Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Van Halen


Muzika


Veiklos pradžia: 1972
Valstybė: JAV
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė


Parinkite labiausiai būdingus stilius:

Pridėti prie mėgstamiausių Hard rock

Pridėti prie mėgstamiausių Heavy metal
Informacija

 

Septintajame dešimtmetyje Van Halen'ų šeima emigravo iš Nijmegeno, Olandijos į Pasadeną Kalifornijoje. Eddie ir Alex'o tėvas Jan'as Van Halen'as buvo kvalifikuotas saksofonistas ir klarnetininkas (jis netgi atliko savo partiją 1982-ųjų albume "Diver Down", dainoje "Big Bad Bill (Is Sweet William Now)"). Jan'as paskatino savo sūnų meilę muzikai. Ir vyresnysis brolis Alex'as ir jaunesnysis Eddie'is jau vaikystėje mokėsi groti pianinu. Kai vaikai paaugo, Alex'as pradėjo mokytis groti flamenko gitara, o Eddie'is - būgnais. Kol Eddie'is nešiojo laikraščius, kad galėtų susimokėti už savo būgnus, vyresnėlis Alex'as prisėdo prie būgnų. Grįžęs Eddie'is išgirdo brolį grojant dainą "Wipe Out" ir nujautęs jo talentą sutiko apsimainyti instrumentais.
Kol lankė pradinę ir vidurinę mokyklą broliai buvo įkūrę keletą grupių, pavadinimais "The Trojan Rubber Company," "The Broken Combs," ir "The Space Brothers". Būdami paaugliai jie įkūrė grupę "Mammoth", kurioje Eddie'is buvo pagrindinis vokalistas, grojo gitara, Alex'as būgnais, o Mark'as Stone'as bosine gitara. 1974-aisiais Stone'as buvo pakeistas Michael'u Anthony'iu, kuris tuo metu grojo grupėje "Snake". Grupė dar neturėjo vokalisto, todėl Anthony'is ir Eddie'is dainavo vokalo partijas.

1973-iaisiais David'as Lee Roth'as pradėjo nuomoti grupei patalpas. Tuo metu Roth'as dainavo "Mamoth" kokurentų grupėje. Eddie ir Alex'ui įgryso mokėti David'ui pinigus ir 1974-aisiais jie pakvietė jį dainuoti į savo grupę. Sužinojęs, kad Los Andžele yra dar viena grupė, pavadinimu "Mamoth", Roth'as pasiūlė grupės pavadinimą pakeisti į "Van Halen" (dar buvo apsvarstytas ir "Rat Salade" pavadinimo variantas). Savo biografijoje David'as Lee Roth'as rašė: "Pamaniau, kad "Van Halen" skamba kaip Santana, todėl man tai patiko."

Grupė pradėjo groti gerai žinomuose Los Andželo naktiniuose klubuose, kaip pavyzdžiui "Whisky A Go-Go". 1976-aisiais, laimingo atsitiktinumo dėka, "Van Halen" pasirodymą pamatė grupės "Kiss" bosistas Gene'as Simons'as. Susižavėjęs grupe jis finansavo pirmojo grupės įrašo demo įrašymą. Šiam įrašui patekus į blogas rankas, "Van Halen" neturėjo gaimybės jo sėkmingai išleisti. Grupė tęsė koncertavimą klubuose ir susipažino su Marshall'u Berle'iu (garsaus komiko Milton'o Berle'io sūnėnu). Vieną naktį, kai grojo garsiame "Starwood" klube, Berle'is jau tapęs grupės vadybininku, supažindino grupę su prodiuseriu Ted'u Templeman'u ir "Warner Bros." prezidentu Mo Ostin'u. Netrukus "Van Halen" pasirašė pirmojo albumo kontraktą, o Templeman'as, anksčiau sukūręs hitus grupei "The Doobie Brothers" prodiusavo pirmąjį ir dar penkis, ateityje išleistus "Van Halen" albumus.

1978-ųjų - 1985-ųjų "Van Halen" era (su vokalistu David'u Lee Roth'u)

Ted'o Templeman'o padedami grupės nariai greitai suskubo į įrašų studiją ir pradėjo įrašinėti savo pirmąjį albumą. Pavadintas paprasčiausiai "Van Halen" albumas susilaukė stulbinančios sėkmės ir pasiekė 19-ąją "Billboard" albumų 200-uko vietą. Visos dainos buvo įrašytos itin greit - per tris savaites. Albumas labai skyrėsi nuo kitų grupių albumų - visų pirma savo paprastumu. Albumas "Van Halen" skambėjo kone kaip gyvo garso įrašas, nes buvo naudojami kuo paprasčiausia muzikinė įranga. Pirmasis grupės albumas buvo kupinas novatoriškos muzikos technikos, paruošimo ir aranžuotės.

