Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

INTERVIU | Remigijus Rančys: “Esu laimingas, kad mano muzika gali keliauti ir skambėti”

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Remigijus Rančys. [Nuotr. autorius Mindaugas Monstavičius]

Remigijus Rančys. [Nuotr. autorius Mindaugas Monstavičius]

Muzika jį supa nuo pat vaikystės.Saksofonu Remigijus pradėjo groti būdamas dar 16 – os metų.Būtent tada jis susidomėjo džiazo stiliaus muzika,o juk saksofonas džiaze skamba labai dažnai,turbūt todėl ir pasirinkau šį instrumentą – pasakoja muzikantas.Apie koncertus,festivalių reikšmę bei pomėgius skaitykite šiame interviu.

Kuriame Jūsų gyvenimo takte įstojo muzika?

Muziką atsimenu nuo pat vaikystės. Kai buvau dar visai kūdikis, mama dainuodavo lopšines,o kai man buvo 5 – eri metai, mama nuvedė į primą privačią muzikos pamoką. Vėliau tėvai nupirko pianiną.

Kodėl pasirinkote mokytis groti būtent saksofonu? Ar nesinorėjo užsiimti kitokia veikla?

Saksofonu pradėjau groti būdamas 16 metų. Tuo metu labai domėjausi džiazo muzika, klausydavau įvairiausių džiazo įrašų. Saksofonas džiaze skamba labai dažnai, turbūt todėl ir pasirinkau šį instrumentą.

Ar jums niekada nekilo minčių karjeros siekti užsienyje?

Dažnai koncertuojame ir ne tik Lietuvoje.

Dažniausiai tenka groti vienam ar su grupe?

Dažniausiai groju su savo suburtomis grupėmis, ansambliais, orkestrais. Vienas mėgstu pagroti būdamas gamtoje.

Kiek laiko per dieną skiriate muzikai?

Profesionalaus muzikanto diena nėra tik grojimas. Koncertų organizavimas atima labia didelę laiko dalį. Kartais visa dieną galiu galvoti apie muziką ir nesugroti nei vienos natos, bet tai nereiškia, kad ta diena buvo be muzikos. Man patinka muzika, todėl niekad negalvoju kiek laiko praleidau grodamas. Yra labiau fizinio krūvio limitas, kuris nulemia muzikavimo apimtis.

Maloniau groti tūkstantinėms minioms ar nedideliam būriui žmonių?

Man patinka muzika, jei mano grojimas suteikia džiaugsmą kitiems – tai yra puiku. Kuo daugiau žmonių tai patirs tuo geriau.

Jaudulys prieš koncertus dar kartais virpina rankas?

Esu laimingas, kad galiu groti ir, kad mano muzika gali keliauti ir skambėti. Rankos dreba nebent kai būnu fiziškai arba emociškai pervargęs .

Remigijus Rančys. [Nuotr. autorius Rytis Šeškaitis]

Remigijus Rančys. [Nuotr. autorius Rytis Šeškaitis]

Kurie koncertai Jums buvo įsimintiniausi?

Stengiuosi visus koncertus pagroti nuoširdžiai ir sąžiningai. Atiduoti irgi reikia mokėti kaip. Vis dar mokausi ir tikiuosi, kad visas muzikinis gyvenimas bus kaip vienas įsimintinas koncertas. Tiesiog negaliu išskirti kažkokio ypatingo vieno koncerto.

Ką veikiate gyvenime kai nemuzikuojate?

Mėgstu gamtą, keliones, bendravimą su žmonėmis, gerą maistą.

Ką manote apie festivalius, ar jie reikalingi?

Manau puiku, kai organizatoriai sugeba suburti atlikėjus ir klausytojus, kurie gyvena panašiomis idėjomis.

Kokiais savo pasiekimais ne muzikos srityje didžiuojatės?

Džiaugiuosi sutiktais žmonėmis ir vietomis, kurias aplankiau.

Jei būtų galima atsukti laiką, ar savo karjeroje ką nors keistumėte?

Jaučiu, kad galiu viską keisti ir dabar. Visuomet siekiau ir siekiu išmokti būti čia ir dabar. Tikriausiai eičiau tuo pačiu keliu.

