Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

"Babyshambles" albumas "Shotter's Nation"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Jut
2009 m. vasario 11 d. 17:36:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Puikus darbas.
Jo dėka atradau Babyshambles, ir tai yra vienas tų albumų kurie nepabosta

Atsakyti
Bennoda
2009 m. vasario 11 d. 15:55:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man tai geriausias albumas babyshambles'ų..

Atsakyti
_nevermind_
2009 m. vasario 10 d. 22:42:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visai neužilgo Doherčio solo išeit turėtų

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Tack
2009 m. vasario 10 d. 21:46:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras albumiux man patinka laukiu naujo.

____________________
http://redraidas.blogas.lt/
Atsakyti
Ariel_Cancer_Dies
2007 m. lapkričio 17 d. 02:58:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Praitas albumas buvo ganetinai padrikas ir tik zmonem kaip ir pats pete prisiputusiems suprantamas. dabar idejus daugiau energijos, muzika labai supanasejo i konkurentines grupes (kaip razorlight, view, hives ir t.t.). Anyway, progresa vertinu teigiamai.
kai pirma daina isgirdau delivery akustine versija, pamaniau, koks cia briedas ar albumas bus tinkamas tik miegot einant, bet pasirodo albumo versija is tiesu skamba tikrai vezanciai. dar isskirt galiu "unbilo titled"

____________________
Mano geras blogas: sharkeen.lt - mano muzikos žurnalas Mano muzika: http://www.last.fm/user/sharkeen Twitter: http://www.twitter.com/sharkeen_
Atsakyti
KaunasLad
2007 m. lapkričio 13 d. 01:28:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
https://www.youtube.com/watch?v=wrIAjeRYZ hg


You Talk klipas. malonaus ziurejimo

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
KaunasLad
2007 m. lapkričio 13 d. 01:07:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na, pasakysiu ir as savo nuomone apie pono Dohercio band'a
lyginant su Down In Albion, tai naujausias darbas yra prastesnis, mano akimis. DIA tikraja to zodzio prasme uzvilkdavo. Naujajame albume You Talk super. Toliau, Delivery, French Dog Blues ir Carry Up The Morning..likusieji mano ausu visiskai neglamoneja. reziume, albumas, galima sakyti, nuvyle..

____________________
http://www.last.fm/user/Fake_London
Atsakyti
kleckus
2007 m. lapkričio 11 d. 10:54:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na aš galiu tik pakartoti jau išsakytas mintis - man irgi kol kas Sown in Albion kazkuo geresnis. kaip jau kažkas pasakė, geriausios yra lėtesnės dainos tokios kaip UnBilo titled, There she goes ar Unstokie titled.
mano nuomone Babyshambles grožis ir gėris geriausiai ir atsiskleidžia tokio tipo dainose. geriausias pavyzdys yra Acoustilallaby, kurį aš laikau geriausiu Babyshambles įrašu.

____________________
www.last.fm/user/kleckus http://povilamiestis.myminicity.com/
Atsakyti
Mitochondrija666
2007 m. spalio 20 d. 22:28:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kaip _nevermind_ ir Hopeless minėjo, man LABAI patiko ta miela netvarka, kuri vyravo Down In Albion. Tuo pastarasis ir originalus, net gaila, kad naujam darbe to nebeliko.

____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
Atsakyti

2007 m. spalio 20 d. 18:28:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Daug kartų perklausiau kiekvieną kūrinį ir manau, jog „Shotter's Nation“ yra geras albumas, užimsiantis pakankamai aukštą vietą tarp visų šių metų britų grupių įrašų. Tačiau nori nenori jį lyginu su „Down in Albion“, o iki pastarojo jam daug ko trūksta. Gal čia tik skonio reikalas, tačiau tą, vietomis atmestiną, „Down in Albion“ skambesį vertinu labiau, negu pakankamai nušlifuotą, tačiau tuo pačiu originalumą praradusį „Shotter's Nation“.

Kas labiausiai patiko naujajame albume - visi lėtieji kūriniai, ypač „Unstookie Titled“ ir „There She Goes“. Pastarasis apskritai yra geriausia ką galima išgirsti per tas 43 minutes. Tiesa, „There She Goes“ Pete'as sukūręs jau 2004-aisiais, jei ne dar seniau. „Crumb Begging Baghead“ - dar viena įdomi daina, iš pradžių taip sunkiai klausiusius vėliau pradėjo labai patikti.