Pirmasis albumas tapo vienu geriausių debiutinių albumų istorijoje ir daugelio buvo pripažintas vienu iš daugiausiai įtakos muzikai padariusių albumų. Albume buvo superhitai "Ain't Talkin' 'Bout Love", "Eruption", "Runnin' With the Devil" ir du puikūs koveriai: "Kinks" - "You Really Got Me" ir John'o Brim'o "Ice Cream Man". Beveik metus grupė koncertavo ir užsitikrino savo, kaip puikios gyvai grojančios grupės reputaciją. Grupės dvasią palaikė puikios Eddie Van Halen'o gitaros variacijos ir David'o Lee Roth'o spalvinga asmenybė ir maivymasis (tai, kas vėliau įtakojo tai, kad jis paliko grupę). 1979-aisiais grupė sugrįžo į studiją ir pradėjo įrašinėti albumą, pavadinimu "Van Halen II". Šis albumas išlaikė pirmojo stilių, o pirmasis jo singlas buvo daina "Dance the Night Away".

Visus ateinančius ketverius metus grupė buvo itin gerai sutinkama ir fanų ir kritikų. Nuo 1980-ųjų grupė tapo pačia sekmingiausia ir įtakingiausia sunkiojo roko grupe pasaulyje (2000-aisiais kanalas "VH1" į septintąją geriausių visų laikų grupių sąrašo vietą). 1981-aisiais, įrašinėjant ketvirtąjį grupės albumą "Fair Warning" atmosfera grupėje pradėjo kaisti. Eddie aistra eksperimentams ir rimtesnėms dainomis susikirto su Roth'o popmuzikine prigimtimi ir šoumeniškumu. Nors Roth'as ir grupės vadybininkas patenkino Eddie norą eksperimentuoti, ketvirtasis albumas nesusilaukė didelės sėkmės, nes neturėjo jokių hitų. Penktajame albume "Diver Down" buvo puikus hitas: grupė nusprendė perdainuoti Roy'aus Orbinson'o rokenrolo hitą "Oh, Pretty Woman". Po sėkmingo "Diver Down" muzikinio turo, grupė oficialiai tapo geriausiai apmokama grupe, už savo solo koncertus gaunančia didžiausius honorarus. "Van Halen" buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą už tai, kad už 90-ies minučių pasirodymą 1983-iųjų JAV festivalyje gavo apvalią sumelę - 1 milijoną dolerių. ) Šis rekordas buvo sulaužytas tik 1990-aisiais!)

Šeštasis grupės albumas buvo tikra karjeros viršūnė. 1983-iųjų gruodį išleistas albumas, pavadinimu "1984" tapo dar didesne sensacija, nei senesni "Van Halen" albumai. Tačiau visas šis populiarumas neatnešė nieko gero - grupės nesutarimai pamažu vis labiau aštrėjo. Anksčiau labai retai naudoti klavišiniai dabar buvo pilnai integruoti į grupės muziką. Titulinis albumo singlas "Jump" tapo vienu geriausių visų laikų "Van Halen" hitų. "Jump" buvo itin smagus, žvalus ir smarkiai klavišinių pagardintas hitas, su dainai pritinkainčiais, Roth'o rašytais žodžiais. "Jump" tapo pirmuoju grupės numeris vienas hitu ir atnešė "Van Halen" pirmąją "Grammy" statulėlę. "1984" susilaukė ir kritikų ir fanų dėmesio ir pateko į antrąją "Billboard" albumo 200-uko vietą. Pirmoje šio čarto vietoje buvo neįveikiamas Michael'o Jackson'o albumas "Thriller", kuriame, kad ir kaip keistai skambėtų, grojo ir pats Eddie Van Halen'as. Eddie'is atliko Jackson'o hito "Beat It" gitaros partiją. Po puikaus muzikinio turo atmosfera grupėje tapo nepakeliama ir 1985-ųjų balandžio 1-ąją nė kiek nepokštaudamas vokalistas David'as Lee Roth'as paliko grupę.

1985-ųjų - 1996-ųjų "Van Halen" era (su vokalistu Sammy'iu Hagar'u)

Kol ieškojo naujo vokalisto, "Van Halen" buvo supažindinti su dainininku, gitaristu ir dainų autoriumi Sammy'iu Hagar'u. Hagar'as aštunto dešimtmečio pradžioje grojo grupėje "Montrose", o vėliau pasinėrė į solo karjerą. 1984-ieji Hagar'ui buvo itin sėkmingi, nes jis išleido labai populiarų albumą "VOA", kuriame buvo singlas "I Can't Drive 55", kuris pasiekė 26-ąją čartų poziciją. 1985-ųjų pabaigoje Sammy'is sutiko prisijungti prie grupės ir prasidėjo nauja "Van Halen" era.

Septintasis grupės albumas "5150" buvo išleistas 1986-ųjų pavasarį ir buvo labai sėkmingas. Albume buvo trys puikūs, klavišinių persunkti hitai: "Why Can't This Be Love," "Dreams," ir "Love Walks In". Visi šie singlai pasiekė "Billboard" Topo viršūnę. Albume taip pat buvo tikrai puikios ir savitą Eddie gitaros stilių perteikiančios dainos "Summer Nights" ir "Good Enough". Singlas "Best Of Both Words" tapo "Tour De France" atidarymo hitu. "5150" tapo stipriausiu albumu Hagar'o eroje.
Kita dešimtis metų buvo lydima kilimų ir nuopolių, tačiau dalies fanų nepasitenkinimas dėl pasikeitusio vokalisto buvo įveiktas vis didesnės komercinės sėkmės. Hagar'o stilius dar labiau pagausino ir taip jau milžinišką "Van Halen" fanų būrį, nes grupės muzika tapo prienamesnė visiems, o ir dainų žodžiai tapo artimesni publikai. Eddie grojimas klavišiniais praplėtė garso tekstūrų galimybes ir muzika tapo šiek tiek labiau persmelkta pop garsų. "Van Halen" muzikoje liko vis mažiau agresyvių Eddie gitaros rifų. Senosios sunkiosios "Van Halen" muzikos fanai pajuokiamai pavadino naująją muziką "Van Hagar".

