G-Inside rašė: Krc neturit jokio supratimo apie muzika...Nesuprantat, kad daina neuztenka padainuot, reik sukurt beata ir pan, taigi timbalandas prodiusavo sita daina, jei ne jis sita daina nebutu isvydus saules sviesos...One republic tik balsas, o timbalando visas kitas darbas, beto timbalandas tarsi pristate one republic, taip, kad nevarykit Sauni daina, jau atsibodus, bet vistiek sauni
Pritariu.! Pastebejau, visos dainos su Timbalandu, ir tarkim kokia Nelly Furtado klausosi gerai, ilgai islieka tas pats garsas galvoj, nei dainuotu su kokia Britney Spears... Ar gi ne taip? manau turejot pagaut kampa apie ka as.
Pamenu kai išgirdau pirmą kartą ją..Ji man taip patiko.Tiesiog gerai klausėsi,buvo nuostabiai šauni.
O dabar tiesiog buvo pamiršta,kol nepamačiau dvikovos.
Bet šiaip iš dalies tikrai buvo tuo laiku gerą daina
____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
Krc neturit jokio supratimo apie muzika...Nesuprantat, kad daina neuztenka padainuot, reik sukurt beata ir pan, taigi timbalandas prodiusavo sita daina, jei ne jis sita daina nebutu isvydus saules sviesos...One republic tik balsas, o timbalando visas kitas darbas, beto timbalandas tarsi pristate one republic, taip, kad nevarykit Sauni daina, jau atsibodus, bet vistiek sauni
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2013 m. vasario 19 d. 21:50:09
Nuostabu ; )))
2012 m. sausio 21 d. 18:38:07
It's too late to Paula Jibes
It's too late to call a judge
It's too late to fall at giants...
misheard lyrics
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
2010 m. rugsėjo 3 d. 14:41:26
____________________
"Užmušk bebrą, išsaugok medį"
2010 m. liepos 20 d. 21:51:25
2010 m. birželio 30 d. 16:46:53
Kaip ir Eminem-Not afraid taip ir šitos -negali atsiklausyt
Visiskai pritariu, abi veza
____________________
<3 Tiesto, Armin Van Buuren, Dash Berlin, Above & Beyond, Rank 1.
2010 m. birželio 15 d. 20:52:57
2010 m. birželio 13 d. 16:14:52
Krc neturit jokio supratimo apie muzika...Nesuprantat, kad daina neuztenka padainuot, reik sukurt beata ir pan, taigi timbalandas prodiusavo sita daina, jei ne jis sita daina nebutu isvydus saules sviesos...One republic tik balsas, o timbalando visas kitas darbas, beto timbalandas tarsi pristate one republic, taip, kad nevarykit
Pritariu.! Pastebejau, visos dainos su Timbalandu, ir tarkim kokia Nelly Furtado klausosi gerai, ilgai islieka tas pats garsas galvoj, nei dainuotu su kokia Britney Spears... Ar gi ne taip?
2010 m. birželio 13 d. 10:37:47
O dabar tiesiog buvo pamiršta,kol nepamačiau dvikovos.
Bet šiaip iš dalies tikrai buvo tuo laiku gerą daina
____________________
Džiaukis paprastais gyvenimo įvykiais.
2010 m. birželio 12 d. 14:30:06
2010 m. birželio 12 d. 11:35:25
____________________
Kasp
2010 m. birželio 10 d. 21:59:45
2010 m. kovo 31 d. 12:52:21
____________________
A.K.
2009 m. sausio 6 d. 23:00:37
____________________
Under The Iron Sea
2008 m. rugpjūčio 7 d. 19:40:45
2008 m. birželio 21 d. 13:12:57
2008 m. birželio 19 d. 20:17:40
2008 m. birželio 19 d. 18:23:57
2008 m. gegužės 21 d. 14:31:35
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2008 m. vasario 1 d. 12:47:54
____________________
witalija
2008 m. sausio 28 d. 20:01:40