Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Puslapiai: 1
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Delacorado
2012 m. spalio 25 d. 18:56:14 2012-10-26 13:23:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man tai - patys tobuliausi metai muzikos istorijoje!! Tuo laikotarpiu tikrai „pleveno“ kažkokia magiškai kūrybinga dvasia. Tais metais buvo išleisti net trys albumai iš mano favoritinių albumų Top dešimtuko: 6. nuostabus Keane debiutas „Hope and Fears“, 2. Green Day fantastiškasis grandiozinis revoliucingasis albumas - politinė roko opera „American Idiot“ (kaip šaunu, kad čia jis - Nr. 1 ir lyderiaujantis ryškiu skirtumu; jis to vertas) ir 1. mano Visų laikų favoritinis albumas - The Killers deimantas „Hot Fuss“. Visus juos turiu originalus. Tiesa, tik Keane gavau tais pačiais metais, kai paprašiau jį nupirkti į UK važiavusios giminaitės, o Green Day ir The Killers tuo laiku dar nebuvo išleidę minėtųjų albumų. Todėl juos nusipirkau jau pati, kai kitų, 2005 metų pavasarį išvažiavau į UK. Ir būtent tų grupių ir albumų, kurie pasaulyje tapo ir vienais reikšmingiausių tūkstantmečio albumų, dėka mano gyvenimas ten buvo kupinas įvairiausių įspūdžių, kurių niekada nepamiršiu. Tačiau šie albumai man vertingi tikrai ne dėl to, kad susiję su kažkokiais ypatingais mano prisiminimais (nebent iš dalies). Nes jei ir nebūtų susiję, neabejoju, kad jie vis tiek būtų tapę man pačiais ypatingiausiais, nes ir dabar, praėjus 7,5 metų, klausausi jų beveik kaip pirmą kartą ir iš širdies žaviuosi. Jie nė kiek nepasenę nei aktualumu, nei skambesiu. Dievinu „Hot Fuss“! Jei mano gyvenime ir yra kažkoks visiškai tobulas dalykas, kurį galima pavadinti brangakmeniu, talismanu - tai „Hot Fuss“ kompaktinis diskas. Šis albumas tiesiog pakeitė mano gyvenimą ir nemanau, kad kada nors mano širdyje kas nors jį išstums iš pirmos vietos. Kaip kad buvo parašyta vienoje iš daugybės puikių „Hot Fuss“ recenzijų (ši citata - viena iš tų, kuri puikuojasi ir ant šio albumo viršelio lipduko): “A classic debut, destined to become one of those unifying albums which everyone plays to death.“

hotfuss


Atsakyti
Puslapiai: 1
Į viršų
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Onsa Onsa
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

19:00 - 4Blackberry
Vasarą čia atrodo jau įprasta sugrįžti seniems nariams. O duomenys tikrai neturėtų niekur būti prapuolę, būtų keista, tad beveik garantuoju, kad bus sugrąžinti.
18:33 - MemelZY
Jei kas dar pamena Zygas90 ar kaip čia buvau pasivadinęs, pats nepamenu
18:31 - MemelZY
Gal dar 2011 buvau apsilankęs net nebepamenu. Bet maždaug tokiu metu ir baigiau čia muzikos kėlimus? stipriai męs čia bendraudavome✌️
18:27 - MemelZY
Ką tik taip pat radau kontaktus, ačiū labai. ?
18:27 - einaras13
Ir sveikas sugrįžęs. Visada smagu matyti sugrįžtančius žmones. Nors ir su tamsta prasilenkiau (pats prisijungiau 2011-aisiais).
18:25 - einaras13
Sveikas. Turėtų būti viskas išlikę, reikia kreiptis asmenine žinute pas Edą: https://www.music.lt/user/Edas

Gal ir el. laiško parašymas į support@music.lt veikia, nesu tikras. Reikia tik turėt kantrybės, Edas tikrai ne kiekvieną dieną tikrina žinutes.
17:54 - MemelZY
Sveiki visi, nebuvau čia mažiausiai 16 metų apsilankęs , Ar administratoriai yra pasikeitę jau nuo 2010 metų maždaug, man reikia savo senosios anketos informacijos/duomenu, jei apskritai tokia išlikusi.
17:43 - einaras13
Ne man vienam Hawkwind šiomis dienomis baisiai imponuoja. Smagu matyt!
09:05 - Very_crazy_enough
It's better to be a Motorhead for 20 000 days than to be dead
09:00 - Very_crazy_enough
Well, I woke up again this morning. That’s the 17,651st day in a row! That’s my personal best.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 8239
  Iš viso užsiregistravę: 73815
  Naujausias narys: djvidzekas
  Šiandien apsilankė: 33651