Hagar'o eros metu grupės neapleido komercinis populiarumas JAV. Visi tuo periodu įrayti albumai tapo numeris vienas hitais "Billboard" albumų Top 200-uke. Dvylika grupės hitų papuolė į populiariojo roko Top 12-uką. "Van Halen" buvo du kartus nominuoti "Grammy" apdovanojimui ir laimėjo "Grammy" apdovanojimą už geriausią albumą - "For Unlawful Carnal Knowledge". Dešimto dešimtmečio viduryje "Van Halen" visdar mėgavosi populiarumu, nors dauguma hair metal grupių, kaip "Warrant" ir "Poison" neteko populiarumo dėl grunge muzikos eros atėjimo.
Įrašinėjant filmo "Twister" garso takelį įtampa tarp Hagar'o ir kitų grupės narių smarkiai išaugo. Nesutarimai epogėjų pasiekė 1996-aisiais. Vėliau Hagar'as pranešė, kad buvo išmestas iš grupės, o Eddie pateikė kitą versiją - teigė, kad Hagar'as pats išėjo iš grupės. Milžiniškas spaudos dėmesys padėjo Hagar'ui vėl sėkmingai pretęsti solo karjerą. Tačiau pačiai grupei "Van Halen" spauda pakišo koją ir viską "užlankstė" Sammy'io Hagar'o naudai. Sėkmė, kurią grupė pasiekė su Hagar'u dabar kybojo ant plauko. Fanai tik ir laukė sekančio grupės narių žingsnio ir jaudinosi dėl grupės ateities.

1997-ųjų - 1999-ųjų "Van Halen" era (su vokalistu Gary'iu Cherone)

Netrukus po Hagar'o netekties į studiją susirinko David'as Lee Roth'as, prodiuseris Glen'as Ballard'as ir "Van Halen". Buvo įrašytos dvi dainos, kurios vėliau pateko į grupės geriausių dainų albumą. Singlas su Roth'u "We Wise Magic" pateko į pirmąją čarto vietą, o pats albumas "The Best Of Van Halen, Vol.1" irgi pasiekė pirmąją vietą albumų čarte. Tačiau broliai Van Halen'ai vistiek ieškojau naujo vokalisto. Vienas iš labiausiai kritusių į akį buvo dar nežinomas dainininkas Mitch'as Malloy'us. Vėliau Malloy'us prisipažino, kad Eddie jau buvo jį nusamdęs, tačiau persigalvojo. 1996-ųjų "MTV" apdovanojimų ceremonijoje David'as Lee Roth'as ir "Van Halen" pristatė nominaciją. Šių apdovanojimų metu jie surengė savo pirmąjį pasirodymą kartu per paskutinius 11 metų. Jų pasirodymų metu žmonės plojo atsistoję ir visi tikėjosi grupės atsinaujinimo senąja sudėtimi. Tačiau tai neįvyko. Vėliau Eddie'is pasakojo spaudai apie priežastis dėl ko David'as nebuvo vėl priimtas į grupę. Eddie'is sakė, kad Roth'as buvo perdaug egocentriškas ir piktas ir jie tiesiog nebegalėjo groti kartu. O ir Mitch'as vėliau pats atsisakė groti grupėje, nes kaip pats sakė, po grupės pasirodymo su Roth'u jam nebeliko vilties pritapti grupėje. Po kelių savaičių spaudai jau buvo aišku, kad susivienijimo su Roth'u nebus. Vėliau Roth'as atsiprašė fanų, kurie vylėsi vėl jį girdėti "Van Halen" grupėje ir apkaltino grupės vadybininką, siekimu tokiais būdais geriau parduoti geriausių "Van Halen" dainų albumą. Kitą dieną broliai Van Halen'ai spaudai pareiškė, kad jie visą laiką nepagaudinėjo Roth'o ir neleido jam tikėtis grįžti į grupę.

Netrukus grupė vėl pradėjo ieškoti vokalisto ir pagaliau rado - juo tapo Bostono grupės "Extreme" vokalistas Gary'is Cherone'as. Su Gary'iu grupė įrašė eksperimentinį albumą "Van Halen III". Daug dainų buvo ilgesnės ir lengvesnės (pvz.: "Once"), labiau provokuojančios (pvz.: "How May I Say", kurioje Eddie atlieka vokalo partiją), arba tiesiog smarkiai išsiskiriančios iš senesnės "Van Halen" kūrybos (pvz.: "From Afar", "Josephina"). Šis albumas atitolino ištikimus grupės fanus ir nepritraukė naujų klausytojų. Jo pardavimai buvo žymiai mažesni nei senesnių grupės albumų. Nors albumas buvo nesėmingas, bet visgi turėjo hitų: singlas "Without You" šturmavo roko muzikos čartą. Po albumo "Van Halen III" turo Gary'is Cherone'as paliko "Van Halen". 2002-aisiais kompanija "Warner Bros." nutraukė sutartį su grupe, nors iki tol išleido visus jų albumus.

