Vienas tų įrašų, apie kurios nesiėmiau darytis neatsargios nuomonės ir daviau tikrai tinkamą laiką išklausyti, įsiklausyti ir mėgautis. Toli gražu ne kiekvienas albumas susilaukia tokio dėmesio, dar rečiau, klausytojas atranda tokį deimantą. Vien dėl šio albumo 2012-ųjų pabaiga nebūtų buvusi tokia baisi :).
Šitas įrašas - rimtas reikalas, ne blogg'ų garų mašinos produktas, ar save pasivadinusių kritikais (kaip aš pats) subjektas girtis apie kokybę ir bla bla bla. Čia viskas truputį magiška, tikra, gryna ir meistriška ir ... 10/10
idomus albumas puikiai tinkantis siaubo zaidimui ir kas mane labai nustebino tai song fo a warior kurinis ...tikrai nesitikejau isgirst tokiu svelnu kurini niuriame galima skyt negi baisiame albume bet labai maloni staigmena :)
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
Prancūzijos kapitonas Kylianas Mbappe pirmajame susitikime įmušė du įvarčius ir tapo rezultatyviausiu visų laikų šalies rinktinės futbolininku. Jo sąskaitoje – 58 įvarčiai vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.
Patrauklumo daug radau juose. Tik mano problema, kad jų kompozicijos skamba ganėtinai padrikai, beformiškai, tuo pačiu sunkiai įsimintinai, panašiai kaip su Omega. Bet kad atradinėti vis tiek yra ką jų muzikoje, tai neabejotinai, ir tai intriguoja.
2014 m. kovo 5 d. 17:53:11
https://www.youtube.com/watch?v=0sdOvQjtUrg
2013 m. sausio 27 d. 02:16:35
Vienas tų įrašų, apie kurios nesiėmiau darytis neatsargios nuomonės ir daviau tikrai tinkamą laiką išklausyti, įsiklausyti ir mėgautis. Toli gražu ne kiekvienas albumas susilaukia tokio dėmesio, dar rečiau, klausytojas atranda tokį deimantą. Vien dėl šio albumo 2012-ųjų pabaiga nebūtų buvusi tokia baisi :).
Šitas įrašas - rimtas reikalas, ne blogg'ų garų mašinos produktas, ar save pasivadinusių kritikais (kaip aš pats) subjektas girtis apie kokybę ir bla bla bla. Čia viskas truputį magiška, tikra, gryna ir meistriška ir ... 10/10
2012 m. rugsėjo 1 d. 14:46:52
idomus albumas puikiai tinkantis siaubo zaidimui ir kas mane labai nustebino tai song fo a warior kurinis ...tikrai nesitikejau isgirst tokiu svelnu kurini niuriame galima skyt negi baisiame albume bet labai maloni staigmena :)
____________________
harissss22