Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pet Shop Boys


Muzika


Veiklos pradžia: 1981
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Elektroninė, šokių muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Mėgstamas stilius Synthpop

Mėgstamas stilius Electro pop

Mėgstamas stilius Electronica

Mėgstamas stilius Dance

Mėgstamas stilius House

Mėgstamas stilius Pop
Informacija

 

Muzikos apžvalgininkas Neil Tennant ir architektūros koledžo studentas Christopher Lowe 1981-ųjų rugpjūčio 19 dieną visiškai atsitiktinai susitiko muzikinėje parduotuvėje, esančioje King Road gatvėje. Neįprastas Chriso elgesys šioje parduotuvėje ir tapo pagrindu jų pažinčiai. Ir tik po dviejų metų šis duetas suprato tapę nepakeičiamais kolegomis.

Kiekvieno muzikinio kolektyvo kelyje yra du svarbiausi įvykiai: susitikimas ir pirmos dainos išleidimas. Jų susitikimas buvo visiškas atsitiktinumas, iki šiol stebinantis visus šio dueto gerbėjus. Tačiau būtent nuo šio momento, šio susitikimo, jie pradėjo kurti dainas, siųsdami jas vienas kitam paštu. 1984 m. Neilui, dirbusiam garsiąjame britų muzikos leidinyje "Smash Hits" redaktoriaus pavaduotoju, teko pabuvoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jis buvo pasiųstas gauti interviu iš Stingo. Niujorke jis sutiko muzikos prodiuserį Bobby Orlando, kuris ir padėjo vaikinams išleisti singlą "West End girls". Šis singlas iš karto užkariavo muzikinius klubus, bet oficialiuose topuose pateko tik už šimtuko ribų. Tuo laiku Neilas jau buvo pasiekęs karjeros tašką, kuomet galėjo būti paaukštintas iki "Smash Hits" redaktoriaus, ir jam reikėjo apsispręsti - ar daugiau laiko skirti žurnalisto darbui, ar grupei. Nors "Pet Shop Boys" ateitis neatrodė daug žadanti, Neilas nusprendė, kad nori atsiduoti muzikos kūrybai ir pasitraukė iš "Smash Hits", tikėdamas, kad vieną dieną jo su Chrisu sunkus darbas atsipirks ir "Pet Shop Boys" išgarsės visame pasaulyje. Nuojauta jo neapgavo: jau labai netrukus, 1985-aisiais permiksuotas "West End Girls" singlas išleidžiamas Anglijoje, garsioje "EMI" įrašų kompanijoje. Labai greitai užkariavęs topų viršūnes visame pasaulyje, singlas pradėjo šlovingą "Pet Shop Boys" karjerą.

1986-aisiais pasirodo debiutinis grupės albumas "Please". Nuo šio momento grupės pasisekimas pradėjo augti metai iš metų. Grupės arkliukas – kokybiška pop muzika, ir po kurio laiko net patys labiausiai skeptiškai nusiteikę muzikos apžvalgininkai pripažino šiuos du vaikinus. Per visą savo gyvavimo istoriją "Pet Shop Boys" nesivaikė mados, o tiesiog ją truputį aplenkė, arba darė žingsnį į šalį, praleisdami kasdienybę.

1989-aisiais grupė pirmą kartą konceruoja “gyvai”. Koncertas "Highlights" išleidžiamas audio kasetėse, o po dviejų metų "Pet Shop Boys" surengia pasaulinį turą "Performance".

1993-iaisiais "Pet Shop Boys" su daina "Go West" atvyksta i Maskvą atsiimti "MTV" apdovanojimų. Jų ekstravagantiškas apsirengimas, sukurtas dizainerio Davido Fieldingo, buvo neįprastas Rusijos publikai. Jų novatoriški vaizdo klipai su naujausiais kompiuteriniais efektais nuolatos karaliauja "MTV".

1997-ais grupė kocertuoja Londono West End rajono teatre "Savoy". Bilietai išparduodami per keliasdešimt minučių. Kamerinė teatro atmosfera, atlikėjų betarpiškas bendravimas su publika priverčia padidinti šių koncertų skaičių.

1999–2000-aisiais įvyksta pasaulinis grupės turas "Nightlife", kurio metu, 2000 m., grupė pirmąkart užsuka koncertuoti ir į Lietuvą.


2002-aisiais "Pet Shop Boys" išleidžia savo 8-ąjį albumą "Release". Su juo "Pet Shop Boys" vėl pavyko visus nustebinti - daugumoje dainų girdėti ne jiems būdingas sintezatorinis, o akustinės gitaros skambesys.

2006 m. grupė išleidžia naują albumą "Fundamental" ir jį reklamuojančio koncertinio turne metu 2007 m. antrąkart apsilanko Lietuvoje.

2009 m. grupė išleidžia jau 10-ąjį albumą "Yes", prieš tai atnaujinę kontraktą su įrašų firma "Parlophone", kurios vadovas pats yra šios grupės gerbėjas. Jis, pasirašęs kontraktą bei pasakęs, jog kompanijai yra garbė dirbti su šia grupe, pridūrė, jog bendradarbiautų su "Pet Shop Boys" jau vien iš idėjos, net jeigu ji būtų ir nepopuliari ir neatneštų pelno.

