HNB rašė: Nieko jie nenuklydo ir ne sudas tas albumas, patys nezinot ko norit krc, negalima visada kurti vienodu albumu jie visada bus skirtingi. LP 4ever
F#%k all hater's !
Nieko jie nenuklydo ir ne sudas tas albumas, patys nezinot ko norit krc, negalima visada kurti vienodu albumu jie visada bus skirtingi. LP 4ever
F#%k all hater's !
Šūdo gabalas,o ne muzika ir jokiu būdu ne albumas...
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
____________________
Aš dvilypė asmenybė,viena dalis pasinėrusi nenusakomai giliam kūrybos liūne,kita prasmegusi realybėje ir vis laukenti kada galės iš jos pabėgti.
lacunacoil rašė: ne neman šis albumas, buvau fanas jų ir dabar nors nebeklausau bet vertinu pirmus albumus, o šis man nepatinka nebetie LP
Nieko neskau, kad nepatinka, dauguma LP dabartinių fanų MTM net nepripažįsta kaip albumo, tačiau LP stengiasi kurti "gerą", an, o mes ją turim teisę vertinti
____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. kovo 14 d. 22:59:03
Kad ir pradejo nuo sio albumo kesitis linkin park sitlius, bet bent jau Minutes to Midnight man labai patiko
2011 m. rugsėjo 22 d. 11:00:14
2010 m. birželio 12 d. 22:40:05
Nieko jie nenuklydo ir ne sudas tas albumas, patys nezinot ko norit krc, negalima visada kurti vienodu albumu jie visada bus skirtingi. LP 4ever
F#%k all hater's !
2010 m. balandžio 14 d. 15:20:03
F#%k all hater's !
____________________
Neprinoksta, o jau supuna.
2009 m. gegužės 7 d. 23:39:32
2009 m. kovo 9 d. 18:23:57
____________________
2 galimybės žmogaus gyvenime,susiformuoti debilu:Kai tavo aplinkoje vien deminutyvai ir kai tenka išmokti pirmają savo Salomėją Nėrį.
2009 m. vasario 15 d. 19:02:02
2008 m. gegužės 27 d. 23:15:30
____________________
Aš dvilypė asmenybė,viena dalis pasinėrusi nenusakomai giliam kūrybos liūne,kita prasmegusi realybėje ir vis laukenti kada galės iš jos pabėgti.
2008 m. gegužės 21 d. 21:17:37
2008 m. vasario 27 d. 13:38:50
ne neman šis albumas, buvau fanas jų ir dabar nors nebeklausau bet vertinu pirmus albumus, o šis man nepatinka nebetie LP
Nieko neskau, kad nepatinka, dauguma LP dabartinių fanų MTM net nepripažįsta kaip albumo, tačiau LP stengiasi kurti "gerą", an, o mes ją turim teisę vertinti
____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
2008 m. vasario 13 d. 16:22:56
____________________
http://www.last.fm/user/daineko
2008 m. vasario 12 d. 15:55:14
2007 m. lapkričio 11 d. 21:24:48
____________________
The Riddle Wants To Be...
2007 m. spalio 23 d. 23:36:03
____________________
Just me and my opinion.. Have a nice day ;)