2000-ieji - 2004-ieji Keturi metai tylos

1996-aisiais baigėsi grupės "Van Halen" amžius. Buvo išleistas geriausių dainų albumas, po dešimties metų veiklos grupę paliko vokalistas ir grupė pradėjo mąstyti apie tolimesnę ateitį. Prasidėjo ilgai trukusi tyla. Eddie'is Van Halen'as netrukus patyrė operaciją, kiek vėliau pradėjo gydytis nuo vėžio ir po 21-erius metus trukusios santuokos su Valerie Bertinelli išsiskyrė. Sammy'is Hagar'as nuo to laiko kai paliko "Van Halen" išleido penkis solo albumus.

2004-ieji - 2005-ieji "Van Halen" vėl su Sammy'iu Hagar'u

2004-ųjų kovo pabaigoje "Van Halen" praneše, kad vėl susivienija su Sammy'iu Hagar'u ir ketina išleisti geriausių dainų albumą, bei išvykti į vasaros turą.
2004-ųjų liepą "Van Halen" išleido geriausių dainų rinkinį, kuriame buvo trys naujos dainos: "It's About Time", "Up For Breakfast" ir "Learning to See." Publiko reakcija į naujas dainas buvo įvairi. Grupės fanams buvo palengvinta dalia: rinkinys buvo išleistas dviem diskais. Vienas CD buvo skirtas geriausioms dainoms su David'u Lee Roth'u, kitas - su Sammy'iu Hagar'u. Tokiu būdu visi fanai galėjo rinktis ką klausyti. Geriausių dainų rinkinyje nebuvo nei vienos dainos iš albumo "Van Halen III". 2004-ųjų rugsėjį geriausių dainų albumas tapo platininiu. Vasaros turas grupei atnešė 55-is milijonus dolerių pelno ir pateko į didžiausių 2004-ųjų muzikinių turų 10-uką. Beveik visi koncertai susilaukė puikaus atsiliepimo iš muzikos kritikų. Tačiau netrukus grupė susilaukė rimtų nemalonumų. Sammy'is Hagar'as ir Michael'as Anthony'is netrukus pareiškė, kad Eddie Van Halen'o įnikimas į alkoholį palietė visą grupę. Netrukus visi pradėjo kalbėti apie milžiniškas bilietų kainas, kurios kartais siekdavo 200 dolerių ir tai, kad beveik visi koncertai liko neišpirkti. Pasibaigus turui "Van Halen" vėl dingo iš akiračio. Hagar'as grįžo į savo solo grupę "The Waboritas", o Anthony'is kartu su juo išvyko į turą. 2005-aisiais nebuvo jokių pranešimų apie "Van Halen" ateitį.
Esamas tekstas

Septintajame dešimtmetyje Van Halen'ų šeima emigravo iš Nijmegeno, Olandijos į Pasadeną Kalifornijoje. Eddie ir Alex'o tėvas Jan'as Van Halen'as buvo kvalifikuotas saksofonistas ir klarnetininkas (jis netgi atliko savo partiją 1982-ųjų albume "Diver Down", dainoje "Big Bad Bill (Is Sweet William Now)"). Jan'as paskatino savo sūnų meilę muzikai. Ir vyresnysis brolis Alex'as ir jaunesnysis Eddie'is jau vaikystėje mokėsi groti pianinu. Kai vaikai paaugo, Alex'as pradėjo mokytis groti flamenko gitara, o Eddie'is - būgnais. Kol Eddie'is nešiojo laikraščius, kad galėtų susimokėti už savo būgnus, vyresnėlis Alex'as prisėdo prie būgnų. Grįžęs Eddie'is išgirdo brolį grojant dainą "Wipe Out" ir nujautęs jo talentą sutiko apsimainyti instrumentais.
Kol lankė pradinę ir vidurinę mokyklą broliai buvo įkūrę keletą grupių, pavadinimais "The Trojan Rubber Company," "The Broken Combs," ir "The Space Brothers". Būdami paaugliai jie įkūrė grupę "Mammoth", kurioje Eddie'is buvo pagrindinis vokalistas, grojo gitara, Alex'as būgnais, o Mark'as Stone'as bosine gitara. 1974-aisiais Stone'as buvo pakeistas Michael'u Anthony'iu, kuris tuo metu grojo grupėje "Snake". Grupė dar neturėjo vokalisto, todėl Anthony'is ir Eddie'is dainavo vokalo partijas.

1973-iaisiais David'as Lee Roth'as pradėjo nuomoti grupei patalpas. Tuo metu Roth'as dainavo "Mamoth" kokurentų grupėje. Eddie ir Alex'ui įgryso mokėti David'ui pinigus ir 1974-aisiais jie pakvietė jį dainuoti į savo grupę. Sužinojęs, kad Los Andžele yra dar viena grupė, pavadinimu "Mamoth", Roth'as pasiūlė grupės pavadinimą pakeisti į "Van Halen" (dar buvo apsvarstytas ir "Rat Salade" pavadinimo variantas). Savo biografijoje David'as Lee Roth'as rašė: "Pamaniau, kad "Van Halen" skamba kaip Santana, todėl man tai patiko."

