E. Dragūnui - Klaipėdos mero kvietimas
 |
"SEL". |
SEL lyderis Egidijus Dragūnas pasiryžęs dar sykį įrodyti, kad ir lietuviai gali rengti grandiozinius koncertus. Šį kartą jis atiduos duoklę uostamiesčiui - liepos 9 –ąją Klaipėdos vasaros estradoje bus surengtas „SEL Grand show“, niekuo nenusileisiantis užsienio žvaigždžių pasirodymams. Savo būsimą šou rytoj, antradienį, Egidijus aptars susitikęs su uostamiesčio meru Vytautu Grubliausku.
„Labai laukiu šio susitikimo, nes noriu merui pats asmeniškai papasakoti savo planus. Galiu ranką prie širdies pridėjęs pasakyti, kad „SEL Grand Show“ lydėję nesklandumai neturės jokios įtakos mano siekiui surengti patį geriausią pasirodymą šiais metais. Kaip ir planavau, šou bus toks nerealus, kad kiti Lietuvos muzikantai gali tik pavydėti. O gal net ir kai kurios užsienio žvaigždės“, - patikina Selas.
Jis neabejoja, kad geriausių SEL dainų repertuartas, 16 kvadratinių metrų pločio scena, pati moderniausia šviesos ir garso technika, didžiuliai LED ekranai ir kt. techninės subtilybės gerbėjams paliks neišdildomą įspūdį. Negana to, dvi valandas trunksiantis renginys bus nufilmuotas ir įamžintas koncertiniame DVD albume. Koncertui nufilmuoti pasamdyta speciali komanda, renginys bus įamžintas pažangiausia Full HD technologija. Filmuojama bus ir iš dviejų malūnsparnių.
Susijusi informacija
- Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
- Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
- Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.
Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.