Liūdna, kad tiek mažai entuziastų turim tokios muzikos ir koncepcijos. Aišku, koją pakišo panaikinta antra diena ir galbūt tas ketvirtadienio vakaras (lietuviai darboholikai tokiu metu darbuose sėdi dažniausiai).
Anyway, turėjau gerą laiką . Šūsnis puikios atributikos, draugiški veidai, gražios šviesos ir geras garsas. The Shrine nunešė stogą, o Kadavar tai "įkalė paskutinį vakaro vinį".
Buvo gražu :)
____________________
\"The best is yet to come..\"
Žiauriai gera citata: "„Kadavar“ sugrojo gerą valandą, grupės atsidavimas sukuria tikrai gerą vaibą, smagiai pliekusios gitaros ir velniškai gerai skambantys būgnai priverčia suabejoti fizikos tiesomis. Po setlisto sugrojimo ir publikos kvietimo bisui, grupė atlieka dar du kūrinius. Jeigu kas sakys, jog Jupiteris dujinė planeta, sakysiu, jog nė velnio, ji iš visai solidaus metalo" :)
nebuvau, nes negalejau ir kaina isgasdino.. 30 ar kiek ten euru uz toki mini festa. aisku, ziema festas yra dar geriau, kai galima ir susilt ir geros muzikos paklausyt, bet uz tuos pacius 30 euru as keliavau i pati VA. pastebejau, kad buvo ne viena grupe is to pacio VA. na, kitiemet tikrai nuvyksiu, jei kaina taip nesikandzios ir siaip jei kiek geresniu grupiu atves. o siaip nepasakyciau, kad siemet lievu atveze, bet kaina viska pasake.
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2015 m. gruodžio 18 d. 12:27:57
Liūdna, kad tiek mažai entuziastų turim tokios muzikos ir koncepcijos. Aišku, koją pakišo panaikinta antra diena ir galbūt tas ketvirtadienio vakaras (lietuviai darboholikai tokiu metu darbuose sėdi dažniausiai).
Anyway, turėjau gerą laiką . Šūsnis puikios atributikos, draugiški veidai, gražios šviesos ir geras garsas. The Shrine nunešė stogą, o Kadavar tai "įkalė paskutinį vakaro vinį".
Buvo gražu :)
____________________
\"The best is yet to come..\"
2015 m. gruodžio 16 d. 21:51:55
Puiki recenzija ;)
Žiauriai gera citata: "„Kadavar“ sugrojo gerą valandą, grupės atsidavimas sukuria tikrai gerą vaibą, smagiai pliekusios gitaros ir velniškai gerai skambantys būgnai priverčia suabejoti fizikos tiesomis. Po setlisto sugrojimo ir publikos kvietimo bisui, grupė atlieka dar du kūrinius. Jeigu kas sakys, jog Jupiteris dujinė planeta, sakysiu, jog nė velnio, ji iš visai solidaus metalo" :)
2015 m. gruodžio 15 d. 22:41:47
nebuvau, nes negalejau ir kaina isgasdino.. 30 ar kiek ten euru uz toki mini festa. aisku, ziema festas yra dar geriau, kai galima ir susilt ir geros muzikos paklausyt, bet uz tuos pacius 30 euru as keliavau i pati VA. pastebejau, kad buvo ne viena grupe is to pacio VA. na, kitiemet tikrai nuvyksiu, jei kaina taip nesikandzios ir siaip jei kiek geresniu grupiu atves. o siaip nepasakyciau, kad siemet lievu atveze, bet kaina viska pasake.
____________________
/ moustache is practically like a wedding ring \