Eij, nešūkauki taip smarkiai, bo ne tu viena jo nori .. ..
Tad nebūki "apžora" ir mitriai dalinkis per pusę tą bilietą, jei tau vdrug paims ir nuskils !
Na, iš tikro, aš tau gi nešaukiau į ausį.. Tai aš suprantu, kad ir kiti nori, aš suprantu, bet aš tikriausiai labiausiai, negana to gali kas nori ir nusipirkti bilietą
Aš nesu "apžora", tikrai nesu, bet.. šį kartą esuuu, dėl to bilietėlioooo... Gal tikrai man pasiseks, duok Dieve
Eij, nešūkauki taip smarkiai, bo ne tu viena jo nori .. ..
Tad nebūki "apžora" ir mitriai dalinkis per pusę tą bilietą, jei tau vdrug paims ir nuskils !
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
Čia dabar kas - pusė setlisto? Nu OK, OK, prabalsuosim.... Vertint sudėtinga, bet visgi solinė kūryba man gal kiek artimesnė. Geriausios iš čia išsirinkt neįmanoma - pernelyg visas mėgstu. Na o bet tačiau.... Roxanne setliste nemačiau :/ Nors, kiek žinau, ją visada dainuoja. Bet kokiu atveju žinau - Kaune bus gerai
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. liepos 23 d. 19:21:19
geras-ispudingas ritmas.yra ka paklausyti. saunu.
2012 m. liepos 23 d. 19:02:21
Na, iš tikro, aš tau gi nešaukiau į ausį.. Tai aš suprantu, kad ir kiti nori, aš suprantu, bet aš tikriausiai labiausiai, negana to gali kas nori ir nusipirkti bilietą
Aš nesu "apžora", tikrai nesu, bet.. šį kartą esuuu, dėl to bilietėlioooo... Gal tikrai man pasiseks, duok Dieve
____________________
I.P.
2012 m. liepos 23 d. 15:44:01
Eij, nešūkauki taip smarkiai, bo ne tu viena jo nori ..
..
Tad nebūki "apžora" ir mitriai dalinkis per pusę tą bilietą, jei tau vdrug paims ir nuskils !
____________________
* ... Juk iš tikrųjų Mintys & Svajonės pernelyg dažnai savivaliauja : Jos kada panorėjusios ateina, kada panorėjusios - išeina .. Toks jausmas, tarsi Jos būtų savarankiški, Nuo Niekieno Norų Nepriklausomi & Gyvi Padarai .. Yep\'s ... * ;-]
2012 m. liepos 22 d. 23:27:18
na įvertinta, įvertinta. - daug gražių dainų jisai turi.
____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
2012 m. liepos 22 d. 15:18:06
Ir Let Your Soul Be Your Pilot, o 1993 m. albumo "Ten Summoner's Tales" albumas faktiškai visas geriausių hitų albumas, netgi beast-side'as...
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2012 m. liepos 21 d. 17:03:06
Smagu, kad prie kiekvienos dainos yra aprašas. Ir nuotraukos fainos parinktos - tikras malonumas balsuot.
____________________
bet čia tik mano nuomonė....
2012 m. liepos 21 d. 16:12:56
Noriu bilieto!!
____________________
I.P.
2012 m. liepos 21 d. 12:31:22
Roxanne ir Message in a Bottle - šedevrai. Englishmen in New York, Desert Rose, Fields of Gold - superhitai. Visa kita - nuostabi kūryba.
2012 m. liepos 20 d. 17:54:01
Čia dabar kas - pusė setlisto? Nu OK, OK, prabalsuosim.... Vertint sudėtinga, bet visgi solinė kūryba man gal kiek artimesnė. Geriausios iš čia išsirinkt neįmanoma - pernelyg visas mėgstu. Na o bet tačiau.... Roxanne setliste nemačiau :/ Nors, kiek žinau, ją visada dainuoja. Bet kokiu atveju žinau - Kaune bus gerai
2012 m. liepos 20 d. 14:57:37
Aš - už Massažą Butelyje, best Eva (ir dar už Everybody Laughed, kurios čia nėra)
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo