| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Happy HouseSiouxsie & the Banshees It never rains |
||||
| Alvydas1 | Rats ReturnPorcupine Tree |
||||
| Konditerijus | La Isla BonitaMadonna https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4 |
||||
| Sahja | Dancing In ShadowsC.C. Catch |
2012 m. spalio 5 d. 23:22:11
Jo, jie turi kažkokį tokį accesability, nors ir tuo metu grojo gana tamsią muziką. Goodbye to Jane ir As Darkness Falls visada sukelia šiurpulį :)
____________________
The Riddle Wants To Be...
2012 m. spalio 5 d. 21:57:58
Šaunus sugrįžimas.Turiu Antichrisis pirmąjį albumą Legacy of Love ir dvi dainos ( How can i live on the top of mountain? ir Forever i ride) man taip giliai įstrigusios, kad bet kada atsigamina atmintyje vien pagalvojus apie Antichrisis.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2012 m. spalio 4 d. 20:34:27
sakydamas, kad grįžo tokie pat, turėjau omeny, kokybine prasme :)
____________________
The Riddle Wants To Be...
2012 m. spalio 4 d. 16:37:32
na prasukau ta taip isgirtu Antichrisis pora dainu, tai nematau as ten nei folk nei gotikinio metalo, tralialiuskos kazkokios
2012 m. spalio 3 d. 21:43:20
Tikrai tas. Nes nors ir sąlyginai foninė, bet gana skirtinga muzika. Daug visko vyksta tame albume.
____________________
The Riddle Wants To Be...
2012 m. spalio 3 d. 21:15:44
Yoko Ono stenėjimas ties prikolo riba balansuoja :). Bet tuo pačiu ir teisingai panaudotas, nes įsivaizdavau kitokį šį projektą. Daug įdomiau.
O Hammock reikia imti ir daugiau išgirsti. Norisi sudėtingesnės foninės muzikos, čia tas daržas ?
2012 m. spalio 3 d. 15:09:38
Su Yoko Ono sudominai (nors anksčiau jos darbų klausiau, tai nekas, nepatiko)...
Ir Enslaved perklausysiu tikriausiai
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas