Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

The White Stripes albumas "Icky Thump"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
mass_hysteria
2009 m. lapkričio 10 d. 13:10:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Mano nuomone tai vienas iš geriausių albumų, labai labai geros dainos, ypač mano mėgstamiausia iš jų Icky Thump.

____________________
Every act of creation, is first an act of destruction
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. lapkričio 10 d. 11:19:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras albumas, labai idomus ir isbaigtas

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LoseControl
2008 m. rugsėjo 25 d. 19:51:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
viens geriausiu ju albumu, du grammy uz viena daina, visai gerai you dont know what love is , rag and bone, icky thump ir visos kitos dainos labai fainos

Atsakyti

2007 m. spalio 13 d. 15:31:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
elenioooke > Aha, "A Martyr for My Love for You" puiki. O kad perki albumus taipogi gerai, nesuprantu kodėl kažkas tave gali tuo kaltinti :}

Dėl Meg ji labai gražiai pasireiškia dainuodama "In the Cold Cold Night" arba "It's True That We Love One Another" (čia iš "Elephant"). O štai St. Andrew man nesiklauso ir viskas :} Nors į visą albumą įsipaišo.

Atsakyti
elenioooke
2007 m. rugsėjo 19 d. 19:56:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Hopeless rašė:

Apskritai visos dainos yra labai stiprios (išskyrus gal tik "St. Andrew (This Battle Is in the Air)").

Ei ei, juk Meg White irgi reikiai duot pasireikst!

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
elenioooke
2007 m. rugsėjo 19 d. 19:55:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sestadieni nusipirkau (pagaliau!) ta albuma Kalitnkit nekaltine, bet muzika visai kitaip klausosi, kai rankose gali paciupineti visa ilgo darbo vaisiu-tiek muzika, tiek cd, tiek fotorafijas, tiek skaityt padekas :> (Mm, gal ir trenkta as, bet as visada iki pacios menkiausios smulkmenytes perskaitau, kas parasyta ant cd dezutes )
Hmm, ka gi, ispudis geras! Tiesa pasakius, perziurejus albumo dizaina jis pasirode toks, hm, kaip cia pasakius, siurpokas. nu nezinau. Bet juk White Stripes TOKIE! Jie kitokie, jie vieninteliai, jie geriausi. Net arklio kaukoles piesinelis ant disko visai kitaip ziurisi, kai tai yra White Stripes :>
O siaip albumas mane nustebino tuo, kad jis labai ivairialypis. Ta prasme, jis nera toks visas panasaus stiliaus, kiekviena daina be galo unikali ir kitokia jau po pat pirmo klausymo. tai retas atvejis, bent man :> Nors pats pirmas mano susidrytas ispudis apie Stripes buvo toks. Ju muzika sugebejo "uzvezt" jau po pirmo klausymo.
Jei reiketu isrinkt keleta labiausiai uzkabinusiu kuriniu is sito albumo, tai rinkciausi "I'm slowly turning into you" ir "A martyr for y love for you". Aisku, "Icky Thump", "Conquest", "Bone Broke" ispudingos, bet jos girdetos jau anksciau ir tiesiog, na, geros, bet ne taip uzkabino kaip tos dvi :>

____________________
"I just met a wonderful new man. He's fictional but you can't have everything". And what if it's too real, so real it's surreal?
Atsakyti
vasarojus
2007 m. rugpjūčio 5 d. 17:37:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiaip tikrai pritariu, kad vienas iš geresnių albumų, išleistų šiemet. Klausosi super

____________________
Per marą spjaudyti ant kačių draudžiama.
Atsakyti

2007 m. rugpjūčio 5 d. 12:00:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na The White Stripes stebina ir toliau: kada dauguma grupių "modernina" savo skambesį, jie daugiau/mažiau grįžo prie garage rock + sukūrė kelis itin originalius kūinius, kaip škotų folkloro perpildytas 'Prickly Thorn, But Sweetly Worn' ar mano mėgiamiausias "Conquest".

Apskritai visos dainos yra labai stiprios (išskyrus gal tik "St. Andrew (This Battle Is in the Air)"). Kas nors galbūt pasiges daugiau lengvesnių ir melodingesnių kūrinių, buvusių "Get Behind Me Satan", tačiau nemanau, kad tai didelė problema.

Atsakyti
KingRoach
2007 m. liepos 19 d. 19:07:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Stiliukas tai meistriskai ivaldytas, bet dainos ne visos patrauklios.. tiksliau tik kelios idomios. Mano galva truksta siek tiek naujoviskumo, nes siuo albumu jau nebenustebins pasaulio

____________________
Quick fix, don`t fall
Atsakyti
_nevermind_
2007 m. liepos 18 d. 20:56:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Va čia man asmeniškai turbūt geriausia kas išleista šiemet tikrai super ir klavišiniai tituliniai dainoj ir pora škotiško kantri, ir šiaip išsaugotas ir dar labiau įvaldytas stilius. super

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Rasabasa Rasabasa
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:58 - Konditerijus
David Gilmour - The Piper's Call
10:02 - Silentist
Mike Pinder
10:01 - Silentist
Mire dar vienas Moody Blues narys.Mike Ponder '(
00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 194
  Iš viso užsiregistravę: 73335
  Naujausias narys: Ausriokas
  Šiandien apsilankė: 366589