2012 m. grupė išleido jau 11-ą savo albumą "Elysium", kuris pirmąkart grupės istorijoje buvo įrašinėjamas JAV su prodiuseriu Andrew Dawson. Jis, kaip įprasta, vėl pateko į daugelių šalių albumų dešimtukus. Netrukus po to duetas paskelbė kuriantis dar vieną remiksų albumų bei pranešė apie būsimo koncertinio turnė, vyksiančio 2013-ais metais, planus.

2012 m. liepos–rugpjūčio mėn. Pet Shop Boys pasirodė 2012 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Londone kaip viena ryškiausių Did. Britanijos grupių. Per atidarymą liepos 27 d. jų daina „West End Girls“ buvo grojama, įžengiant Čado, Čilės, Kinijos ir Kolumbijos sportininkams. Antrąją žaidynių dieną prieš teniso turnyrą Vimbldono stadione jie atliko „Always on My Mind“, „What Have I Done to Deserve This?“ bei naujausią singlą, neoficialią olimpinių žaidynių dainą „Winner“; pastarosios įrašas vėliau buvo grojamas ir per vyrų dešimtkovės rungtį. Rugpjūčio 12 d. vykusioje Olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje, pavadintoje „Britų muzikos simfonija“ (A Symphony of British Music), reprezentuojančioje pastarojo 50–čio žymiausią Did. Britanijos kultūrinį eksportą, kurioje pasirodė „Madness“, George Michael, Annie Lennox, „Muse“, „The Who“ ir kt., Pet Shop Boys atliko savo didžiausią hitą „West End Girls“, kurio įrašas vėliau dar nuskambėjo ir pakartotinai, kai visi olimpiadoje dalyvavę keli tūkstančiai sportininkų suėjo į Londono olimpinio stadiono vidurį. Renginyje, kurį stebėjo apie 750 mln. žmonių visame pasaulyje, PSB buvo vieni iš nedaugelio atlikėjų, kurie dainavo gyvai, ir vėliau recenzijose buvo paminėti kaip vieni iš geriausių to vakaro pasirodymų. Po kelių savaičių duetas pasirodė ir 2012-ųjų vasaros Parolimpinėse žaidynėse, per atletų paradą prieš Bekingemo rūmus atlikdami „Winner“, „West End Girls“ bei „Go West“.

2013 m. duetas nutraukė ilgametį bendradarbiavimą su įrašų kompanija "Parlophone" ir parėjo į "Kobalt". Ir ne tik: nepraėjus nė metams nuo paskutinio albumo "Elysium", 2014 m. PSB vėl nustebino muzikos gerbėjus, išleisdami12-ąjį albumą "Electric" ir susilaukė didžiulės sėkmės, patekęs ne tik į aukštas vietas Europoje, bet ir JAV, kurioje pastaraisiais dešimtmečiais jie buvo primiršti. Šis albumas ne tik tapo komerciškai sėkmingiausiu jų darbu nuo populiariausio jų albumo "Very" (1993 m.) laikų, bet ir kritikai kone vienbalsiai pripažino jį geriausiu PSB darbu per pastaruosius 20 metų, prilygstančiu minėtam "Very", ir įvertino jį aukščiausiai balais. 2016 m. PSB išleido dar vieną kritikų išgirtą albumą "Super", kurį vėl prodiusavo Stuart Price. Neil Tennant teigia, jog ir sekantis albumas bus dar vienas bendradarbiavimas su minėtu prodiuseriu. Šiuos albumus jis vadina "Stuart Price trilogija".

"Pet Shop Boys" dirbo su tokiais žymiais atlikejais kaip Liza Minnelli, Tina Turner, Jean-Michel Jarre, David Bowie, Robbie Williams, Kylie Minogue, "Blur", "Rammstein", Lady GaGa, Madonna, Elton John ar "The Killers". Tačiau grupės nariai - ambicingi žmonės: jie pareiškė, kad bendradarbiauja tik su jiems patiems patinkančiais atlikėjais. Todėl, kai Britney Spears paprašė "Pet Shop Boys" tapti jos naujo albumo prodiuseriais, jai teko skaudžiai nusivilti - grupės nariai ne tik nesusigundė dideliais pinigais, bet ir atsisakė pareiškę, jog Britney jie absoliučiai nevertina.

Grupė pasiekė nemažai rekordų - pvz, pakliuvo į Gineso rekordų knygą dėl ilgiausios kada nors įrašytos dainos pavadinimo - „I Don´t Know What You Want But I Can’t Give It Any More“ (įdomi priešprieša tam faktui, kad studijiniai PSB albumai kaip tik ir pasižymi lakoniškumu - visi jie pavadinti iš kokio nors vieno žodžio). Taip pat PSB yra muzikos atlikėjai, su daugiausiai singlų patekę į Did. Britanijos Top-40. Apskaičiavus įrašų pardavimus, buvo nustatyta, kad 9-ajame dešimtmetyje Vokietijoje būtent "Pet Shop Boys" pardavė daugiausiai įrašų. Be to, "Pet Shop Boys" kartu su "Depeche Mode" yra grupės, pasaulyje išleidusios daugiausiai savo dainų remiksų.


