Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

„Biplan“: „“Rasmus“ nėra mūsų dievai“

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Biplan"

"Biplan"

Pastaruoju metu „Biplan“ koncertuoja įdomiose vietose – praėjus kelioms dienoms po koncerto Radviliškyje, kuriame vaikinai lankėsi pirmą kartą, „Biplan“ jau grojo Vilniaus “Žalgirio” stadione daugiatūkstantinei miniai.

“Žinoma, mes nebuvome šio koncerto “vinis” – daugiausia susirinkusiųjų laukė suomių grupės „Rasmus“ pasirodymo. „Rasmus“ nėra mūsų dievai, tad po savo pasirodymo ilgai neužsibuvome, stebėdami, kaip groja suomiai – pažiūrėjome, kaip jie pluša scenoje, paklausėme trijų dainų ir išvažiavome į Užupį, kur mūsų laukė dar viena pasirodymas tądien, - apie praėjusio šeštadienio koncertų maratoną pasakojo „Biplan“ gitaristas Olegas Aleksejevas. – Kokia publika ten susirinko? Na, kaip ir priklauso Užupiui – menininkai, pankai”.

"The Rasmus"

"The Rasmus"

Pasak Olego, abu šiuos koncertus lyginti sunku – “Žalgirio” stadione kartu su „Biplan“ jų dainas dainavo tūkstančiai gerbėjų, o pasirodymas Užupyje vaikinams įsiminė savo jaukumu.

Be įspūdžių nepraėjo ir koncertas Radviliškyje.

“Po koncerto viena mergina vis taikėsi apsikabinti mane. Neturiu nieko prieš draugišką apsikabinimą, tačiau nuo merginos sklido toks kvapas, jog, atrodė, ji buvo išgėrusi nemažą kiekį portveino, o “ant viršaus” užpylusi dar ir “Tornado” alaus”, - juokėsi „Biplan“ vokalistas ir gitaristas Maksas Melmanas.

Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Bombonešis   Peržiūrėta kartų: 1537   Data: 2004-09-16
Esamas tekstas

"Biplan"Pastaruoju metu „Biplan“ koncertuoja įdomiose vietose – praėjus kelioms dienoms po koncerto Radviliškyje, kuriame vaikinai lankėsi pirmą kartą, „Biplan“ jau grojo Vilniaus “Žalgirio” stadione daugiatūkstantinei miniai.

“Žinoma, mes nebuvome šio koncerto “vinis” – daugiausia susirinkusiųjų laukė suomių grupės „Rasmus“ pasirodymo. „Rasmus“ nėra mūsų dievai, tad po savo pasirodymo ilgai neužsibuvome, stebėdami, kaip groja suomiai – pažiūrėjome, kaip jie pluša scenoje, paklausėme trijų dainų ir išvažiavome į Užupį, kur mūsų laukė dar viena pasirodymas tądien, - apie praėjusio šeštadienio koncertų maratoną pasakojo „Biplan“ gitaristas Olegas Aleksejevas. – Kokia publika ten susirinko? Na, kaip ir priklauso Užupiui – menininkai, pankai”.

"The Rasmus"Pasak Olego, abu šiuos koncertus lyginti sunku – “Žalgirio” stadione kartu su „Biplan“ jų dainas dainavo tūkstančiai gerbėjų, o pasirodymas Užupyje vaikinams įsiminė savo jaukumu.

Be įspūdžių nepraėjo ir koncertas Radviliškyje.

“Po koncerto viena mergina vis taikėsi apsikabinti mane. Neturiu nieko prieš draugišką apsikabinimą, tačiau nuo merginos sklido toks kvapas, jog, atrodė, ji buvo išgėrusi nemažą kiekį portveino, o “ant viršaus” užpylusi dar ir “Tornado” alaus”, - juokėsi „Biplan“ vokalistas ir gitaristas Maksas Melmanas.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (13)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Deathly_shadow
2005 m. gruodžio 22 d. 16:39:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na ir?

____________________
~šis gyvenimas ne paskutinis~
Atsakyti
DeStRoY
2005 m. kovo 30 d. 15:42:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Koncertas labai geras tai nuostabu kad jie budami tokie populiarus neaplenke musu lietuvos.....buvau pirmoje eileje ir tikrai patiko tai ka pamaciau ir ko labai laukiau...beto "biplan" ikitol ju taip neivertinau kaip po to koncerto kuriame jie pasirode labai gerai net ir rasmus vadybininkas islipo is kelioninio autobuso ir klausesei nustebes...=))))

____________________
......ismokit zmones savo poelgius pasisakymus argumentuoti....o ne tusciai nezinia uz ka dalinti zodziu..nuvalkiojant ju prasme...ir svarba ... padarydami juos per niekingus vartoti....
Atsakyti
Forumiete
2005 m. kovo 4 d. 13:25:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As iki dabar po to konco neatsigaunu. nerealu...

