"Kentas": „Į gyvenimą reikia žiūrėti atsipalaidavus“
!["Kentas". ["Bombonešio" iliustr.]](images/naujienos/8/7327/kentas.jpg) |
"Kentas". ["Bombonešio" iliustr.] |
„We are Jammin Marijos žemėj“, - su šiuo „kabinančiu“ priedainiu į lietuviškos muzikos pasaulį pernai įsiveržęs duetas „Kentas“ tapo gaiviu oro gurkšniu. Linksmai surepuota istorija apie „Vytioko jurbarkinio“ gyvenimą ir nuotykius, pagyvinta regio legendos Bobo Marley kūrybos motyvu, staigiai tapo viena populiariausių praėjusios vasaros daina. Vėliau radijo stotyse nuskambėjo „Vytioko jurbarkinio“ nuotykių tęsinys – daina „Kaimynai“, o dabar šalies radijo stotims pristatomas naujas „Kento“ kūrinys „Suodžiai“.
„Ilgą laiką sąmoningai buvome šešėlyje, tačiau dabar nusprendėme, kad laikas pamažu lįsti į viešumą. Teko prisiklausyti tiek nerealių istorijų, gandų, bandančių įminti, kas slepiasi už „Kento“ pavadinimą, jog nusprendėme, kad viską geriausia išgirsti iš pirmų, tai yra, mūsų, lūpų“, - sakė „Kento“ reperis MC Kentas. Tiesa, žodžio „reperis“ MC Kentas kiek baidosi. „Taip, anksčiau žymiai labiau domėjausi hip hopu, tačiau negaliu priskirti savęs tiems vaikinams, kurie rimtai „serga“ repu. Juo labiau, kad mes hip hopo „raimus“ perpiname su pačia įvairiausia muzika, kiek įmanoma eksperimentuojame. Nenorime „grūzintis“ patys ir „grūzinti“ kitų, pasakodami didmiesčių gatvių istorijas. Labiau linkstame prie linksmesnių gyvenimiškų situacijų, kurias ir perteikiame savo dainose. Jų juk būna kasdien“, - sako MC Kentas.
Pasakodamas apie save MC Kentas pernelyg neatvirauja. „Daug kas įsitikinę, jog „Kentas“ – tai tas pats jurbarkietis Vytiokas, dainose repuojantis apie savo nuotykius. Deja, turiu nuliūdinti patikėjusius šia „Kento“ asmenybės versija – su Jurbarku nei aš, nei grupės vokalistė Goja neturi nieko bendro“, - nusijuokė pašnekovas.
MC Kentas – spalvinga asmenybė, išbandęs ne vieną amatą, o dabar savo jėgas bandantis kaip renginių vedėjas: „Per tuos renginius tekdavo sugerti ir su verslininkais, ir su banditėliais. Įdomiausia, jog verslininkai ir pakelia daugiau, ir šarmo pakankamai turi. O štai padauginę banditėliai arba nusikabina kokią mergina ir varo dulkintis, arba eina kumščiais aiškintis santykių. Ketverius mėnesius teko dirbti viename Naujosios Vilnios klube, tad pakankamai prisižiūrėjau tokio „zoologijos sodo“.
MC Kentas ir Goja susipažino pajūryje, draugų vakarėlyje. Išsiaiškino, jog abu turi daug kūrybinių minčių, ir, padedami vienos populiarios sostinės grupės muzikanto, ėmėsi veiklos. „Aišku, dabar madinga pasistverti kokį gerai žinomą užsienio atlikėjų hitą, perdainuoti jį lietuvių kalba – ir važiuoji per Lietuvą surinkdamas pilnas sales. Tačiau su Goja jau nuo pat pradžių nutarėme, kad dainuosime tik savas dainas“, - pasakojo MC Kentas.
Dabar „Kentas“ pluša studijoje, kur įrašinėja naujas šarmingas, kartais ir juoduoju humoru paspalvintas dainas. „Jei V.Šapranauskas nepasididžiuos, gal ir su juo pavyks įrašyti bendrą kūrinį, - vylėsi MC Kentas. – Jis juk irgi į gyvenimą žvelgia atsipalaidavęs, o savo laiku, dar būdamas DJ Momo, ir auksinę grandinėlę nešiojo, ir plačias kelnes mūvėjo – lyg tikras amerikietiško hip hopo scenos puošeiva“.
Debiutinis „Kento“ albumas turėtų pasirodyti rudens pradžioje.
Susijusi informacija
- Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
- Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
- Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.
Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
2006 m. gegužės 28 d. 17:20:35
____________________
Yeah I'm sick, oh so sick, I'm so sick of this shit. Yeah I'm lit, I'm so lit, I'm so fucked up off it. So I stumble around, till I stumble, fall down to this puddle of my tears laying here on the ground
2006 m. gegužės 17 d. 02:31:25
2006 m. gegužės 16 d. 14:10:28
____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
2006 m. gegužės 16 d. 00:39:58
____________________
Gatvės Lyga
2006 m. gegužės 15 d. 22:38:46
2006 m. gegužės 15 d. 19:31:40
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone
2006 m. gegužės 15 d. 18:35:01
____________________
[P!ATD]
2006 m. gegužės 15 d. 18:24:12
____________________
nepulkit, nesaukit, cia juk tik mano nuomone