Pamenu irgi AC/DC leisdavau kai draugai ateidavo, gyvenau pirmam aukšte. Vasara, langas praviras, viskas puikiai girdėdavosi, bet kaimynai nieko niekam nei už ką, turbūt patiko.
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.
Nu gerai, labiau reiktų kalbėti apie tinklalaidžių kūrimo / žiūrėjimo santykį. Dabar kūrėjų kaip prikakota, o žiūrinčiųjų nors auga, bet kiek vienam kūrėjui tenka žiūrėtojų? Dėl to ta niša man atrodo visai neperspektyvi.
O YouTube tai nebūtinai įdėtas darbas yra lygu peržiūrų skaičiui. Bet irgi priklauso nuo turinio tipo. Bet mano nuomone, didžiausia YouTube populiarumo paslaptis yra skoningas ir subalansuotas turinio pateikimas. Jame svarbiausia, kad žiūrovas nenuobodžia
Tai kad kaip tik tinklalaidės dabar didžiausias dalykas. Nežinau kas jas keistų. Tik tiek, kad visi jas kuria ir konkurencija yra milžiniška. Sunku padaryti, kad būtum pastebėtas. Kita vertus, manau, kartais geriau turėti mažą, bet ištikimą auditoriją.
a) mes esame tinklalaidžių eros saulėlydyje; b) esu bandęs savo mėgėjiškus topus kelti į savo YouTube kanalą prieš gerą dešimtmetį. Daug darbo įdėta, peržiūrų kokie 300. Turinio kūrėjo darbas reikalauja DAUG pasišventimo ir laiko, jei nori, kad tavo...
2012 m. rugsėjo 6 d. 19:52:04
aš išvis nesuprantu, kaip žmonės gali kelis kartus iš eilės tą pačią dainą klausytis :)
____________________
Tobulumo pasiekti neįmanoma, Tačiau siekti - privaloma. C.o.D
2012 m. rugsėjo 3 d. 21:54:02
Jei tau šita daina patinka, tai dar nereiškia, kad kitiems patinka.
Ir nors man šita daina patinka, ranka nesudrebėtų renkant 112, jei man tai kas nors sugalvotų paleisti vidury nakties.
Taip jau nutiko, kad retas mūsų turi tokią prabangą gyventi laukuose, kur aplink vien pievos ir miškai.
Nereikia jaustis pasaulio bamba, kai esi viso labo apykurtis dundukas.
____________________
Oooooo... what does this button do?
2012 m. rugsėjo 3 d. 21:49:35
26 valandas... AC/DC... nu kieta bobikė, galiu pasakyt
____________________
Apie pradžią ir pabaigą pasakyta tik tiek, kad nėra nei pradžios, nei pabaigos...............
2012 m. rugsėjo 3 d. 20:31:32
Labai geri kaimynai. Aš irgi nepakęsčiau triukšmo, jei jau man įgristų (net ir mėgstamiausia daina)
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
2012 m. rugsėjo 3 d. 20:15:07
SITOKIA DAINA,IR SUIMT????
LABAI keisti kaimynai,iskviete policija...
2012 m. rugsėjo 3 d. 20:07:29
my hero
____________________
Muse,Damon Albarn and The Prodigy
2012 m. rugsėjo 3 d. 19:55:18
Jeigu moteris leisdavo, tai norėjo išsitaškyti

____________________
I.P.
2012 m. rugsėjo 3 d. 19:12:36
Pamenu irgi AC/DC leisdavau kai draugai ateidavo, gyvenau pirmam aukšte. Vasara, langas praviras, viskas puikiai girdėdavosi, bet kaimynai nieko niekam nei už ką, turbūt patiko.