Kur grupės sėkmės paslaptis? Visų pirma unikaliame Neilo balse, kurį galima lengvai atskirti iš visų kitų pasaulio dainininkų balsų, o taip pat originaliame stiliuje, kuris pasireiškia ne tik dainose, bet ir dueto kūrybinėje fantazijoje. Būtent dėl to "Pet Shop Boys" niekada neturėjo konkurentų. Dueto sėkmę, be abejo, nemenkai įtakojo ir tas faktas, jog prieš tapdamas muzikos pasaulio žvaigžde, grupės vokalistas Neil Tennant dirbo muzikos žurnalistu, ėmė interviu ir rašė apie būsimus savo kolegas, todėl pakliuvo į šou verslo pasaulį jau susipažinęs su tos sferos paslaptimis. Be to, erudito vokalisto, besidominčio istorija, kurti dainų tekstai, atspindintys laikmečio aktualias bei įvairias gyvenimiškas situacijas ir jų problemas, pasižymi filosofiškumu, o neretai - ir ironiškumu, kas pasirodė artima milijonams šios grupės gerbėjų.

"Pet Shop Boys" muziką pripažino net aršiausi kritikai, grupę pavadinę "Geriausiu duetu po Adomo ir Ievos", o jos grojamą stilių - "inteligentiška popmuzika". Vienas kritikas savo recenzijoje "Pet Shop Boys" muziką prilygino šaltos kokakolos stiklinei karštą vasaros dieną.

Visapusiškais talentais apdovanoti grupės nariai pasireiškė jau daugybėje sričių: yra ne tik dainų kūrėjai (jų "sąskaitoje" - netoli 400 sukurtų dainų), kitų grupių prodiuseriai ir remiksuotojai; nusifilmavo pilnametražiniame filme ("It Couldn't Happen Here", kuris „Houston Film" festivalyje buvo apdovanotas kaip geriausias dokumentinis filmas), patys kuria muziką filmams ("Battleship Potemkin"), sukūrė miuziklą ("Closer to Heaven") bei muziką baletui ("The Most Incredible Thing").

Žymiausi "Pet Shop Boys" kūriniai - Nr. 1 hitais tapusios dainos „West End Girls“, „It's A Sin“, „Always On My Mind“, „Heart“ bei „Go West“. Grupė laimėjo daugybę prestižiškiausių muzikos pasaulio apdovanojimų, o pastaruoju metu gauna garbės apdovanojimus už savo ilgametę kūrybą, įtakojusią jau ne vieną muzikantų kartą, pvz, „Ivor Novello Award“ - Už svarų indėlį į britų muziką, „A-Ward“ - Už pop - pionierių indėlį į popmuziką, „World Award“ - Už svarų indėlį į pasaulinę muziką, „Q Award“ - Už įkvėpimą, „BRIT Award“ - Už svarų indėlį į muziką ar „Q Award“ - už svarų indėlį į muziką. Tarp grupės gerbėjų - ir garsiausi jų kolegos: Robbie Williams, Madonna, Elton John, "The Killers" vokalistas Brandon Flowers ar grupės "Keane" nariai. 
"Pet Shop Boys" pardavė daugiau kaip 100 mln. įrašų visame pasaulyje.
Esamas tekstas