Iš esmės "Shotter's Nation" - vertas dėmesio. Tačiau turbūt bet koks įrašas su Pete Doherty vokalu ir jo kurtais tekstais bus vertas dėmesio. Ir smagu, jog Pete'as, turėjęs daugybę asmeninių problemų, visdar išliko unikalus muzikoje.

Atsakyti
_nevermind_
2007 m. spalio 18 d. 18:49:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Na albumas tikrai labiau panasus i albuma negu Down In Albion, bet tai ir geraja ir blogaja prasme, nes Albione buvo tokia miela netvarka, kuri kartais uzknisdavo, bet kartais ir lb zavedavo. Realiai galiu parasyt apie kiekviena daina:
Carry On Up The Morning - pakankamai veza, viena retesniu albumo dainu, kuri paremta ne vien ant Dohercio vokalo sugebejimu, bet ir instrumentine jos puse gera
Delivery - viena is geriausiu Babyshambles dainu kol kas tikriausiai, galbut kiek per paprasta, bet siaip jau stiliu ispildo
You Talk - pradzioj atrode kiek juokingai, bet poto surpatau kad tikrai gerai. Britpop? Tikrai taip,melodija atrodo tiktu Blur "Parklife", siaip sauni, nors manau Dohercio vokalas tokiam dainavimui maziau tinka ir apskritai kazin ar noreciau kad grupes kuryba pasisuktu i tokia puse
UnbiloTiled - vienas geriausiu momentu siame albume, tokie Babyshambles, kokiu noretusi kuo daugiau
Side Of The Road - kazkur taip toli toli aidi The Libertines, bet pakankamai toli iki to garage siautulio koks buvo, atrodo paklausius supranti kokia ypatinga grupe tai buvo, lyg ir tas pats bet visgi ir tikrai ne..
Crumb Begging - kazkuo labai neisiskiria bet kartu ir vaizdo labai negadina
Unstookie Titled - Na nors viskas paremta ant Dohercio vokalo, bet jis sugeba irodyt, kad jo balsas tikrai unikalus ir grazus cia. Puiku
Frensh Dog Blues - MMmm, na taip tai Babyshambles, nebloga daina, bet kai suzinojau kad tai bus antrasis singlas, pakankamai nusivyliau. Tikrai netaps hitu ir manau kritikai tikrai tures proga vel varyt kaip visada
There She Goes - Na tai tikrai yra geriausia, kas yra Shotters Nation, tokia retro dvasia puikiai dera ir su grupes dvasia, kuri kaip beziuresi turi daug anglisko retro motyvu. Boso partija kone kaip The Cure "Lovecats" tik viskas leciau ir rimtu. Sita tikrai visiems rekomenduoju
Baddies Boogie - cia tai visai nekas. Pagrindine melodija taip ziauriai reze ausi, kad visi priekaistai, kad indie grupes nemoka groti igauna truputi prasmes. Na situacija bando gelbeti vokalas ir vel, bet sikart to neuztenka.
Deft Left Hand - Pakankamai smagi, bet kartu perdaug neisimena
Lost Art Of Murder - Mmm, kompoziciniu poziuriu Merry Go Round kopija,gal siek tiek prastesne kopija, bet susiklauso graziai, gitarine partija irgi nebloga.

Apibendrinus albumas geras, bet jei Babyshambles taps legendomis po 10 ar daugiau metu kaip daug kas mano (ypac jei Dohertis kaipnors mirs) tai jis tikrai netaps tokiu legendiniu kaip Down In Albion. Atrodo cia prodiuseris labiau zinojo ko nori ir aisku tikrai daugiau dirbo, bet ar tai i gera ar i bloga sunku pasakyt. Populiariai indie klausytoju auditorijai tai turbut atrodys geriau, bet tokiu gitariniu sunkesniu periodu kaip buvo Stick And Stones ar Killamangiro taip pat siek tiek truksta. Toks vaizdas, kad Dohertis pasitaise, bet, muzikantai nusirito siek tiek. Bet siaip bendrai tai geras albumas, man patinka ir ne tik del to kad visada megau Babyshambles.

