| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2007 m. rugpjūčio 2 d. 16:56:07
2007 m. rugpjūčio 2 d. 00:05:43
2007 m. rugpjūčio 1 d. 23:36:33
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. rugpjūčio 1 d. 19:05:49
2007 m. liepos 26 d. 17:33:47
Dėkoju už rekomendacijas (:
2007 m. liepos 25 d. 20:06:01
2007 m. liepos 24 d. 11:25:25
Labai įdomi, sunki muzika, reik nusiteikimo. NA, mano nuomone, tai begal graži muzika, bet keista, nežinau.
GAl kas gali rekomenduoti kokių įdomesnių, gražesnių dainų? (:
2007 m. liepos 22 d. 19:50:00
____________________
Ir Tave Atnešė Gandras!!!!
2007 m. liepos 22 d. 17:22:16
2007 m. liepos 19 d. 17:39:34
taip aš ir bandau išsiprašyt
jo fuzuotos violančels puikiai skamba
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. liepos 19 d. 17:37:00
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. liepos 19 d. 13:07:34
be to, jų koncertas spalio mėnesį,kur SiN ir važiuos..
____________________
http://www.last.fm/user/naktiesziedas __________________ <your dream world is a very scary place>
2007 m. liepos 17 d. 22:19:28
nu va apocalypticos fanai negali likti abejingi šitam jų pasirodymui. .
https://www.youtube.com/watch?v=7dwU0ptAK GQ
va čia tai klipukas - 10 balų :> o šiaip tai be apokaliptarkos, labai gerai ir apocalyptica
____________________
gyvenau, gyvenau ir toliau gyvenau ;>
2007 m. liepos 16 d. 20:48:04
sužavėjo ir užbūrė kaip senais laikais.
____________________
Triokšt
2007 m. liepos 16 d. 17:31:14
Ir šiaip voilončelės nuostabus garsas
____________________
Kai pirštas rodo į dangų, tik kvailys žiūri į pirštą.
2007 m. liepos 16 d. 13:55:03
(O kaip šovė mintis tokią temą sukurt, prieš artėjantį koncertą informaciją renki?)
zinoma reikia pradet rinkt, juk visai nedaug laiko liko : D ...laukiu nesulaukiu ju koncerto...
2007 m. liepos 16 d. 00:16:13
https://www.youtube.com/watch?v=7dwU0ptAK GQ
____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
2007 m. liepos 16 d. 00:04:42
____________________
Too young to care.
2007 m. liepos 15 d. 21:54:38
____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
2007 m. liepos 15 d. 21:24:14
O kaip šovė mintis tokią temą sukurt, prieš artėjantį koncertą informaciją renki?