| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2008 m. gegužės 3 d. 15:59:07
2008 m. vasario 3 d. 00:33:19
____________________
The Riddle Wants To Be...
2008 m. vasario 2 d. 19:58:10
o jie ne vien koverius daro ?
man atrodo kad jų tik vienas albumas koverių metallicos. o toliau savo lyg.
____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
2008 m. vasario 2 d. 19:52:28
2007 m. lapkričio 7 d. 19:22:39
2007 m. lapkričio 6 d. 21:21:55
Geriausia daina - Until it Sleeps. Ne visai jų, bet..
____________________
Let me be weird as i fucking like. It's my fucking life. Eddie V.
2007 m. spalio 18 d. 17:21:29
Ypač žavi naujasis albumas Worlds Colide, ir kūriniai Stroke, Grace, World's Colide, I'm Not Jesus, I Don't Care.
Patinka ir senesni - Faraway, Somewhere Around Nothing...
Džiugu, kad dabar ne vien violančelės ( jų garsai nepakartojami, įspūdingi ir tokie virtuaziški...), bet ir būgnai. Tai taip pagerina garsą (:
2007 m. spalio 14 d. 21:21:03
2007 m. spalio 14 d. 21:20:44
Na neužkabino ankstesnės kūrybos dainos, nei tie Metallicos koveriai, kad užsinorėčiau dar ir dar ...
Bet Worlds Collide daina - gerulis, idomiai susukta daina. Nebetrodo kad vien tik violanceles iskisamos. Tokie Apolcalyptai man patinka.
2007 m. spalio 14 d. 17:16:52
Bet Worlds Collide daina - gerulis, idomiai susukta daina. Nebetrodo kad vien tik violanceles iskisamos. Tokie Apolcalyptai man patinka.
2007 m. spalio 13 d. 15:35:19
2007 m. spalio 13 d. 15:34:53
2007 m. spalio 11 d. 20:51:27
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. spalio 11 d. 19:19:07
____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
2007 m. spalio 11 d. 14:34:06
2007 m. spalio 10 d. 22:34:53
2007 m. spalio 10 d. 22:29:35
Nu žod.
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2007 m. spalio 10 d. 22:23:36
Koncertas buvo gana geras. Tik gaila, kad jie visi pasišiukšlino, ir per kelis kūrinius grojo fonograma. Bet vaizdas buvo gana neblogas.
Gera grupė, respect.
2007 m. spalio 10 d. 22:21:26
Gera grupė, respect.
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2007 m. spalio 10 d. 22:09:25