Muzikos apžvalgininkas Neil Tennant ir architektūros koledžo studentas Christopher Lowe 1981-ųjų rugpjūčio 19 dieną visiškai atsitiktinai susitiko muzikinėje parduotuvėje, esančioje King Road gatvėje. Neįprastas Chriso elgesys šioje parduotuvėje ir tapo pagrindu jų pažinčiai. Ir tik po dviejų metų šis duetas suprato tapę nepakeičiamais kolegomis. Kiekvieno muzikinio kolektyvo kelyje yra du svarbiausi įvykiai: susitikimas ir pirmos dainos išleidimas. Jų susitikimas buvo visiškas atsitiktinumas, iki šiol stebinantis visus šio dueto gerbėjus. Tačiau būtent nuo šio momento, šio susitikimo, jie pradėjo kurti dainas, siųsdami jas vienas kitam paštu. 1984 m. Neilui, dirbusiam garsiąjame britų muzikos leidinyje "Smash Hits" redaktoriaus pavaduotoju, teko pabuvoti Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jis buvo pasiųstas gauti interviu iš Stingo. Niujorke jis sutiko muzikos prodiuserį Bobby Orlando, kuris ir padėjo vaikinams išleisti singlą "West End girls". Šis singlas iš karto užkariavo muzikinius klubus, bet oficialiuose topuose pateko tik už šimtuko ribų. Tuo laiku Neilas jau buvo pasiekęs karjeros tašką, kuomet galėjo būti paaukštintas iki "Smash Hits" redaktoriaus, ir jam reikėjo apsispręsti - ar daugiau laiko skirti žurnalisto darbui, ar grupei. Nors "Pet Shop Boys" ateitis neatrodė daug žadanti, Neilas nusprendė, kad nori atsiduoti muzikos kūrybai ir pasitraukė iš "Smash Hits", tikėdamas, kad vieną dieną jo su Chrisu sunkus darbas atsipirks ir "Pet Shop Boys" išgarsės visame pasaulyje. Nuojauta jo neapgavo: jau labai netrukus, 1985-aisiais permiksuotas "West End Girls" singlas išleidžiamas Anglijoje, garsioje "EMI" įrašų kompanijoje. Labai greitai užkariavęs topų viršūnes visame pasaulyje, singlas pradėjo šlovingą "Pet Shop Boys" karjerą. 1986-aisiais pasirodo debiutinis grupės albumas "Please". Nuo šio momento grupės pasisekimas pradėjo augti metai iš metų. Grupės arkliukas – kokybiška pop muzika, ir po kurio laiko net patys labiausiai skeptiškai nusiteikę muzikos apžvalgininkai pripažino šiuos du vaikinus. Per visą savo gyvavimo istoriją "Pet Shop Boys" nesivaikė mados, o tiesiog ją truputį aplenkė, arba darė žingsnį į šalį, praleisdami kasdienybę. 1989-aisiais grupė pirmą kartą konceruoja “gyvai”. Koncertas "Highlights" išleidžiamas audio kasetėse, o po dviejų metų "Pet Shop Boys" surengia pasaulinį turą "Performance". 1993-iaisiais "Pet Shop Boys" su daina "Go West" atvyksta i Maskvą atsiimti "MTV" apdovanojimų. Jų ekstravagantiškas apsirengimas, sukurtas dizainerio Davido Fieldingo, buvo neįprastas Rusijos publikai. Jų novatoriški vaizdo klipai su naujausiais kompiuteriniais efektais nuolatos karaliauja "MTV". 1997-ais grupė kocertuoja Londono West End rajono teatre "Savoy". Bilietai išparduodami per keliasdešimt minučių. Kamerinė teatro atmosfera, atlikėjų betarpiškas bendravimas su publika priverčia padidinti šių koncertų skaičių. 1999–2000-aisiais įvyksta pasaulinis grupės turas "Nightlife", kurio metu, 2000 m., grupė pirmąkart užsuka koncertuoti ir į Lietuvą. 2002-aisiais "Pet Shop Boys" išleidžia savo 8-ąjį albumą "Release". Su juo "Pet Shop Boys" vėl pavyko visus nustebinti - daugumoje dainų girdėti ne jiems būdingas sintezatorinis, o akustinės gitaros skambesys. 2006 m. grupė išleidžia naują albumą "Fundamental" ir jį reklamuojančio koncertinio turne metu 2007 m. antrąkart apsilanko Lietuvoje. 2009 m. grupė išleidžia jau 10-ąjį albumą "Yes", prieš tai atnaujinę kontraktą su įrašų firma "Parlophone", kurios vadovas pats yra šios grupės gerbėjas. Jis, pasirašęs kontraktą bei pasakęs, jog kompanijai yra garbė dirbti su šia grupe, pridūrė, jog bendradarbiautų su "Pet Shop Boys" jau vien iš idėjos, net jeigu ji būtų ir nepopuliari ir neatneštų pelno. 2012 m. grupė išleido jau 11-ą savo albumą "Elysium", kuris pirmąkart grupės istorijoje buvo įrašinėjamas JAV su prodiuseriu Andrew Dawson. Jis, kaip įprasta, vėl pateko į daugelių šalių albumų dešimtukus. Netrukus po to duetas paskelbė kuriantis dar vieną remiksų albumų bei pranešė apie būsimo koncertinio turnė, vyksiančio 2013-ais metais, planus.2012 m. liepos–rugpjūčio mėn. Pet Shop Boys pasirodė 2012 m. vasaros olimpinėse žaidynėse Londone kaip viena ryškiausių Did. Britanijos grupių. Per atidarymą liepos 27 d. jų daina „West End Girls“ buvo grojama, įžengiant Čado, Čilės, Kinijos ir Kolumbijos sportininkams. Antrąją žaidynių dieną prieš teniso turnyrą Vimbldono stadione jie atliko „Always on My Mind“, „What Have I Done to Deserve This?