Interviu parengė Greta Kondrataitė












Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Music.lt   Peržiūrėta kartų: 4255   Data: 2014-12-08
Esamas tekstas

Remigijus Rančys. [Nuotr. autorius Mindaugas Monstavičius]Muzika jį supa nuo pat vaikystės.Saksofonu Remigijus pradėjo groti būdamas dar 16 – os metų.Būtent tada jis susidomėjo džiazo stiliaus muzika,o juk saksofonas džiaze skamba labai dažnai,turbūt todėl ir pasirinkau šį instrumentą – pasakoja muzikantas.Apie koncertus,festivalių reikšmę bei pomėgius skaitykite šiame interviu.

Kuriame Jūsų gyvenimo takte įstojo muzika?

Muziką atsimenu nuo pat vaikystės. Kai buvau dar visai kūdikis, mama dainuodavo lopšines,o kai man buvo 5 – eri metai, mama nuvedė į primą privačią muzikos pamoką. Vėliau tėvai nupirko pianiną.

Kodėl pasirinkote mokytis groti būtent saksofonu? Ar nesinorėjo užsiimti kitokia veikla?

Saksofonu pradėjau groti būdamas 16 metų. Tuo metu labai domėjausi džiazo muzika, klausydavau įvairiausių džiazo įrašų. Saksofonas džiaze skamba labai dažnai, turbūt todėl ir pasirinkau šį instrumentą.

Ar jums niekada nekilo minčių karjeros siekti užsienyje?

Dažnai koncertuojame ir ne tik Lietuvoje.

Dažniausiai tenka groti vienam ar su grupe?

Dažniausiai groju su savo suburtomis grupėmis, ansambliais, orkestrais. Vienas mėgstu pagroti būdamas gamtoje.

Kiek laiko per dieną skiriate muzikai?

Profesionalaus muzikanto diena nėra tik grojimas. Koncertų organizavimas atima labia didelę laiko dalį. Kartais visa dieną galiu galvoti apie muziką ir nesugroti nei vienos natos, bet tai nereiškia, kad ta diena buvo be muzikos. Man patinka muzika, todėl niekad negalvoju kiek laiko praleidau grodamas. Yra labiau fizinio krūvio limitas, kuris nulemia muzikavimo apimtis.

Maloniau groti tūkstantinėms minioms ar nedideliam būriui žmonių?

Man patinka muzika, jei mano grojimas suteikia džiaugsmą kitiems – tai yra puiku. Kuo daugiau žmonių tai patirs tuo geriau.

Jaudulys prieš koncertus dar kartais virpina rankas?

Esu laimingas, kad galiu groti ir, kad mano muzika gali keliauti ir skambėti. Rankos dreba nebent kai būnu fiziškai arba emociškai pervargęs .

Remigijus Rančys. [Nuotr. autorius Rytis Šeškaitis]Kurie koncertai Jums buvo įsimintiniausi?

Stengiuosi visus koncertus pagroti nuoširdžiai ir sąžiningai. Atiduoti irgi reikia mokėti kaip. Vis dar mokausi ir tikiuosi, kad visas muzikinis gyvenimas bus kaip vienas įsimintinas koncertas. Tiesiog negaliu išskirti kažkokio ypatingo vieno koncerto.

Ką veikiate gyvenime kai nemuzikuojate?

Mėgstu gamtą, keliones, bendravimą su žmonėmis, gerą maistą.

Ką manote apie festivalius, ar jie reikalingi?

Manau puiku, kai organizatoriai sugeba suburti atlikėjus ir klausytojus, kurie gyvena panašiomis idėjomis.

Kokiais savo pasiekimais ne muzikos srityje didžiuojatės?

Džiaugiuosi sutiktais žmonėmis ir vietomis, kurias aplankiau.

Jei būtų galima atsukti laiką, ar savo karjeroje ką nors keistumėte?

Jaučiu, kad galiu viską keisti ir dabar. Visuomet siekiau ir siekiu išmokti būti čia ir dabar. Tikriausiai eičiau tuo pačiu keliu.

Interviu parengė Greta Kondrataitė





{lang: 'lt'}

{lang: 'lt'}

{lang: 'lt'}

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Antonio Vivaldi Antonio Vivaldi
9,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 4
  Neregistruotų vartotojų: 3602
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 179309