Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

G. Skoris ir J. Milius: „Šia daina norime visiems įkvėpti optimizmo“

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

J. Milius ir G. Skoris. [S. Masevičiūtė nuotr.]

J. Milius ir G. Skoris. [S. Masevičiūtė nuotr.]

„Norėjome sukurti dainą, kuri būtų skirta ir kiekvienam asmeniškai, ir mums visiems kartu“, – pristatydami dainą „Ar prisimeni“ sako gerai pažįstami Lietuvos muzikos scenos žmonės Germanas Skoris ir Jeronimas Milius. Ši daina – tai tarsi trumpas sustojimas tarp to, kas jau praėjo, ir to, kas dar laukia.

„Su Jeronimu esame pažįstami jau seniai, todėl atėjo laikas sukurti kažką kartu ir tuo pasidalinti su klausytojais“, – apie kūrinio motyvus pasakoja G. Skoris. „O aš apskritai pasiilgęs dainų įrašų proceso ir pačios kūrybos. Mane tiesiog užkabino kūrinio užmanymo paprastumas ir kažkoks „teigiamas lengvumas““, – antrina J. Milius.

Dainos kūrimas prasidėjo beveik prieš metus, kai G. Skoriui mintyse pradėjo dėliotis pirmieji šios dainos akordai. „Muziką parašiau su idėja, kad tai bus duetas. Kai rudenį kartu su Jeronimu dalyvavome „Auksiniame balse“, man ir kilo idėja pasikviest būtent jį. Man labai imponuoja Jeronimo profesionalumas, be to jis fantastiškas žmogus ir dirbti su juo buvo tikras malonumas“, – sakė G. Skoris. „Visas procesas įvyko labai sklandžiai ir lengvai, mat abu norėjome, kad tai būtų paprastas, akustinis, kažkuo sentimentalus ir būtinai optimistinis kūrinys“, – pritaria J. Milius.


Kaip teigia dainininkai, „Ar prisimeni“ gali būti labai asmeniška daina, nes kiekvienam klausančiam padės nusikelti į savo prisiminimus, nueitą kelią ir įkvėps šviesaus optimizmo eiti į priekį. „Tai daina apie grįžimą prie savo šaknų, prie pradžių pradžios, ieškojimas atsakymo, kodėl mes esame čia, kas yra mums svarbu“, – kūrinio interpretaciją pristato G. Skoris ir priduria: „Šiuolaikiniame pasaulyje pasigendu bendrumo jausmo, esame pasimetę, trūksta „draugo peties“, pagalbos vienas kitam, todėl norime pasakyti, kad reikia nepalūžti, nesigręžioti ir tikėti tuo, ką darai“.

„Mes su Germanu pažįstami nuo paauglystės, abu turėjom būrį bendraminčių „pasaulio užkariautojų“. Mane ši daina nuneša į tuos svajonių maksimalizmo metus, kai buvome įsitikinę, jog visas pasaulis laukia išskėstomis rankomis – optimizmas buvo galinga vedanti jėga, kurios ir dabar stengiuosi nepaleisti. O šia daina noriu optimizmo samtelį užpilti visiems, kad atsigautumėme ir tikėtume, kad viskas bus gerai!“, – ragina J. Milius.

Paklausti apie dueto ateities planus, dainininkai neigia, kad tai yra naujos grupės pradžia: „Mes kiekvienas einame savais keliais, tiesiog šį kartą jie susikirto. Tikimės, kad vieną dieną jie vėl susikirs ir kokia nors ypatinga proga atliksime šį kūrinį scenoje“.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti Germano Skorio ir Jeronimo Miliaus dainą „Ar prisimeni“:



Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 1578   Data: 2014-06-03
Esamas tekstas

J. Milius ir G. Skoris. [S. Masevičiūtė nuotr.]„Norėjome sukurti dainą, kuri būtų skirta ir kiekvienam asmeniškai, ir mums visiems kartu“, – pristatydami dainą „Ar prisimeni“ sako gerai pažįstami Lietuvos muzikos scenos žmonės Germanas Skoris ir Jeronimas Milius. Ši daina – tai tarsi trumpas sustojimas tarp to, kas jau praėjo, ir to, kas dar laukia.

„Su Jeronimu esame pažįstami jau seniai, todėl atėjo laikas sukurti kažką kartu ir tuo pasidalinti su klausytojais“, – apie kūrinio motyvus pasakoja G. Skoris. „O aš apskritai pasiilgęs dainų įrašų proceso ir pačios kūrybos. Mane tiesiog užkabino kūrinio užmanymo paprastumas ir kažkoks „teigiamas lengvumas““, – antrina J. Milius.

