Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Kuriantiems mp3, kuryba, dienorascius music.lt

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
4Blackberry
2012 m. liepos 30 d. 16:19:09 2012-07-30 16:20:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš viską darau nuoširdžiai. Kuriu dėl savęs - skelbiu kūryba daugiau dėl žmonių, nes noriu, kad jie kartais paskaitytų ir įvertintų, ir net retkarčiais, kad tai būtų naudinga jiems patiems, pvz., gauti įkvėpimą ką nors kuriant jiems ir panašiai. Dienoraščius taip pat rašau dėl savęs, tik tam kad išsilieti, nes toks žmogus kaip aš daugiau neturi kur to padaryti, nes nėra žmogaus, kuriam būtų galima išsipasakoti. Todėl, manau, jog aišku, kodėl aš juos čia rašau... Beje, music.lt atmosfera tokia gera, kad tiesiog norisi dalyvauti įvairiuose čia vykstančiuose procesuose, išnaudoti visas galimybes. Norisi bendrauti su čia esančiais žmonėmis. Ir neslėpsiu, kad laikau šį puslapį vieną geriausių lietuviškų internetinių puslapių ne vien apie muziką, bet ir apskritai.

Visa ta skelbiama kūryba ir dienoraščiais aš išreiškiu save, tai mano saviraiškos forma. Aišku, jaučiu pasitenkinimą, jei kas nors kažką gerai įvertina ir mėgsta, tačiau jokio dėmesio siekimo man nėra, nes tiesiog nesu toks žmogus. Pati mielai palike'inu tai, kas man tikrai patinka, pakomentuoju, ir jeigu kitam žmogui nuo to gali būti geriau ir maloniau, tai ir aš tada jaučiuosi laiminga. Nes, kaip sakau, aš jaučiuosi gerai tik tada jei kiti žmonės jaučiasi gerai.

Ar aš esu menininkė? Tikriausiai taip, nes visi menininkai arba mokslininkai yra kažkiek kvaištelėję. Štai iš ko aš sprendžiu :D Nes darau tikrai keistus dalykus, pvz., rašau savo mintis ant sienų, miegu ant grindų savo kambaryje, vietoj lovos ir t.t. Žinau, skamba kvailai, bet tokia esu :D

Dėl "nolifinimo", aš supratau, kad tai reiškia apsimetinėjimą kažkokia kitokia asmenybe nei esi iš tikrųjų ir skelbimą faktų apie save, kurie yra netikri... Aš galiu pasakyt, kad tai yra vaikiški žaidimai, nes net ir aš mėgdavau apsimetinėti kažkuo kitu vaikystėje, tačiau visi kada nors iš to išauga, aš taip pat. Dabar aš visada rašau apie save tik tiesą, nes man svarbiausias yra nuoširdumas, tikros vertybės ir pan. Net jei viskas vyksta per internetą, man noris net ir taip išlikti savimi.


____________________
Gaila, kad Dievas mūsų nebepageidauja čia.
Atsakyti
einaras13
2012 m. liepos 27 d. 23:03:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Visų pirma, nelogiškas tavo kreipinys. Aš rašau dienoraščius, kuriu tekstus ir muziką (bet muzikos kūrinių dar į music'ą nekeliu), bet tikrai nedrįsčiau savęs vadinti menininko. Aš išties jau antrą kartą šiandien sakau, kad rezignuoju tik dviems meno šakoms: muzikai ir literatūrai...

Kodėl keliu kūrybą. Visų pirma noriu lyg ant lėkštutės pasauliui parodyti savo mąstymą. Galbūt papasakoti apie save. Antra, išties noriu sužinoti, ką apie mano kūrybą mano žmonės (ir apie patį mane, aišku). Reklama? Gal... Na, išties stebiuosi, kaip aš taip greitai tapau vienu aktyviausių dienoraščių ir tekstų rašytojų...

Kaip suprast "nolifinu"? Ta prasme, ar pats kuriu, ar žiūriu kitų darbus? Abiem atvejais atsakymas teigiamas. Mėgstu paskaitinėti kitų dienoraščius, kūrinius... mp3 nelabai klausau, bet kartais tenka. Šiaip nesu labai toks prie meno, bet menas kažkuo traukia ir pačiam norisi išbandyti ta kūrybos procesą. Dabar aš jaučiuosi laimingas sužinojęs, kad pas mane yra bent dalelę meniškos sielos ir moku kažką sukurti...

Na, daugiau šia tema minčių nebeateina. Pasakiau tai, ką norėjau pasakyti


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Crazyz
2012 m. liepos 27 d. 21:56:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, manau, kad pirma, bet kuriam pradedančiam tai daryti, reikėtų išmokti rašyti lietuviškai :)


Atsakyti
BE_ORIGINAL
2012 m. liepos 27 d. 20:47:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveiki, meninkai ! Klausimas jums! Kodel  keli savo sukurta daina, eilerasti ar ka kita i tokia svetaine, kaip music.lt? Vardan pripazinimo? O gal sieki ispopuliareti ir tai yra reklama, beje, pakankamai vykus reklama :) O gal tiesiog nori suzinoti, ka kiti masto, apie tavo kuryba? Rasyk viska, kas sauna i galva sia tema. Beto,  pasisakyk, ar "nolifini" dienorasciu, kurybos, mp3 skiltyse?{#}


____________________
Miau
Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Underworld Underworld
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:26 - DjVaids
(1947-11-12*2024-06-12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų autoriaus Michailo Jablonskio mirtį parašė Radžis.
15:25 - DjVaids
„MIŠA, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo srities profesionalas! ILSĖKIS RAMYBĖJE UŽUOJAUTA ŠEIMAI…(1947-11-12*2024-06- 12)“, – savo feisbuko paskyroje jautriai apie garsių estrados hitų a
15:24 - DjVaids
Mirė estrados hitų autorius Michailas Jablonskis. Jautria žinute socialiniuose tinkluose pasidalijo atlikėjas Radžis Aleksandrovičius.
@@@
„MIŠ A, ačiū tau už dainas ir tavo gerą širdį. Buvai nuostabus žmogus ir tikras muzikantas – dainininkas, savo sritie
01:13 - Silentist
Never rest in pis kristijonas bartoshevicius
00:46 - Silentist
Dbr dar is naujienu: tas kur su zaliais akiniais pasizymejes seimunas bartoshevicius siom dienom teisiamas uz 4 azuoliuku tvirkinima.
00:14 - DjVaids
Sulaukusi 80 metų mirė viena populiariausių Prancūzijos popmuzikos žvaigždžių Françoise Hardy,

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/kult ura/muzika/mire-prancuzu-pop-m uzikos-ikona-francoise-hardy-2 84-2257294?utm_medium
23:19 - Silentist
Rest in peace Francoise Hardy
Rest in social peace Navickiene
18:07 - Silentist
Anksciau mano parapijoje buvo toks klubukas. dabar Gal Kai silta Viskas vyksta stovyklose.festivalike. o internetas aisku neigiamas veiksnys
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 186
  Iš viso užsiregistravę: 73390
  Naujausias narys: Kubet11app
  Šiandien apsilankė: 160326