____________________
Sunku ka nors pasakyti apie balos gyli i ja neilipus.
Atsakyti
martyyyna
2005 m. sausio 6 d. 20:43:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
na koncertas tikrai buvo geras, o beto "Biplan" puikiai uzvede. man jie patinka

____________________
voodoo - nuo XVIII a. tapo juodosios magijos atmaina.
Atsakyti
allantta
2005 m. sausio 5 d. 19:32:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Jo, koncertas fainas

____________________
Life is not a game. Don't play with your life.
Atsakyti
sexylady
2005 m. sausio 5 d. 19:17:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Koncertas buvo geras!!! Laukiu kada rasmusai vėl į lietuvą atvažiuos!!!

Atsakyti
ewana_
2005 m. sausio 2 d. 17:56:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
joa koncertas buwo nerealus. laukiu nesulaukiu kada wel galesiu pamatyti juos dainuojant

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
Tuuli
2004 m. gruodžio 10 d. 14:25:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
The Rasmus uzdege visa Zalgirio stadiona! Nieko per savo gyvenima geresnio nebuvau maciusi! Cia buvo geriausia diena mano gyvenime! Geresne bus, tik kai ash juos sutiksiu ir galesiu pashneket. O fanai tikrai labai draugishki!

____________________
drink this blood and we'll become immortal www.therasmus.xxi.lt
Atsakyti
_Gabija_
2004 m. lapkričio 20 d. 22:22:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oooo kaip fajna buwo zalgirio stadione(o)(o)(o)

____________________
Kristi - taj kilti zhemyn;]
Atsakyti
ewana_
2004 m. lapkričio 20 d. 20:36:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
RASMUS RULEZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

____________________
rather be a bandit than a lover
Atsakyti
rasinukas
2004 m. lapkričio 14 d. 13:53:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
myyyliuuu rasmusus

Atsakyti
prinsesee
2004 m. spalio 2 d. 17:48:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Biplan saunuoliia..o Rasmus...neeeenors viena grazi daina yra

____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
Atsakyti
Shimmian
2004 m. spalio 1 d. 20:56:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kokia neisaukleta kiaule ta merga fui!

____________________
nedarkykim muzikos
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

FOTO REPORTAŽAS | Legendinė Vokietijos roko grupė „Scorpions“ po 7 metų pertraukos sugrįžo į Lietuvą
3
6

Legendinė Vokietijos roko grupė „Scorpions“ po 7 metų pertraukos sugrįžo į Lietuvą ir Kaune surengė išskirtinį pasaulinio turo „Rock Believer“ pasirodymą. Pasaulinio hito „Wind of Change“ autorių koncertas įvyko 2023 m. birželio 19 d. „Scorpions“ pelny...
 „Biplan“ pristato dainą, dedikuotą vasarai! (+ audio)
1
0

Vilniečiai rokeriai „Biplan“ pristato naują dainą „Mėlynos akys“. Kaip sako muzikantai, tai kūrinys sukurtas pavasarį, bet – su vasara mintyse. Šviesią kompoziciją lydi improvizuotas vaizdo klipas, nufilmuotas pačių „biplanų“ Kanadoje. „Kur tos vasaros...
„Biplan“ pristato naują dainą: „Kalėdos – tai laikas, kurį praleidžiame su svarbiausiais!“ (+ video)
1
0

Kiekvienuose Lietuvos namuose puikiai atpažįstami rokeriai „Biplan“ šiandien išleidžia savo naujausią dainą. Švenčių laukimo įkvėptas ir paprastai pavadintas kūrinys „Kalėdos“ apie tai, kas svarbiausia – laiką, skiriamą brangiausiems žmonėms. „Daina „K...
„Biplan“ koncerte Vilniuje – gimtadienio staigmena grupės vokalistui Maksui
1
0

Spalio 11-osios vakarą sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertą surengusių „biplanų“ muzikinį vakarą dar svarbesne švente pavertė ir ten pat atšvęstas grupės vokalisto Makso Melmano gimtadienis. Koncerto metu muzikantai surengė staigmeną ir kartu su čia ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Mushroomhead Mushroomhead
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 5216
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 244167