Dainos kūrimas prasidėjo beveik prieš metus, kai G. Skoriui mintyse pradėjo dėliotis pirmieji šios dainos akordai. „Muziką parašiau su idėja, kad tai bus duetas. Kai rudenį kartu su Jeronimu dalyvavome „Auksiniame balse“, man ir kilo idėja pasikviest būtent jį. Man labai imponuoja Jeronimo profesionalumas, be to jis fantastiškas žmogus ir dirbti su juo buvo tikras malonumas“, – sakė G. Skoris. „Visas procesas įvyko labai sklandžiai ir lengvai, mat abu norėjome, kad tai būtų paprastas, akustinis, kažkuo sentimentalus ir būtinai optimistinis kūrinys“, – pritaria J. Milius.


Kaip teigia dainininkai, „Ar prisimeni“ gali būti labai asmeniška daina, nes kiekvienam klausančiam padės nusikelti į savo prisiminimus, nueitą kelią ir įkvėps šviesaus optimizmo eiti į priekį. „Tai daina apie grįžimą prie savo šaknų, prie pradžių pradžios, ieškojimas atsakymo, kodėl mes esame čia, kas yra mums svarbu“, – kūrinio interpretaciją pristato G. Skoris ir priduria: „Šiuolaikiniame pasaulyje pasigendu bendrumo jausmo, esame pasimetę, trūksta „draugo peties“, pagalbos vienas kitam, todėl norime pasakyti, kad reikia nepalūžti, nesigręžioti ir tikėti tuo, ką darai“.

„Mes su Germanu pažįstami nuo paauglystės, abu turėjom būrį bendraminčių „pasaulio užkariautojų“. Mane ši daina nuneša į tuos svajonių maksimalizmo metus, kai buvome įsitikinę, jog visas pasaulis laukia išskėstomis rankomis – optimizmas buvo galinga vedanti jėga, kurios ir dabar stengiuosi nepaleisti. O šia daina noriu optimizmo samtelį užpilti visiems, kad atsigautumėme ir tikėtume, kad viskas bus gerai!“, – ragina J. Milius.

Paklausti apie dueto ateities planus, dainininkai neigia, kad tai yra naujos grupės pradžia: „Mes kiekvienas einame savais keliais, tiesiog šį kartą jie susikirto. Tikimės, kad vieną dieną jie vėl susikirs ir kokia nors ypatinga proga atliksime šį kūrinį scenoje“.

Kviečiame pasiklausyti ir įvertinti Germano Skorio ir Jeronimo Miliaus dainą „Ar prisimeni“:

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Karina Krysko ir Jeronimas Milius Valentino dieną atšventė scenoje
1
0

Karina Krysko ir Jeronimas Milius Valentino dieną atšventė kaip ir priklauso dainininkų šeimai – scenoje. Pora Kaune surengė nuotaikingą meilės dienos koncertą drauge su miesto bigbendu. Pusantros valandos trukusiame renginyje nuskambėjo nauja programa „G...
Karina ir Jeronimas: nespėjame vienas kitam atsibosti nei scenoje, nei namie
0
0

Šv. Valentino dieną Kaune, VDU didžioje salėje, specialią programą „Gražiausios meilės dainos“ pristato Karina Krysko ir Jeronimas Milius. Nors galima pamanyti, kad Karina ir Jeronimas nuolat drauge ir kasdieniniame gyvenime, ir scenoje, tiesa ta, kad dar...
Jeronimas Milius pristato naujausią savo dainą „Mes pakilsim“ (+ audio)
1
0

Jeronimas Milius pristato naują dainą „Mes pakilsim“. Tai tiek stilistiškai, tiek skambesiu visiškai kitoks kūrinys, nei prieš tai pristatyta daina „Manyje“. „Aš jau esu sakęs ir tik pasikartosiu – noriu išmėginti įvairiausius stilistinius, muzikinius ...
Bendrą dainą pristatantys Karina ir Jeronimas: meilės laukti ir sulaukti verta
1
0

„Svarbu branginti savo meilę, nesistengti jos suvaržyti ir tiesiog leisti jai lėkti“, – sako Karina Krysko ir Jeronimas Milius, pristatydami bendrą dainą „Meile, lėk“. Kaip jau žinoma, ilgą laiką scenos partneriais buvę dainininkai romantiškus jausmus vie...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Train Train
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3453
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 197735