Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Renginio recenzija | Trumpalaikis grupės "Karma" atsisveikinimas Šv. Kotrynos bažnyčioje nepaliko abejingų

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

"Karma". [Grupės nuotr.]

"Karma". [Grupės nuotr.]

Trečiadienio vakarą į šv. Kotrynos bažnyčią Vilniuje susirinko pilna salė žmonių, norinčių išgirsti grupę „Karma“ prieš laikiną jų pasitraukimą iš koncertinės veiklos. Šį kartą grupė scenoje pasirodė ne viena. Jai talkino styginių kvartetas, kuris nemenka dalimi prisidėjo prie to, kad „Karma“ suskambėtų neįtikėtinai jaukiai, šiltai ir nenuobodžiai. Išsigandusius, jog grupės gali ir nebepamatyti, skubu nuraminti. Koncerto metu grupės lyderis Kazimieras Likša teigė, jog nuo scenos jie niekur tikrai nedings ir sugrįš po pertraukos. Galiu patikinti, jog išeiti (nors ir trumpam) su trenksmu jiems pavyko.

Belieka tik pritarti grupės vokalistui, jog šv. Kotrynos bažnyčia - neeilinė vieta koncertuoti. Seniai teko girdėti tokį gražų ir švarų garsą, ypač po dažnų apsilankymų Vilniaus „Siemens“ arenoje. Tačiau garsas - tik labai maža dalis to, ką ši vieta davė įvykusiam koncertui - šventinis jausmas, jaukumas ir truputis pasitempimo yra tai, ko taip pat negalima pamiršti paminėti.

Vienas gražiausių atsiminimų iš koncerto išliko tai, jog atrodė, kad atlikėjams (o ypač „Karmos“ vokalistui) šis koncertas yra didžiulė šventė. Šiltas bendravimas vieniems su kitais bei publika, žinoma, turėjo atitinkamą grįžtamąjį ryšį iš klausytojų - jie dainavo kartu ir negailėjo plojimų. Panašu, jog „Karma“ turi nemažą ratą gerbėjų, nes netyčiomis užklydusių į koncertą, sprendžiant pagal mokėjusius dainų žodžius, buvo nedaug.

Jei iki šiol ši grupė man asocijuodavosi su lyrinėmis melodijomis, tai koncerte atradau sunkesnę jos pusę, kuri, beje, nudžiugino. „Bandysim nesugriauti šitos bažnyčios“, - juokavo Kazimieras Likša. Bažnyčia tebestovi, bet sienos tikrai sudrebėjo ir ne kartą.

Tiesa, stebint koncertą vis dėlto teko susimąstyti, kodėl vieni, stovintys ant scenos, sugeba perteikti tai, ką jaučia ir šiokiu tokiu judesiu, o kiti lyg įkalti į žemę negali pajudėti nei į kairę, nei į dešinę. Na, „Gulbių ežero“ ar „Polkos su ragučiais“ gal jau būtų per daug, bet retkarčiais kai kuriuos muzikantus norėjosi prieiti ir papurtyti. Turiu pripažinti, kad vienintelis rastas „minusas“ koncerte nebuvo joks minusas. Na, gal ne pliusas, bet koncerto tai nepadarė prastesniu.

Įvykiai ir faktai šį kartą kalba patys už save: tai, kas trečiadienio vakarą vyko Kotrynos bažnyčioje buvo kažkas tokio, ko ir reikia šaltam rudeniniam vakarui. Ar dar kartą nueičiau į grupės „Karma“ koncertą? Tikrai taip. Nueičiau ne tik antrą, bet ir trečią ar ketvirtą.



Paskelbk naujieną

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Gairės


 Fausta Marija Leščiauskaitė

Šaltinis: Music.lt   Peržiūrėta kartų: 2362   Data: 2013-11-14
Esamas tekstas

"Karma". [Grupės nuotr.]Trečiadienio vakarą į šv. Kotrynos bažnyčią Vilniuje susirinko pilna salė žmonių, norinčių išgirsti grupę „Karma“ prieš laikiną jų pasitraukimą iš koncertinės veiklos. Šį kartą grupė scenoje pasirodė ne viena. Jai talkino styginių kvartetas, kuris nemenka dalimi prisidėjo prie to, kad „Karma“ suskambėtų neįtikėtinai jaukiai, šiltai ir nenuobodžiai. Išsigandusius, jog grupės gali ir nebepamatyti, skubu nuraminti. Koncerto metu grupės lyderis Kazimieras Likša teigė, jog nuo scenos jie niekur tikrai nedings ir sugrįš po pertraukos. Galiu patikinti, jog išeiti (nors ir trumpam) su trenksmu jiems pavyko.