“ bei naujausią singlą, neoficialią olimpinių žaidynių dainą „Winner“; pastarosios įrašas vėliau buvo grojamas ir per vyrų dešimtkovės rungtį. Rugpjūčio 12 d. vykusioje Olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje, pavadintoje „Britų muzikos simfonija“ (A Symphony of British Music), reprezentuojančioje pastarojo 50–čio žymiausią Did. Britanijos kultūrinį eksportą, kurioje pasirodė „Madness“, George Michael, Annie Lennox, „Muse“, „The Who“ ir kt., Pet Shop Boys atliko savo didžiausią hitą „West End Girls“, kurio įrašas vėliau dar nuskambėjo ir pakartotinai, kai visi olimpiadoje dalyvavę keli tūkstančiai sportininkų suėjo į Londono olimpinio stadiono vidurį. Renginyje, kurį stebėjo apie 750 mln. žmonių visame pasaulyje, PSB buvo vieni iš nedaugelio atlikėjų, kurie dainavo gyvai, ir vėliau recenzijose buvo paminėti kaip vieni iš geriausių to vakaro pasirodymų. Po kelių savaičių duetas pasirodė ir 2012-ųjų vasaros Parolimpinėse žaidynėse, per atletų paradą prieš Bekingemo rūmus atlikdami „Winner“, „West End Girls“ bei „Go West“.2013 m. duetas nutraukė ilgametį bendradarbiavimą su įrašų kompanija "Parlophone" ir parėjo į "Kobalt". Ir ne tik: nepraėjus nė metams nuo paskutinio albumo "Elysium", 2014 m. PSB vėl nustebino muzikos gerbėjus, išleisdami12-ąjį albumą "Electric" ir susilaukė didžiulės sėkmės, patekęs ne tik į aukštas vietas Europoje, bet ir JAV, kurioje pastaraisiais dešimtmečiais jie buvo primiršti. Šis albumas ne tik tapo komerciškai sėkmingiausiu jų darbu nuo populiariausio jų albumo "Very" (1993 m.) laikų, bet ir kritikai kone vienbalsiai pripažino jį geriausiu PSB darbu per pastaruosius 20 metų, prilygstančiu minėtam "Very", ir įvertino jį aukščiausiai balais. 2016 m. PSB išleido dar vieną kritikų išgirtą albumą "Super", kurį vėl prodiusavo Stuart Price. Neil Tennant teigia, jog ir sekantis albumas bus dar vienas bendradarbiavimas su minėtu prodiuseriu. Šiuos albumus jis vadina "Stuart Price trilogija". "Pet Shop Boys" dirbo su tokiais žymiais atlikejais kaip Liza Minnelli, Tina Turner, Jean-Michel Jarre, David Bowie, Robbie Williams, Kylie Minogue, "Blur", "Rammstein", Lady GaGa, Madonna, Elton John ar "The Killers". Tačiau grupės nariai - ambicingi žmonės: jie pareiškė, kad bendradarbiauja tik su jiems patiems patinkančiais atlikėjais. Todėl, kai Britney Spears paprašė "Pet Shop Boys" tapti jos naujo albumo prodiuseriais, jai teko skaudžiai nusivilti - grupės nariai ne tik nesusigundė dideliais pinigais, bet ir atsisakė pareiškę, jog Britney jie absoliučiai nevertina. Grupė pasiekė nemažai rekordų - pvz, pakliuvo į Gineso rekordų knygą dėl ilgiausios kada nors įrašytos dainos pavadinimo - „I Don´t Know What You Want But I Can’t Give It Any More“ (įdomi priešprieša tam faktui, kad studijiniai PSB albumai kaip tik ir pasižymi lakoniškumu - visi jie pavadinti iš kokio nors vieno žodžio). Taip pat PSB yra muzikos atlikėjai, su daugiausiai singlų patekę į Did. Britanijos Top-40. Apskaičiavus įrašų pardavimus, buvo nustatyta, kad 9-ajame dešimtmetyje Vokietijoje būtent "Pet Shop Boys" pardavė daugiausiai įrašų. Be to, "Pet Shop Boys" kartu su "Depeche Mode" yra grupės, pasaulyje išleidusios daugiausiai savo dainų remiksų. Kur grupės sėkmės paslaptis? Visų pirma unikaliame Neilo balse, kurį galima lengvai atskirti iš visų kitų pasaulio dainininkų balsų, o taip pat originaliame stiliuje, kuris pasireiškia ne tik dainose, bet ir dueto kūrybinėje fantazijoje. Būtent dėl to "Pet Shop Boys" niekada neturėjo konkurentų. Dueto sėkmę, be abejo, nemenkai įtakojo ir tas faktas, jog prieš tapdamas muzikos pasaulio žvaigžde, grupės vokalistas Neil Tennant dirbo muzikos žurnalistu, ėmė interviu ir rašė apie būsimus savo kolegas, todėl pakliuvo į šou verslo pasaulį jau susipažinęs su tos sferos paslaptimis. Be to, erudito vokalisto, besidominčio istorija, kurti dainų tekstai, atspindintys laikmečio aktualias bei įvairias gyvenimiškas situacijas ir jų problemas, pasižymi filosofiškumu, o neretai - ir ironiškumu, kas pasirodė artima milijonams šios grupės gerbėjų. "Pet Shop Boys" muziką pripažino net aršiausi kritikai, grupę pavadinę "Geriausiu duetu po Adomo ir Ievos", o jos grojamą stilių - "inteligentiška popmuzika". Vienas kritikas savo recenzijoje "Pet Shop Boys" muziką prilygino šaltos kokakolos stiklinei karštą vasaros dieną. Visapusiškais talentais apdovanoti grupės nariai pasireiškė jau daugybėje sričių: yra ne tik dainų kūrėjai (jų "sąskaitoje" - netoli 400 sukurtų dainų), kitų grupių prodiuseriai ir remiksuotojai; nusifilmavo pilnametražiniame filme ("It Couldn't Happen Here", kuris „Houston Film" festivalyje buvo apdovanotas kaip geriausias dokumentinis filmas), patys kuria muziką filmams ("Battleship Potemkin"), sukūrė miuziklą ("Closer to Heaven") bei muziką baletui ("The Most Incredible Thing"). Žymiausi "Pet Shop Boys" kūriniai - Nr. 1 hitais tapusios dainos „West End Girls“, „It's A Sin“, „Always On My Mind“, „Heart“ bei „Go West“. Grupė laimėjo daugybę prestižiškiausių muzikos pasaulio apdovanojimų, o pastaruoju metu gauna garbės apdovanojimus už savo ilgametę kūrybą, įtakojusią jau ne vieną muzikantų kartą, pvz, „Ivor Novello Award“ - Už svarų indėlį į britų muziką, „A-Ward“ - Už pop - pionierių indėlį į popmuziką, „World Award“ - Už svarų indėlį į pasaulinę muziką, „Q Award“ - Už įkvėpimą, „BRIT Award“ - Už svarų indėlį į muziką ar „Q Award“ - už svarų indėlį į muziką. Tarp grupės gerbėjų - ir garsiausi jų kolegos: Robbie Williams, Madonna, Elton John, "The Killers" vokalistas Brandon Flowers ar grupės "Keane" nariai. "Pet Shop Boys" pardavė daugiau kaip 100 mln. įrašų visame pasaulyje.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Go West