Grupė pradėjo groti gerai žinomuose Los Andželo naktiniuose klubuose, kaip pavyzdžiui "Whisky A Go-Go". 1976-aisiais, laimingo atsitiktinumo dėka, "Van Halen" pasirodymą pamatė grupės "Kiss" bosistas Gene'as Simons'as. Susižavėjęs grupe jis finansavo pirmojo grupės įrašo demo įrašymą. Šiam įrašui patekus į blogas rankas, "Van Halen" neturėjo gaimybės jo sėkmingai išleisti. Grupė tęsė koncertavimą klubuose ir susipažino su Marshall'u Berle'iu (garsaus komiko Milton'o Berle'io sūnėnu). Vieną naktį, kai grojo garsiame "Starwood" klube, Berle'is jau tapęs grupės vadybininku, supažindino grupę su prodiuseriu Ted'u Templeman'u ir "Warner Bros." prezidentu Mo Ostin'u. Netrukus "Van Halen" pasirašė pirmojo albumo kontraktą, o Templeman'as, anksčiau sukūręs hitus grupei "The Doobie Brothers" prodiusavo pirmąjį ir dar penkis, ateityje išleistus "Van Halen" albumus.

1978-ųjų - 1985-ųjų "Van Halen" era (su vokalistu David'u Lee Roth'u)

Ted'o Templeman'o padedami grupės nariai greitai suskubo į įrašų studiją ir pradėjo įrašinėti savo pirmąjį albumą. Pavadintas paprasčiausiai "Van Halen" albumas susilaukė stulbinančios sėkmės ir pasiekė 19-ąją "Billboard" albumų 200-uko vietą. Visos dainos buvo įrašytos itin greit - per tris savaites. Albumas labai skyrėsi nuo kitų grupių albumų - visų pirma savo paprastumu. Albumas "Van Halen" skambėjo kone kaip gyvo garso įrašas, nes buvo naudojami kuo paprasčiausia muzikinė įranga. Pirmasis grupės albumas buvo kupinas novatoriškos muzikos technikos, paruošimo ir aranžuotės.

Pirmasis albumas tapo vienu geriausių debiutinių albumų istorijoje ir daugelio buvo pripažintas vienu iš daugiausiai įtakos muzikai padariusių albumų. Albume buvo superhitai "Ain't Talkin' 'Bout Love", "Eruption", "Runnin' With the Devil" ir du puikūs koveriai: "Kinks" - "You Really Got Me" ir John'o Brim'o "Ice Cream Man". Beveik metus grupė koncertavo ir užsitikrino savo, kaip puikios gyvai grojančios grupės reputaciją. Grupės dvasią palaikė puikios Eddie Van Halen'o gitaros variacijos ir David'o Lee Roth'o spalvinga asmenybė ir maivymasis (tai, kas vėliau įtakojo tai, kad jis paliko grupę). 1979-aisiais grupė sugrįžo į studiją ir pradėjo įrašinėti albumą, pavadinimu "Van Halen II". Šis albumas išlaikė pirmojo stilių, o pirmasis jo singlas buvo daina "Dance the Night Away".

Visus ateinančius ketverius metus grupė buvo itin gerai sutinkama ir fanų ir kritikų. Nuo 1980-ųjų grupė tapo pačia sekmingiausia ir įtakingiausia sunkiojo roko grupe pasaulyje (2000-aisiais kanalas "VH1" į septintąją geriausių visų laikų grupių sąrašo vietą). 1981-aisiais, įrašinėjant ketvirtąjį grupės albumą "Fair Warning" atmosfera grupėje pradėjo kaisti. Eddie aistra eksperimentams ir rimtesnėms dainomis susikirto su Roth'o popmuzikine prigimtimi ir šoumeniškumu. Nors Roth'as ir grupės vadybininkas patenkino Eddie norą eksperimentuoti, ketvirtasis albumas nesusilaukė didelės sėkmės, nes neturėjo jokių hitų. Penktajame albume "Diver Down" buvo puikus hitas: grupė nusprendė perdainuoti Roy'aus Orbinson'o rokenrolo hitą "Oh, Pretty Woman". Po sėkmingo "Diver Down" muzikinio turo, grupė oficialiai tapo geriausiai apmokama grupe, už savo solo koncertus gaunančia didžiausius honorarus. "Van Halen" buvo įrašyta į Gineso rekordų knygą už tai, kad už 90-ies minučių pasirodymą 1983-iųjų JAV festivalyje gavo apvalią sumelę - 1 milijoną dolerių. ) Šis rekordas buvo sulaužytas tik 1990-aisiais!)