____________________
www.jukebox.lt
Atsakyti
Mitochondrija666
2007 m. spalio 13 d. 22:25:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vertinu, vertinu...
Na, iš pirmo paklausymo Shotter's Nation gal ir įsimintinesnis, toks rokaviškesnis, užkabintų žmogų pirmą kart išgirdusį Babyshambles. Jame lyg ir daugiau energijos, optimizmo.
Bet Down In Albion man visgi mieliau klausosi, nors ir liūdnas, daugelio nuomone neišbaigtas. Bet kaip ir rašoma NME recenzijoje, jame netrūksta iškilių momentų, kaip pvz Albion. Shotter's Nation šiek tiek šito pasigedau. Dainų tekstų prasme man taip pat mielesnis pirimtakas.
Kaip bebūtų, Shotter's Nation šiuo metu klausomiausias mano albumas.
Labiausiai patikusios dainos:
Carry On Up the Morning
Delivery
Un Bilo Titled
Lost Art Of Murder
O French Dog Blues gražiausias Babyshambles klipas!

____________________
Hello cruel world! Did you sleep well last night? www.last.fm/user/mitochondrija/
Atsakyti
Dilgele
2007 m. spalio 13 d. 21:16:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Taip. Atrodo, klipas pasirodė net anksčiau, nei buvo oficialiai išleistas albumas.; )

https://www.youtube.com/watch?v=esQaDBWvt uY - dar nemačiusiems.

Ir dar nebloga NME recenzija (albumui žurnale paskirti visi du puslapiai): https://www.nme.com/reviews/babyshambles/ 9019

Atsakyti

2007 m. spalio 13 d. 20:22:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
"French Dog Blues" sukurtas video? Dar nemačiau :}

Neturintieji siųskitės albumą iš čia:

https://rapidshare.com/files/6137...AMBLE S.rar.html

arba

https://rapid.mirror.host.fosi.eu...ABYSH AMBLES.rar

Atsakyti
Dilgele
2007 m. spalio 13 d. 20:12:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Šiandien grįždama namo perklausiau abudu albumus iš eilės (pirmąjį todėl, kad, nebūdama labai didele mėgėja, paskutinįsyk jį girdėjau gal prieš metus). Išvados tokios, kad „Shotter's nation“ kol kas vertinu geriau nei „Down in Albion“ (iš tikrųjų keista, nes per tuos dvejus metus Pete, rodos, sėkmingai smuko žemyn). Nors klausant kartais ir pagaudavo „tai kažkur girdėjau“ nuotaika, šių metų albumas atrodo vientisesnis ir labiau užbaigtas.

P.S. O man visai patinka „French Dog Blues“ klipas. Toks.. gerietiškas.; )

Atsakyti
musebz
2007 m. spalio 13 d. 19:33:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Delivery mane šita veža. o šiaip aš Babyshambles visai nesidomėjau ir nieko nežinau tad negaliu komentuoti.pakomentavau tik Delivery

____________________
Whatever people say I am - that's what I'm not.
Atsakyti

2007 m. spalio 13 d. 15:34:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Pete Doherty ir kompanija grįžta su nauju albumu. Kaip vertinat? Ar geresnis už 'Down in Albion"?

Kolkas man:
Carry On Up the Morning
Delivery
There She Goes

Kitos dainos dar neužstrigo galvoje.

Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Ting Tings The Ting Tings
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:10 - edzkaa1
Nu ką, nemaža tikimybė, kad vistik My Dying Bride nebus Kilkim Žaibu, atšaukė beveik visus šių metų pasirodymus. Tik organizatoriai kažkaip neskuba pranešti ir toliau reklamuoja..
20:28 - Silentist
SVEIKI tiek kad net KUKU
10:43 - Arunazz
sVEIKI
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
09:40 - Silentist
guess I did make my name out of my drumming, and I have the big drum sets, and I'm doing all these crazy, odd-time signatures, so, yeah, I guess drumming was very important to what made me popular.

Mike Portnoy
18:43 - Arunazz
SVEIKI
16:33 - Silentist
Tamsa pasitraukia ir paukštis pakyla, Respublika įveikia tylą. Us tave ir us draugus - virs nakties sviesus dangus (old spice)
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 12646
  Iš viso užsiregistravę: 73332
  Naujausias narys: adcjwovwkc
  Šiandien apsilankė: 72905