunieciai serga uz Zalgiriuka ne del to kad yra kaunieciai. jej jie pakeistu gyvenamaja vieta nebutu kaunieciai bet uz Zalgiri vistiek sirgtu. shtai ir vel ishlenda skirtumai tarp kaunieciu ir vilnieciu.. lemtis trbut

Žinoma, kas būtų, jeigu būtų. Už Žalgirį dėl to, kad jis Žalgiris serga nebent tie, kurie prisimena tuos senus šlovingus laikus, t.y. žmonės nuo ~30 m. O tokie kaip tu, daugiausia serga už savo miesto komandą. Taip kad man neaiškink, kas būtų, jeigu kauniečiai taptų nekauniečiais. Absurdiškai skamba.

o aš pvz prisimenu 1999-tuosius... ir nuo to laiko tai yra dar seniau... esu už žalgirį..čia tėvo genai D

Atsakyti
AnsweR
2007 m. gegužės 3 d. 21:13:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Psyhobabble rašė:
kaunieciai serga uz Zalgiriuka ne del to kad yra kaunieciai. jej jie pakeistu gyvenamaja vieta nebutu kaunieciai bet uz Zalgiri vistiek sirgtu. shtai ir vel ishlenda skirtumai tarp kaunieciu ir vilnieciu.. lemtis trbut

Žinoma, kas būtų, jeigu būtų. Už Žalgirį dėl to, kad jis Žalgiris serga nebent tie, kurie prisimena tuos senus šlovingus laikus, t.y. žmonės nuo ~30 m. O tokie kaip tu, daugiausia serga už savo miesto komandą. Taip kad man neaiškink, kas būtų, jeigu kauniečiai taptų nekauniečiais. Absurdiškai skamba.

____________________
Parašas.
Atsakyti
SudegintaSaule
2007 m. gegužės 3 d. 18:51:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš už Žalgirį, čia šeimyninis solidarumas

____________________
Šviesa...Ar dar vienas žalingas įprotis...?
Atsakyti
Nocturnal_Ritual
2007 m. gegužės 3 d. 18:32:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš šiek tiek kukliau, +7.

Atsakyti
Psyhobabble (Užblokuotas)
2007 m. gegužės 3 d. 17:41:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ps sekmes Zalgiriukui shi vakara!! mano spejimas +16 tashu Zalgirio naudaj

Atsakyti
playa
2007 m. gegužės 3 d. 16:33:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ballsai, 18.45 žaidžia

____________________
Būti ar nebūti? Eik tu na**ui
Atsakyti
AnsweR
2007 m. gegužės 3 d. 15:12:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
mr_brightside rašė:
Zaviesas rašė:
musebz rašė:
Uz Lituvos ryta...jie wilniaus komanda o as wilniuj gywenu..............;P

vilniui yra taip pat zoofilu nekrofilu ir kitokiu filu. tu irgi uz juos, nes is vln?

teisingai cia

Dauguma kauniečių už Žalgirį taip pat dėl to, kad iš jų Kauno. Tai gal jie irgi už visokius Kauno filus?

____________________
Parašas.
Atsakyti
new_ballsas
2007 m. gegužės 3 d. 13:24:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
šiandien, jeigu neklystu, žaidžia LR su Ž, gal kas žinot, kelintą valandą?

____________________
Kaip besigirtų laikraščių bei žurnalų redakcijos, knygų leidyklos, ir t.t., periodiškiausiai ir didžiausiais tiražais yra leidžiamas tualetinis popierius :D
Atsakyti
mr_brightside
2007 m. gegužės 3 d. 00:10:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Zaviesas rašė:
musebz rašė:
Uz Lituvos ryta...jie wilniaus komanda o as wilniuj gywenu..............;P

vilniui yra taip pat zoofilu nekrofilu ir kitokiu filu. tu irgi uz juos, nes is vln?

teisingai cia

Atsakyti
Xpo
2007 m. gegužės 3 d. 00:00:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo biče, gal durnaropių priėdei. Aš už gražias pergales ir atkaklią kovą.

Atsakyti
Zaviesas (Užblokuotas)
2007 m. gegužės 2 d. 23:27:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
musebz rašė:
Uz Lituvos ryta...jie wilniaus komanda o as wilniuj gywenu..............;P

vilniui yra taip pat zoofilu nekrofilu ir kitokiu filu. tu irgi uz juos, nes is vln?

____________________
"tu proto turi arba neturi ir nieko cia nepadarysi" mike pukuotukas.
Atsakyti
AnsweR
2007 m. balandžio 29 d. 12:03:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nocturnal_Ritual rašė:
Šiemet viskas stojo į savo vėžes.

kaip ten sakoma - nesakyk "Op" neperšokęs griovio

____________________
Parašas.
Atsakyti
Nocturnal_Ritual
2007 m. balandžio 28 d. 19:49:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Juk parašiau: "pernai LR buvo stipresnis". Šiemet viskas stojo į savo vėžes.

Atsakyti
Addicted
2007 m. balandžio 28 d. 18:54:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nocturnal_Ritual>>

Ne na dabar tu mane tikrai prajuokinai. "lavriko trauma"... Cia vel pasiteisinimas? Priminsiu kad su tuo paciu Lavriku Zalgiris Siemense pralaimejo ant 30 tasku ir BBL finale nesunkiai iveike zalgiri.

Tai kas vyko pries 10 metu niekas tau neprimena todel kad tai nereiskia nieko. O tai kas buvo praejusiais metais svarbu bent jau del vienos paprasciausios priezasties - Rytas yra dabartiniai LKL cempionai.


____________________
You get the life you're given
Atsakyti
Puslapiai: 1 ... 1213141516171819202122 ... 39
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Awakening Sun Awakening Sun
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3976
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 76836