Šeštasis grupės albumas buvo tikra karjeros viršūnė. 1983-iųjų gruodį išleistas albumas, pavadinimu "1984" tapo dar didesne sensacija, nei senesni "Van Halen" albumai. Tačiau visas šis populiarumas neatnešė nieko gero - grupės nesutarimai pamažu vis labiau aštrėjo. Anksčiau labai retai naudoti klavišiniai dabar buvo pilnai integruoti į grupės muziką. Titulinis albumo singlas "Jump" tapo vienu geriausių visų laikų "Van Halen" hitų. "Jump" buvo itin smagus, žvalus ir smarkiai klavišinių pagardintas hitas, su dainai pritinkainčiais, Roth'o rašytais žodžiais. "Jump" tapo pirmuoju grupės numeris vienas hitu ir atnešė "Van Halen" pirmąją "Grammy" statulėlę. "1984" susilaukė ir kritikų ir fanų dėmesio ir pateko į antrąją "Billboard" albumo 200-uko vietą. Pirmoje šio čarto vietoje buvo neįveikiamas Michael'o Jackson'o albumas "Thriller", kuriame, kad ir kaip keistai skambėtų, grojo ir pats Eddie Van Halen'as. Eddie'is atliko Jackson'o hito "Beat It" gitaros partiją. Po puikaus muzikinio turo atmosfera grupėje tapo nepakeliama ir 1985-ųjų balandžio 1-ąją nė kiek nepokštaudamas vokalistas David'as Lee Roth'as paliko grupę.

1985-ųjų - 1996-ųjų "Van Halen" era (su vokalistu Sammy'iu Hagar'u)

Kol ieškojo naujo vokalisto, "Van Halen" buvo supažindinti su dainininku, gitaristu ir dainų autoriumi Sammy'iu Hagar'u. Hagar'as aštunto dešimtmečio pradžioje grojo grupėje "Montrose", o vėliau pasinėrė į solo karjerą. 1984-ieji Hagar'ui buvo itin sėkmingi, nes jis išleido labai populiarų albumą "VOA", kuriame buvo singlas "I Can't Drive 55", kuris pasiekė 26-ąją čartų poziciją. 1985-ųjų pabaigoje Sammy'is sutiko prisijungti prie grupės ir prasidėjo nauja "Van Halen" era.

Septintasis grupės albumas "5150" buvo išleistas 1986-ųjų pavasarį ir buvo labai sėkmingas. Albume buvo trys puikūs, klavišinių persunkti hitai: "Why Can't This Be Love," "Dreams," ir "Love Walks In". Visi šie singlai pasiekė "Billboard" Topo viršūnę. Albume taip pat buvo tikrai puikios ir savitą Eddie gitaros stilių perteikiančios dainos "Summer Nights" ir "Good Enough". Singlas "Best Of Both Words" tapo "Tour De France" atidarymo hitu. "5150" tapo stipriausiu albumu Hagar'o eroje.
Kita dešimtis metų buvo lydima kilimų ir nuopolių, tačiau dalies fanų nepasitenkinimas dėl pasikeitusio vokalisto buvo įveiktas vis didesnės komercinės sėkmės. Hagar'o stilius dar labiau pagausino ir taip jau milžinišką "Van Halen" fanų būrį, nes grupės muzika tapo prienamesnė visiems, o ir dainų žodžiai tapo artimesni publikai. Eddie grojimas klavišiniais praplėtė garso tekstūrų galimybes ir muzika tapo šiek tiek labiau persmelkta pop garsų. "Van Halen" muzikoje liko vis mažiau agresyvių Eddie gitaros rifų. Senosios sunkiosios "Van Halen" muzikos fanai pajuokiamai pavadino naująją muziką "Van Hagar".

Hagar'o eros metu grupės neapleido komercinis populiarumas JAV. Visi tuo periodu įrayti albumai tapo numeris vienas hitais "Billboard" albumų Top 200-uke. Dvylika grupės hitų papuolė į populiariojo roko Top 12-uką. "Van Halen" buvo du kartus nominuoti "Grammy" apdovanojimui ir laimėjo "Grammy" apdovanojimą už geriausią albumą - "For Unlawful Carnal Knowledge". Dešimto dešimtmečio viduryje "Van Halen" visdar mėgavosi populiarumu, nors dauguma hair metal grupių, kaip "Warrant" ir "Poison" neteko populiarumo dėl grunge muzikos eros atėjimo.
Įrašinėjant filmo "Twister" garso takelį įtampa tarp Hagar'o ir kitų grupės narių smarkiai išaugo. Nesutarimai epogėjų pasiekė 1996-aisiais. Vėliau Hagar'as pranešė, kad buvo išmestas iš grupės, o Eddie pateikė kitą versiją - teigė, kad Hagar'as pats išėjo iš grupės. Milžiniškas spaudos dėmesys padėjo Hagar'ui vėl sėkmingai pretęsti solo karjerą. Tačiau pačiai grupei "Van Halen" spauda pakišo koją ir viską "užlankstė" Sammy'io Hagar'o naudai. Sėkmė, kurią grupė pasiekė su Hagar'u dabar kybojo ant plauko. Fanai tik ir laukė sekančio grupės narių žingsnio ir jaudinosi dėl grupės ateities.

