O man atrodo kad irgi čia viskas tinka. Gal tik topo pavadinimas kiek per stiprus, būtų užtekę: "Klausiomiausios hipsterių grupės" ir tuo viskas būtų pasakyta...
Hipsteriai juk ir klauso visokio indie-rock ar chill grupių..ale niekas tokių daugiau neklauso, bet tik jie.
Bet jei jau taip imant muzikine prasme, tai kaikurios grupės tikrai nėra blogos.
____________________
\"The best is yet to come..\"
Bon Iver? grupė 2 grammy apdovanojimus turi.. kas čia per š? toks jausmas lyg surašė visas bent kiek žinomesnes indie/alternative grupes visiškai nepasidomėję apie jų muziką ar pačią grupę ir jos pasiekimus.
____________________
„Accustom yourself not to be inattentive to what another person says, and as far as possible enter into that person‘s mind. Generally, one must first learn many things before one can judge another‘s action with understanding.“ Marcus Aurelius
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
2012 m. rugpjūčio 29 d. 03:09:01
linksmiinasi žmonės....
____________________
bet čia tik mano nuomonė....
2012 m. rugpjūčio 28 d. 18:27:04
Visiška nesąmonė daryt blogiausių grupių sąrašą. Turėtų būti geriausių hipsterių grupių sąrašas, bent būtų naudos iš to, o dabar...
____________________
Kas tau skirta visada ras kelią pas tave.
2012 m. rugpjūčio 27 d. 22:34:49
O man atrodo kad irgi čia viskas tinka. Gal tik topo pavadinimas kiek per stiprus, būtų užtekę: "Klausiomiausios hipsterių grupės" ir tuo viskas būtų pasakyta...
Hipsteriai juk ir klauso visokio indie-rock ar chill grupių..ale niekas tokių daugiau neklauso, bet tik jie.
Bet jei jau taip imant muzikine prasme, tai kaikurios grupės tikrai nėra blogos.
____________________
\"The best is yet to come..\"
2012 m. rugpjūčio 27 d. 22:14:41
manau biški persistengiat puldami kapot apie apdovanojimus. Pažiūrim kategoriją kurioj rinkta. viskas tinka
2012 m. rugpjūčio 27 d. 18:10:17
Bon Iver? grupė 2 grammy apdovanojimus turi.. kas čia per š? toks jausmas lyg surašė visas bent kiek žinomesnes indie/alternative grupes visiškai nepasidomėję apie jų muziką ar pačią grupę ir jos pasiekimus.
____________________
„Accustom yourself not to be inattentive to what another person says, and as far as possible enter into that person‘s mind. Generally, one must first learn many things before one can judge another‘s action with understanding.“ Marcus Aurelius
2012 m. rugpjūčio 27 d. 18:03:52
"Top 20 Worst Hipster Bands" balsu juokiausi;DDD
____________________
taskomes.........
2012 m. rugpjūčio 27 d. 16:50:26
Bright Eyes ir Bon Iver tikrai nenusipelnė čia būt.
____________________
Cheap and cheerful.
2012 m. rugpjūčio 27 d. 16:49:03
Nesąmonė dėl Bon Iver ir Arcade Fire.