Mhm, pastebėjau ir aš tą.
Šiaip paklausiusi pirmųjų albumų galvojau "nekibs" grupė, tačiau po paskutiniųjų paklausimo vis tik pakeičiau nuomonę - patiko.
Dzimas rašė: Idomiai ten pas juos: vienas albumas toks nu-jazz, electronic, melancholinis bishki, o kitas, naujesnis,- vos neklasikinis jazz'as. neprogresyviai kazkaip, nu bet siaip patinka.
Idomiai ten pas juos: vienas albumas toks nu-jazz, electronic, melancholinis bishki, o kitas, naujesnis,- vos neklasikinis jazz'as. neprogresyviai kazkaip, nu bet siaip patinka.
galechhiau lygiai taip pat paklaust kodel neklausot OCEANSIZE?
o KOOP tai ash klausau. Labai smagiai groja, nors kartais nusivazhiuoja i klasikini jazza ar iki bigbendu saskambiu tada nuobodoka, bet shieip tai gabalas "All the colors ar changing" (ar kaip jis vadinas) - yra absoliutus geris
kp123456 aciu uz tavo neargumentuota nuomone. del u2 - klausau, na bet uzteks kabinetis. tiesiog zmones ka klauso - apie tai ir diskutuoja, pvz. apie u2 yra bent keletas temu, straipsniu, etc... apie Koop nieko, tai naturaliai ir paklausiau kas ir kaip.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2007 m. gruodžio 4 d. 13:14:02
____________________
rap is cool,punk's not dead!
2007 m. spalio 6 d. 14:42:52
Šiaip paklausiusi pirmųjų albumų galvojau "nekibs" grupė, tačiau po paskutiniųjų paklausimo vis tik pakeičiau nuomonę - patiko.
Idomiai ten pas juos: vienas albumas toks nu-jazz, electronic, melancholinis bishki, o kitas, naujesnis,- vos neklasikinis jazz'as. neprogresyviai kazkaip, nu bet siaip patinka.
2007 m. spalio 5 d. 21:03:20
____________________
All things to all men
2007 m. rugsėjo 22 d. 20:58:24
2007 m. rugsėjo 19 d. 17:20:07
____________________
Didžiausias menas — menas gyventi.
2007 m. rugsėjo 19 d. 16:50:39
____________________
Damn you so hard..
2007 m. rugsėjo 19 d. 16:48:03
2007 m. rugsėjo 19 d. 16:44:33
____________________
Damn you so hard..
2007 m. rugsėjo 19 d. 16:39:30
____________________
Damn you so hard..
2007 m. rugsėjo 19 d. 15:29:56
o KOOP tai ash klausau. Labai smagiai groja, nors kartais nusivazhiuoja i klasikini jazza ar iki bigbendu saskambiu tada nuobodoka, bet shieip tai gabalas "All the colors ar changing" (ar kaip jis vadinas) - yra absoliutus geris
2007 m. rugsėjo 19 d. 11:09:27
2007 m. rugsėjo 18 d. 20:58:32
____________________
Damn you so hard..
2007 m. rugsėjo 18 d. 20:30:04
____________________
You get the life you're given
2007 m. rugsėjo 8 d. 11:36:36
____________________
nebukit madafakos
2007 m. rugpjūčio 16 d. 17:51:57
____________________
rap is cool,punk's not dead!
2007 m. rugpjūčio 16 d. 17:42:38
Jeigu tau patinka Koop, nereiskia, kad visiems turi patikti.
O pvz, kodel tu neklausai U2 ?
2007 m. rugpjūčio 16 d. 17:28:44
____________________
nebukit madafakos