1997-ųjų - 1999-ųjų "Van Halen" era (su vokalistu Gary'iu Cherone)

Netrukus po Hagar'o netekties į studiją susirinko David'as Lee Roth'as, prodiuseris Glen'as Ballard'as ir "Van Halen". Buvo įrašytos dvi dainos, kurios vėliau pateko į grupės geriausių dainų albumą. Singlas su Roth'u "We Wise Magic" pateko į pirmąją čarto vietą, o pats albumas "The Best Of Van Halen, Vol.1" irgi pasiekė pirmąją vietą albumų čarte. Tačiau broliai Van Halen'ai vistiek ieškojau naujo vokalisto. Vienas iš labiausiai kritusių į akį buvo dar nežinomas dainininkas Mitch'as Malloy'us. Vėliau Malloy'us prisipažino, kad Eddie jau buvo jį nusamdęs, tačiau persigalvojo. 1996-ųjų "MTV" apdovanojimų ceremonijoje David'as Lee Roth'as ir "Van Halen" pristatė nominaciją. Šių apdovanojimų metu jie surengė savo pirmąjį pasirodymą kartu per paskutinius 11 metų. Jų pasirodymų metu žmonės plojo atsistoję ir visi tikėjosi grupės atsinaujinimo senąja sudėtimi. Tačiau tai neįvyko. Vėliau Eddie'is pasakojo spaudai apie priežastis dėl ko David'as nebuvo vėl priimtas į grupę. Eddie'is sakė, kad Roth'as buvo perdaug egocentriškas ir piktas ir jie tiesiog nebegalėjo groti kartu. O ir Mitch'as vėliau pats atsisakė groti grupėje, nes kaip pats sakė, po grupės pasirodymo su Roth'u jam nebeliko vilties pritapti grupėje. Po kelių savaičių spaudai jau buvo aišku, kad susivienijimo su Roth'u nebus. Vėliau Roth'as atsiprašė fanų, kurie vylėsi vėl jį girdėti "Van Halen" grupėje ir apkaltino grupės vadybininką, siekimu tokiais būdais geriau parduoti geriausių "Van Halen" dainų albumą. Kitą dieną broliai Van Halen'ai spaudai pareiškė, kad jie visą laiką nepagaudinėjo Roth'o ir neleido jam tikėtis grįžti į grupę.

Netrukus grupė vėl pradėjo ieškoti vokalisto ir pagaliau rado - juo tapo Bostono grupės "Extreme" vokalistas Gary'is Cherone'as. Su Gary'iu grupė įrašė eksperimentinį albumą "Van Halen III". Daug dainų buvo ilgesnės ir lengvesnės (pvz.: "Once"), labiau provokuojančios (pvz.: "How May I Say", kurioje Eddie atlieka vokalo partiją), arba tiesiog smarkiai išsiskiriančios iš senesnės "Van Halen" kūrybos (pvz.: "From Afar", "Josephina"). Šis albumas atitolino ištikimus grupės fanus ir nepritraukė naujų klausytojų. Jo pardavimai buvo žymiai mažesni nei senesnių grupės albumų. Nors albumas buvo nesėmingas, bet visgi turėjo hitų: singlas "Without You" šturmavo roko muzikos čartą. Po albumo "Van Halen III" turo Gary'is Cherone'as paliko "Van Halen". 2002-aisiais kompanija "Warner Bros." nutraukė sutartį su grupe, nors iki tol išleido visus jų albumus.

2000-ieji - 2004-ieji Keturi metai tylos

1996-aisiais baigėsi grupės "Van Halen" amžius. Buvo išleistas geriausių dainų albumas, po dešimties metų veiklos grupę paliko vokalistas ir grupė pradėjo mąstyti apie tolimesnę ateitį. Prasidėjo ilgai trukusi tyla. Eddie'is Van Halen'as netrukus patyrė operaciją, kiek vėliau pradėjo gydytis nuo vėžio ir po 21-erius metus trukusios santuokos su Valerie Bertinelli išsiskyrė. Sammy'is Hagar'as nuo to laiko kai paliko "Van Halen" išleido penkis solo albumus.

2004-ieji - 2005-ieji "Van Halen" vėl su Sammy'iu Hagar'u

2004-ųjų kovo pabaigoje "Van Halen" praneše, kad vėl susivienija su Sammy'iu Hagar'u ir ketina išleisti geriausių dainų albumą, bei išvykti į vasaros turą.
2004-ųjų liepą "Van Halen" išleido geriausių dainų rinkinį, kuriame buvo trys naujos dainos: "It's About Time", "Up For Breakfast" ir "Learning to See." Publiko reakcija į naujas dainas buvo įvairi. Grupės fanams buvo palengvinta dalia: rinkinys buvo išleistas dviem diskais. Vienas CD buvo skirtas geriausioms dainoms su David'u Lee Roth'u, kitas - su Sammy'iu Hagar'u. Tokiu būdu visi fanai galėjo rinktis ką klausyti. Geriausių dainų rinkinyje nebuvo nei vienos dainos iš albumo "Van Halen III". 2004-ųjų rugsėjį geriausių dainų albumas tapo platininiu. Vasaros turas grupei atnešė 55-is milijonus dolerių pelno ir pateko į didžiausių 2004-ųjų muzikinių turų 10-uką. Beveik visi koncertai susilaukė puikaus atsiliepimo iš muzikos kritikų. Tačiau netrukus grupė susilaukė rimtų nemalonumų. Sammy'is Hagar'as ir Michael'as Anthony'is netrukus pareiškė, kad Eddie Van Halen'o įnikimas į alkoholį palietė visą grupę. Netrukus visi pradėjo kalbėti apie milžiniškas bilietų kainas, kurios kartais siekdavo 200 dolerių ir tai, kad beveik visi koncertai liko neišpirkti. Pasibaigus turui "Van Halen" vėl dingo iš akiračio. Hagar'as grįžo į savo solo grupę "The Waboritas", o Anthony'is kartu su juo išvyko į turą. 2005-aisiais nebuvo jokių pranešimų apie "Van Halen" ateitį.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