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's a Sin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Always on my mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Invisible

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love etc.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She's Madonna (+ Robbie Williams)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heart

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Together

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Suburbia

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Home and dry

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rent

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Winner

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Domino Dancing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Yesterday, when I was mad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Inner Sanctum

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Have I Done to Deserve This? (+ Dusty Springfield)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Is a Bourgeois Construct

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Se a vida e (that's the way life is)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

DJ Culture

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Twenty-something

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Being boring

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallo Spaceboy (+ David Bowie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Memory Of The Future

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Did You See Me Coming?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can you forgive her?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Axis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Pop Kids

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Thursday (+ Example)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Over the World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Leaving

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jealousy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

New York City Boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Left to My Own Devices

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

King's Cross

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miracles

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burn

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Doesn't Often Snow At Christmas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I don't know what you want but I can't give it any more

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Losing my mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So hard

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Two divided by zero

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Flamboyant

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Couldn't Happen Here

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pandemonium

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm not scared

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Sodom and Gomorrah Show

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Always on my mind/in my house

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

To speak is a sin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tonight is forever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vocal

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Dictator Decides

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallo Spaceboy [12 (+ David Bowie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Funny Uncle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A red letter day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One more chance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Integral

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

More Than a Dream

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Violence (Haçienda version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This must be the place I waited years to leave

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The theatre

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A different point of view

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You only tell me you love me when you're drunk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Girl

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The end of the world

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Last to Die

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Too many people

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Before

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Comes Quickly

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I want a dog

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

London

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm with Stupid

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Only the wind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ego Music

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It always comes as a surprise

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nervously

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Silver Age

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rent [extended mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Purple Zone (+ Soft Cell)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Screaming

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Footsteps

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bolshy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Into Thin Air

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Building a Wall

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shouting in the Evening

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallo Spaceboy (Remix) (+ David Bowie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Friendly Fire [su Frances Barber] (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Violence

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Luna Park

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opportunities (let's make lots of money)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Was it worth it?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One in a million

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vulnerable

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beautiful People

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somewhere

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Numb

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

To step aside

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Liberation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

All Over The World (This Is a Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Undertow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Say It to Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fluorescent

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love etc. (Gui Boratto Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One of the crowd

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Made My Excuses and Left

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Else's Business

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vulnerable (Public Eye Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Closer to Heaven

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Survivors

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Later tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Single

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Was that what it was?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Do I have to?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

E-mail

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I get along

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sad Robot World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

More Than a Dream (Magical Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My October symphony

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I want to wake up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls [single version]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Face Like That

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Inside a Dream

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How can you expect to be taken seriously?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love etc. (Beautiful Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

To face the truth

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One and one make five

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Our Daily Bread

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Calm Before The Storm

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cricket Wife

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Here (PSB new extended mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A new life

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Truck-Driver And His Mate

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Girls And Boys [Live In Rio]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

London [berlin radio mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Luna Park (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Drama in the Harbour

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love comes quickly (Shep Pettibone's mastermix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jealousy [7'' mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Burning the Heather

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

London (Genuine Piano mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We all feel better in the dark

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love etc. (Pet Shop Boys Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happines is an option

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Pop Kids (Radio Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In the night (extended mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Young Offender [jam & spoon trip-o-matic mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I want a lover

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Delusions Of Grandeur

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We're The Pet Shop Boys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

This Used to Be the Future (su Philip Oakey)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallo Spaceboy [Lost In Space Mix] (+ David Bowie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallo Spaceboy [Double Click Mix] (+ David Bowie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We're All Criminals Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Losing My Mind [disco mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rent [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What keeps mankind alive?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Girls Don't Cry

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opportunities (version latina)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls (2012)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Viva la Vida / Domino Dancing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pandemonium (The Stars and the Sun Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Time for Tears

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nothing Has Been Proved (su Dusty Springfield) (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happiness

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Psychological

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miserablism [electro mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Where The Streets Have No Name [7" full length mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hold On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rent (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You choose

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Friendly fire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Miserablism

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jealousy (gyvai) (+ Robbie Williams)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Alright

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Way It Used to Be (Left of Love Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

London [westbam in berlin mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I wouldn't normally do this kind of thing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Way It Used To Be

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Being boring (extended version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Under Pressure (gyvai) (+ David Bowie)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

For your own good

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hallo Spaceboy (PSB Extended mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Comes Quickly

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Red Letter Day [Moscow mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Resurrectionist

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That's my impression

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Up against it

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Casanova in Hell (gyvai) (+ Rufus Wainwright)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sail Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Decadence

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Private (+ Elton John)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Left to my own devices (7 colių versija)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In The Night [Arthur Baker Remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jealousy [extended mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paninaro (italian remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Doesn't Often Snow At Christmas [instrumental]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Your Early Stuff

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The night I fell in love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Metamorphosis

