| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2007 m. spalio 10 d. 21:44:46
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. spalio 10 d. 18:02:56
2007 m. spalio 6 d. 23:04:45
Me too laukiu nesulaukiu. :}
Jamam šitą grupę...oj kajp laukiu nesulaukiu antradieniooo
2007 m. spalio 6 d. 22:51:32
____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
2007 m. rugsėjo 22 d. 21:01:05
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. rugsėjo 22 d. 21:00:05
2007 m. rugsėjo 16 d. 22:53:43
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. rugsėjo 16 d. 21:40:49
____________________
Sometimes there is so much beauty in the world... i feel like i can't take it
2007 m. rugsėjo 16 d. 21:34:37
____________________
Kartais atrodo, kad šiais laikais tolerancija yra menas. Ir aš rimtai.
2007 m. rugsėjo 16 d. 18:57:20
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. rugsėjo 13 d. 19:47:46
2007 m. rugsėjo 13 d. 19:19:56
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. rugsėjo 9 d. 20:52:48
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. rugsėjo 9 d. 20:50:56
taigi gal jau kas suplanavę spalio 9 dieną utenos pramogų arenoj? ;>
Aš aš!!! jau nuo vidurio vasaros puoselėjau šią mintį. Ir štai štai... x>
____________________
Hello, my name is Johnny Well hello my name is Johnny I would like to explain myself And I would like to complain in vain.
2007 m. rugsėjo 9 d. 20:14:14
2007 m. rugsėjo 9 d. 16:53:35
____________________
Kai vėjas tau atneš kamanės žiedą, suimk save į saują ir užsimerk bedugnėn...
2007 m. rugsėjo 5 d. 16:30:32
____________________
Didžiausias menas — menas gyventi.
2007 m. rugsėjo 4 d. 19:33:39
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. rugpjūčio 3 d. 19:20:11
____________________
Welcom down to my planet hell!
2007 m. rugpjūčio 3 d. 15:12:58
O jei dėl dainų, tai man turbūt mylimiausios yra Inquisition Simphony , Hall Of The Mountain King, Farewell ir duetas su Matthias Sayer - Hope vol.2. bei duetas su Emmanuelle Monet - En Vie.
____________________
Per marą spjaudyti ant kačių draudžiama.