 Dainos
 

Can't Stop Lovin' You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jump

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Why Can't This Be Love?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ain't Talkin' 'Bout Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Eruption

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Panama

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hot for Teacher

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Right Now

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Runnin' With the Devil

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

When It's Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Really Got Me

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Top of the World

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dreams

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dance the Night Away

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Love Walks In

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

And the Cradle Will Rock...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Finish What Ya Started

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feels So Good

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Unchained

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

She's The Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Summer Nights

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

On Fire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

1984

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feel Your Love Tonight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ice Cream Man

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little Dreamer

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Poundcake

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Black and Blue

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beautiful Girls

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Honeybabysweetiedoll

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Me Wise Magic

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Jamie's Cryin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Inside

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Best of Both Worlds

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Atomic Punk

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'm the One

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Feelin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Seventh Seal

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mine All Mine

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Water Dog

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Without You

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One I Want

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Everybody Wants Some!!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Mean Street

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Oh, Pretty Woman

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Neworld

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

5150

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Top Jimmy

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Can't Get This Stuff No More

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fire in the Hole

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

How Many Say I

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You And Your Blues

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You're No Good

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outta Space

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Baluchitherium

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Primary

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Year to the Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Humans Being

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Once

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

China Town

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Josephina

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ballot or the Bullet

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spanish Fly

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

From Afar

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dancing in the Street

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Stay Frosty

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Secrets

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bullethead

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

The Trouble With Never

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tattoo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hang 'Em High

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Girl Gone Bad

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

316

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Won't Get Fooled Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Bottoms Up!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Big River

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Drop Dead Legs

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

As Is

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

House of Pain

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Blood & Fire

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Loss of Control

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Beats Workin'

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

I'll Wait

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Amsterdam

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Runaround

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Happy Trails

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Ultra Bass

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Somebody Get Me a Doctor

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In a Simple Rhyme

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Where Have All the Good Times Gone?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Doin' Time [Instrumental]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sunday Afternoon in the Park

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little Guitars

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

A.F.U. (Naturally Wired)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

D.O.A.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Romeo Delight

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Big Bad Bill [Is Sweet William Now]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take Your Whiskey Home

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Push Comes to Shove

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cabo Wabo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Women in Love

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Judgement Day

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Light up the Sky

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sucker in a 3 Piece

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

You Really Got Me/Cabo Wabo

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Not Enough

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Outta Love Again

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Sinner's Swing!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Man on a Mission

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Give to Live

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Foot Out the Door

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Apolitical Blues

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Tora! Tora!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Get Up

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Little Guitars (Intro)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dream Is Over

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Aftershock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Pleasure Dome

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

One Way to Rock

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Big Fat Money

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Intruder

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Hear About It Later

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Take Me Back (Deja Vu)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

In 'N' Out

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Source of Infection

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Strung Out [Instrumental]

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Fools

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Good Enough

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

So This Is Love?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Full Bug

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Don't Tell Me (What Love Can Do)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Spanked

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Cathedral

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Could This Be Magic?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 

Dirty Movies

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 Albumai

Komentarai (35)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2012 m. vasario 19 d. 16:04:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Čia yra neginčijamas faktas. Smokin, More Than A Feeling. Pačios geriausios dainos jame

Nors galiu girti ir paskutinįjį jų albumą (Corporate America), tikrai neblogas


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
kaktusas2598
2012 m. vasario 19 d. 16:01:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Jų pirmas albumas (Bostoniečių) - šedevras.


____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
einaras13
2012 m. vasario 19 d. 15:13:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Susidariau įspūdį, kad niekas nežino Boston. Man pavyzdžiui, palyginus su Boston, Van Halen yra visai prastas dalykas. Čia tik mano nuomonė, nes Van Halen visai nepatinka, o Boston patinka. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Dainiusf
2010 m. spalio 30 d. 06:43:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Boston - tai grupe,isleidusi palyginti nedaug albumu,kury laika buvo visai dingusi is akiracio,bet muzika.......Nuostabus vokalas,instrumentalas,malonu klausyti,jauciasi Jega

Atsakyti
vilmis7
2010 m. spalio 10 d. 20:36:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Van Halen labiau patinka

Atsakyti
kinomane
2010 m. spalio 10 d. 17:37:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Abi geros, bet Van Halen man labiau patinka

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. kovo 23 d. 17:14:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Roko legendos!
Ypac More than a feelings boston jega daina
Ir vokalas geras.

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. kovo 23 d. 17:12:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Van Halen viena megstamiausiu grupiu pavaro tikrai. O Boston irgi gera grupe.

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
  Daugiau

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 45
  Iš viso užsiregistravę: 73190
  Naujausias narys: bYibj2mfmV9grdlE
  Šiandien apsilankė: 21333