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Positive Role Model

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can you forgive her? (rollo dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Requiem In Denim And Leopardskin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Yesterday, When I Was Mad [single mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

No Boundaries

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The man who has everything

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Left to My Own Devices [su Sally Bradshaw] (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Radiophonic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love etc. (Frankmusik Star & Garter Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gin and Jag

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Samurai in Autumn

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give It A Go

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Paninaro

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

To the Battleship

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Have I Done To Deserve This [extended mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Living in the Past

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Miracle - Resurrection

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm with Stupid (PSB maxi-mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Night Falls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We all feel better in the dark (extended mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Legacy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love comes quickly (dance mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Saturday night forever

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Electricity

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Want A Lover [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Indefinite Leave to Remain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Up and Down

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go West [ming's gone west first and second movement]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love is a catastrophe

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Discoteca [new version]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's alright (Trevor Horn mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pazzo!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dreamland (feat. Years & Years)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Numb (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Sodom and Gomorrah Show (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somewhere [7'' mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Integral (PSB Perfect Immaculate mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Was It Worth It [12" remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

That's my impression (disco mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Flamboyant (Michael Mayer Kompakt mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Odessa

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How I Learned To Hate Rock'n'Roll

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In The Night 1995

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In denial (+ Kylie Minogue)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You only tell me you love me when you're drunk (Hitmakers Brasil Radio Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

After All (The Odessa Staircase) (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Yesterday, when I was mad (jam & spoon mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Discoteca

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Squadron

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We all feel better in the dark (ambient mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's A Sin [disco mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shopping

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dreaming of the Queen

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Shameless

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's A Sin [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You only tell me you love me when you're drunk (Hitmakers Brazil Extended Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Je T'Aime...Moi Non Plus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Meeting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Minimal

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why don't we live together?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Groovy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somewhere [forthright vocal mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The sound of the atom splitting

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Casanova in Hell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End girls (disco mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hit And Miss

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sorry (PSB Maxi-mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Absolutely Fabulous [single mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Twentieth Century

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In the night

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Have I Done To Deserve This [disco mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My Girl (Pet Shop Boys House Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Young offender

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Try it (I'm In Love With A Married Man)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Hard [extended dance mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So hard (red zone mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love etc. (Kurd Maverick Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

London (Thee Radikal Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Hard [single]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Yesterday, when I was mad (coconut 1 12" mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Breathing Space

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Absolutely Dubulous

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

London (Thee Radikal Blaklite Edit)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

King of Rome

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Time on My Hands

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Absolutely fabulous (rollo our tribe tongue-in-cheek mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Always

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Domino dancing (alternative version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Only Tell Me You Love Me When You're Drunk [gyvai]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls [extended mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You only tell me you love me when you're drunk (Single Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Miracle - The Meeting (Reprise)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

We came from outer space

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Challenge

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Was It Worth It [7" mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everything Means Something

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Vampires

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

An Open Mind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Home and Dry (Blank & Jones remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

To the Shore

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Psychological (Alter Ego remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I get excited (you get excited too)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Memory of the Future (New Single Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Rent [dub mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Disco Potential

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Confidential [1992 demo for Tina Turner]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Transparent

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Pop Kids (PSB Deep Dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Help Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opportunities [shep pettibone mastermix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Can You Expect To Be Taken Seriously [ragga mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hoping for a Miracle

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

For Freedom

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Monkey Business

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Clock 10-11-12

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Alright [sterling void mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Skeletons in the closet

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don Juan

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Wedding

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opportunities [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

New York City Boy [radio edit]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Can You Expect To Be Taken Seriously [perfect attitude mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If Looks Could Kill

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's A Sin [7'' mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Forever in love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You only tell me you love me when you're drunk (The T-Total Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Can You Expect To Be Taken Seriously [extended mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Prologue (The Most Incredible Thing)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls [remix '86]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Liberation [oscar g's dopeassdub mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Integral (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Forgotten Child

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Ghost Of Myself

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fugitive (Richard X extended mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Music for boys

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

If love were all

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Clock 1-2-3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Indefinite Leave to Remain (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Know What... [the Morale's dub mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In His Imagination

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blue On Blue

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Listening

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Grind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Bits

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hit music

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Miracle - Revolution

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Overture To Performance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Are the One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls [sasha remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Between Two Islands

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Liberation (e smoove mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Can You Expect To Be Taken Seriously [classical reprise]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Miracle - Colour And Light

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Know What... [the Morale's remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baby (2003 Demo)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bright Young Things

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Casting A Shadow

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Lies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sexy Northerner (Superchumbo mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

KDX 125

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You only tell me you love me when you're drunk (Brother Brown's Newt Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Clock 4-5-6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On Social Media

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Started a Joke

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opportunities (Remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heart [dance mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So Hard [dub]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Absolutely Fabulous [dull soulless dance music mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It Must Be Obvious

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Wedding in Berlin

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dreaming of the Queen (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Competition

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bet she's not your girlfriend

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Minimal (Lobe remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Men and Maggots

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

After All (The Odessa Staircase)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jack the lad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Break 4 Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I wouldn't normally... (beatmasters extended nude mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Back To The Grind

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hey, headmaster

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I wouldn't normally... (dj pierre wild pitch mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

West End Girls (New Lockdown Version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Alright [extended version]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Se A Vida E [pink noise mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nightlife

