Is atlikeju vagia ne gerbejai, siusdamiesi uz dyka muzika, o leiblai, paliekantys atlikejui 10% - 20% nuo albumu pardavimu. Vieninteliai zmones, suinteresuoti stabdyt file sharinga, yra butent leidejai. Muzikantams tai tik papildoma reklama, o rimtas gerbejas net ir parsisiuntes visa discografija nemokamai, vis tiek nueis ir nusipirks koki albuma, vien is principo.
Kompaktu kainos, velgi, yra ispustos vien tam, kad islaikytu visa ta didele sustabarejusia leiblu sistema. Realiai kompakto savikaina yra gal kokie 3 Lt (nuo tirazo priklauso zinoma), bet praejus per visus tarpinius etapus (perpardavinetojai, isveziojimas, marketingas, ir tt), kaina issipucia iki kosminiu 50 Lt uz nauja albuma (juk valgyti visi nori, tiek manageriai, promoteriai, akcininkai, tiek muzikos bombos darbuotojai).
O kas del pacio file sharingo, tai sio dalyko sustabdyti yra absoliuciai nebeimanoma, ir atrodo vieninteliai zmones dar to nesuprantantys atrodo yra valdzioje sedintys seni pirdziai.
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2009 m. rugsėjo 14 d. 22:47:09
Kompaktu kainos, velgi, yra ispustos vien tam, kad islaikytu visa ta didele sustabarejusia leiblu sistema. Realiai kompakto savikaina yra gal kokie 3 Lt (nuo tirazo priklauso zinoma), bet praejus per visus tarpinius etapus (perpardavinetojai, isveziojimas, marketingas, ir tt), kaina issipucia iki kosminiu 50 Lt uz nauja albuma (juk valgyti visi nori, tiek manageriai, promoteriai, akcininkai, tiek muzikos bombos darbuotojai).
O kas del pacio file sharingo, tai sio dalyko sustabdyti yra absoliuciai nebeimanoma, ir atrodo vieninteliai zmones dar to nesuprantantys atrodo yra valdzioje sedintys seni pirdziai.
____________________
https://spectral.bandcamp.com/
2009 m. rugsėjo 13 d. 11:44:24
2009 m. rugsėjo 12 d. 23:10:02
2009 m. rugsėjo 12 d. 22:53:25