Belieka tik pritarti grupės vokalistui, jog šv. Kotrynos bažnyčia - neeilinė vieta koncertuoti. Seniai teko girdėti tokį gražų ir švarų garsą, ypač po dažnų apsilankymų Vilniaus „Siemens“ arenoje. Tačiau garsas - tik labai maža dalis to, ką ši vieta davė įvykusiam koncertui - šventinis jausmas, jaukumas ir truputis pasitempimo yra tai, ko taip pat negalima pamiršti paminėti.

Vienas gražiausių atsiminimų iš koncerto išliko tai, jog atrodė, kad atlikėjams (o ypač „Karmos“ vokalistui) šis koncertas yra didžiulė šventė. Šiltas bendravimas vieniems su kitais bei publika, žinoma, turėjo atitinkamą grįžtamąjį ryšį iš klausytojų - jie dainavo kartu ir negailėjo plojimų. Panašu, jog „Karma“ turi nemažą ratą gerbėjų, nes netyčiomis užklydusių į koncertą, sprendžiant pagal mokėjusius dainų žodžius, buvo nedaug.

Jei iki šiol ši grupė man asocijuodavosi su lyrinėmis melodijomis, tai koncerte atradau sunkesnę jos pusę, kuri, beje, nudžiugino. „Bandysim nesugriauti šitos bažnyčios“, - juokavo Kazimieras Likša. Bažnyčia tebestovi, bet sienos tikrai sudrebėjo ir ne kartą.

Tiesa, stebint koncertą vis dėlto teko susimąstyti, kodėl vieni, stovintys ant scenos, sugeba perteikti tai, ką jaučia ir šiokiu tokiu judesiu, o kiti lyg įkalti į žemę negali pajudėti nei į kairę, nei į dešinę. Na, „Gulbių ežero“ ar „Polkos su ragučiais“ gal jau būtų per daug, bet retkarčiais kai kuriuos muzikantus norėjosi prieiti ir papurtyti. Turiu pripažinti, kad vienintelis rastas „minusas“ koncerte nebuvo joks minusas. Na, gal ne pliusas, bet koncerto tai nepadarė prastesniu.

Įvykiai ir faktai šį kartą kalba patys už save: tai, kas trečiadienio vakarą vyko Kotrynos bažnyčioje buvo kažkas tokio, ko ir reikia šaltam rudeniniam vakarui. Ar dar kartą nueičiau į grupės „Karma“ koncertą? Tikrai taip. Nueičiau ne tik antrą, bet ir trečią ar ketvirtą.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Anarchistas_UK
2013 m. lapkričio 14 d. 15:34:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Pritariu šimtu procentų, koncertas buvo tikrai vykęs, nors publika sakyčiau buvo ganėtinai nedrąsi lyginant su kitais grupės koncertais kuriuose teko pabūvoti :)


____________________
Gyvenk Greitai, Mylek Karstai Ir Jaunas Mirk!
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Kazimiero Likšos koncerte Vilniuje – ypatinga viešnia
0
0

Koncertų turą su styginių kvartetu netrukus pradėsiantis Kazimieras Likša praskleidė paslapties šydą ir pristatė ypatingą koncerto sostinėje viešnią. Muzikos autorius ir atlikėjas patvirtino, kad Vilniuje vyksiančio pasirodymo metu kartu su juo į scenoje ...
Išgirskite ir pamatykite: Kazimiero Likšos ir Monikos Linkytės nauja daina ir video
0
0

Netrukus į koncertinį turą su styginių kvartetu pakviesiantis muzikos autorius ir atlikėjas Kazimieras Likša pristato naują dainą. Šįkart muzikantas į pagalbą pasikvietė dainininkė Moniką Linkytę, su kuria įrašė kūrinį „Perfect Time“. Tai yra pirmoji angl...
Kazimieras Likša skelbia koncertinį turą su styginių kvartetu
0
0

Muzikos ir tekstų autorius ir atlikėjas Kazimieras Likša kviečią į koncertus su styginių kvartetu. Buvęs grupės „Karma“ lyderis skelbia koncertinį turą, kurio metu, kartu su styginių kvartetu, surengs tris koncertus. Išskirtiniai pasirodymai vyks didži...
Kazimieras Likša išleido antrąjį solo albumą „Tavo mylimiausia daina“
0
0

Kazimieras Likša išleido naują solo albumą „Tavo mylimiausia daina“. Naują darbą jis dedikuoja savo žmonai, nes visos albumo dainos vienaip ar kitaip yra susijusios su judviejų bendru gyvenimu ir patirtimi. Nuo penktadienio (kovo 8 d.) atlikėjo, muzikos i...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Sia Sia
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2471
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 255610