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Kaputnik

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dreamland (PSB remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

New York City Boy [almighty definitive mix # edit]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm with Stupid (Melnyk Heavy Petting mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Miracle - Ceremony

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Liberation [murk deepstrumental mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You know where you went wrong

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stormy Meetings

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Gomorrah (Dettinger remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go West [farley and heller fire island mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's a Sin (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

My head is spinning

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

What Are We Going to Do About the Rich?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hell

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Get Excited [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One thing leads to another

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

God Willing

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Winner

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Yesterday, when I was mad (junior vasquez factory dub)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Wanna

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Lost Room

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Full Steam Ahead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Euroboy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Nyet

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sodom (Trentemøller remix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opportunities [dance mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Pop Kids (The Full Story)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Being Boring [marshall jefferson remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

After the Event

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sexy Northerner

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Risk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Didn't Get Where I Am Today

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The only one

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Red Letter Day [7'' remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A Certain "Je Se Sais Quoi"

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Party Song

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Clock 7-8-9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Boy strange

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Way Through the Woods (Long Version)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Physical Jerks

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can You Forgive Her [rollo remix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give stupidity a chance

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Heart [disco mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Destruction

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hooked on Radiation (PSB Orange Alert mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Only the Dark

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Former Enfant Terrible

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Two Divided By Zero [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Will-o-the-Wisp

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Music For Boys [part 3]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Boy Who Couldn't Keep His Clothes On

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In The Club Or In The Queue [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go West (farley & heller mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In Private (Stuart Crichton club mix) (+ Elton John)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Go West [kevin saunderson trance mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Searching For The Face Of Jesus

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Betrayed

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Inside

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One-Hit Wonder

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The View From Your Balcony

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Discoteca [t. e. adventures beyond the stellar...]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Decadence [unplugged mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love etc. (Kurd Maverick Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Can You Expect To Be Taken Seriously [mo mo mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can You Forgive Her [swing version]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Later Tonight [Demo 1984 Session]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happy People

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Alright [su Sally Bradshaw] (gyvai)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Opportunities (Reprise)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A man could get arrested

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Birthday boy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

It's Alright [tyree mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I will fall

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Some speculation

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Comrades!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You only tell me you love me when you're drunk (Attaboy Still Love You When We're Sober Mix)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I Don't Know What... [Thee Maddkatt courtship...]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Single-Bilingual [7'' mix]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai
 
Pop Art: Pet Shop Boys - The Hits
2003
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Ultimate
2010
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Discography
1991
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Actually
1987
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Very
1993
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Yes
2009
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Elysium
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Super
2016
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Please
1986
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Electric
2013
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Behaviour
1990
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Alternative
1995
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Introspective
1988
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
From the Singles (1986-1999)
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Bilingual
1996
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Format
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Nightlife
1999
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Release
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Disco
1986
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Fundamental
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Love Etc. Remixes
2009
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Beside Pet Shop Boys (CD 1)
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Essential
1998
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Christmas
2009
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Pop Kids
2016
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Concrete
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Winner
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Disco 3
2003
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Disco 4
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Beside Pet Shop Boys (CD 2)
2007
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Battleship Potemkin
2005
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Memory of the Future
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Leaving
2012
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
London
2002
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Fundamentalism
2006
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Disco 2
1994
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
The Most Incredible Thing
2011
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Pandemonium
2010
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Dreamland
2019
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Bobby O Demos
2000
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Hotspot
2020
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Lost
2023
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Relentless
1993
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Agenda
2019
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Komentarai (5)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2022 m. kovo 27 d. 00:22:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puiki nauja daina/klipas su Softselu isejo

 


____________________
What you see is what you get, And you have seen nothing yet!
Atsakyti
andriiukas16
2013 m. sausio 25 d. 15:36:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

man tai patinka ta grupe ;)


____________________
;pp
Atsakyti
witer
2012 m. liepos 23 d. 22:54:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai gražus vokalas {#}


____________________
Muse,Damon Albarn and The Prodigy
Atsakyti
kalipse
2012 m. kovo 6 d. 23:48:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pet shop'ai .... Nors ir myliu oldies muzika,bet jie man nelabai patinka kazkodel...{#}


Atsakyti
Livetta
2012 m. kovo 6 d. 22:55:18 2012-08-16 00:52:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai turbūt viena iš mano mėgstamiausių 80s new wave disco grupių. Nebanali, kokybiška pop muzika.


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
22:38 - Rutonė
O bliamba... Tai netekčių metas... RIP Zita Kelmickaitė. Nepėsčia moteriškė buvo, kiek teko gyvai matyt.
21:20 - Silentist
Mirė Vilius Stankevičius & Rimantas Rokas Jonaitis
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:48 - Silentist
+arkikatedros kunigas ir prokuratūros Kunigelis panašių metu prievartavo 2 skirtingus berniukus
12:53 - Silentist
Czech government cracks under Prague corruption scandal
12:50 - Silentist
+čekių skandalas
10:37 - DjVaids
Mirė ilgametis DUOKIM GARO vedėjas Stanislovas Kavaliauskas
10:33 - DjVaids
Mirė muzikologė Zita Kelmickaitė
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 157
  Iš viso užsiregistravę: 73192
  Naujausias narys: nerijusgri
  Šiandien apsilankė: 38799