Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!



Paskelbk naujieną

  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų:    Data:
Esamas tekstas

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (6)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
saaulyytee
2014 m. kovo 28 d. 14:21:30 2014-03-28 14:32:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tiesą sakant, sutikčiau tik iš dalies.

Mados įrašinėt su reperiais nematau, nes dar senais gerais laikais buvo įrašytas albumas su Jay Z. Kitas dalykas - pati pirmoji muzika buvo su Mike'u, kurio darbas ir yra repo įkišt į muziką. Nuo to viskas ir prasidėjo. Tam tikruose jų albumuose buvom pasigedę jiems būdingo senojo repo, kas nuvylė, o dabar jie grįžta gal su kiek kitokiu sakykim, šalutiniu repu, bet visumoj tai nestebina.

Dar kitas dalykas - atmenu, buvo apie Within Temptation straipsny vienam minėta, kad darbas su reperiais - kelias į pinigus. Tai ar čia LP labiau nusivažiavo į tai, ar WT, kurie niekada iš esmės savo kūrybiniame kelyje nesuko į tą pusę, nuo to nepradėjo? Klausimas pamąstymui, bet nieko daugiau.

Dėl skonio nėra ginčijamasi, bet mano ausiai trūksta senų gerų Linkų dainų, tačiau nauji gabalai vienoj ar kitoj nuotaikoj randa vietą. Jeigu kas ir nepatinka jų veikloj - gal tik tas nesąmoningų žaislinių vaizdo klipų kūrimas (kalbu apie čia aprašytos dainos klipą), bet visa kita yra pakenčiama. Ne kasdienybėj, bet pasidomėt, kuriuo keliu jie eina, įdomu. Buvo silpnų albumų, buvo labai gerų, o dabar gal ir liko tik ta fazė, kad reikia kažką daryti, o kaip - ne itin svarbu. Gal jie daugiau dėmesio skiria visokiems šalutiniams darbams, kaip projektai, "įdomesni" koncertiniai turai, video žaidimų kūrimas ar dar koks velnias, todėl keičiasi ir muzika. Anyway, jie buvo, yra ir kažkiek dar bus. {#}


____________________
Griauti visada bus lengviau nei kurti.
Atsakyti
lacunacoil
2014 m. kovo 28 d. 08:33:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nepritariu Jums, bičiuliai :)

 

"Living thinhs" buvo jau geras albumas ir atsigavimas po dviejų visiškai išsikvėpusių darbų. Aišku, nereikia tikėtis Hybrid Theory ar Meteoros, bet LP ir nėra ta grupė, kuri darytų porą vienodų albumų. Man jų eksperimentai visada patiko, tik dažnai nusvažiuodavo į pievas. Kadangi "Living things" bent jau man buvo didžiulis žingsnis į priekį, o "Guilty all the same" apskritai viena geriausių šiemet girdėtų dainų, tai tikiuosi daug. Aišku, skonio reikalas.


____________________
The Riddle Wants To Be...
Atsakyti
Misantropia
2014 m. kovo 28 d. 00:15:06 2014-03-28 00:15:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na jie grupės viduje turi repuojančių berniukų.

Anywayz, tu tiksliai čia pasakei :/


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
Crazyz
2014 m. kovo 27 d. 23:11:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

čia turbūt dabar madoj įrašinėti su reperiais :D anyway, linkin park į gylų šudą įbridusi, tikrai ir iš jo neišbris su šituo nauju albumu.


Atsakyti
Izzo
2014 m. kovo 27 d. 22:32:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nepatinka man žodžiai šitos dainos. Tartum 16-mečio paauglio parašyti ir pastoviai kartojami.


Atsakyti
Misantropia
2014 m. kovo 27 d. 21:46:41
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Skamba tai kaip The Rasmus feat. kažkoks reperis... {#}


____________________
Oooooo... what does this button do?
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The 69 Eyes The 69 Eyes
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

17:56 - Very_crazy_enough
Jau rytoj ateina zappadanas. Zappa sukaktis, tai siulysiu i dd kazkoki Zappa kurinuka
17:54 - Very_crazy_enough
Vienintelis (kazkiek) dienos dainoje palieciau Ozzy gimimo sukakti
12:35 - 4Blackberry
atleidžiu už žmogiškas klaidas.
12:34 - 4Blackberry
Na aš pasimokiau iš šito, kad reikia atidžiau tiesiog žiūrėti, ką pasiūlome. Aš dar nei vienos dainos neįkėliau, kuri būtų ne nauja, tai savaime pasitikiu, kad ir Edas ar kas kitas to nepadarys, bet žinant, kad sunku kiekvieną savaitę tas dainas surinkti
12:26 - einaras13
Todėl ir nejudginkit balsuotojų. Meskit akmenį tas, kas be nuodėmės, t.y. factcheckiną KIEKVIENĄ mielą siūlomą dainą ir žino viską apie ją. Jei netinka, siūlykit savo dainas, kviečiau ne kartą, bet aktyvumas menkas.
12:25 - einaras13
padarytų bent jau tas, kas ją pasiūlo.
12:25 - einaras13
Dėl Deep Forest: klauskit to, kas ją pasiūlė (spėčiau, kad Edas). Aš asmeniškai nemačiau, kad ji 2016-ų, kol jūs nepasakėt, nes music'e įrašyti metai yra 2025-ų. Ne visi turi laiko factcheck'int kiekvieną siūlomą dainą, bet būtų gerai, kad tą kruopščiai
23:29 - Very_crazy_enough
Vangeliui kol jo nebuvom neteke padariau situos du budus bet pats ponas mane perdejo i fan base kur vangelis fans ir naujienos jau ne apie dziovinamas kojines o tik apie kuryba. Jei buciau zymus, irgi kojines rodyciau artimiesiems draugams ir kompanjonams
23:25 - Very_crazy_enough
Kaip tapt feisbuko draugu nuo Justino Jarucio iki Keith Jarretto ar ne Jean Michel Jarro. Reik:
1.parasyt laiska kodel jis tau patinka
2.butinai kita laiska kuo patinka naujausias jo darbas ir kodel lauki kito
22:27 - Very_crazy_enough
Deep forestas Erikas Moquet mano feisbuka draugs
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1347
  Iš viso užsiregistravę: 73710
  Naujausias narys: Milerikas
  Šiandien apsilankė: 136280