SiMuKa rašė: nesamone visiska... jo balsas ziaurus (mano nuomone) isvis nei jis per daug grazus nei ka. ant tiek ispustas burbulas kad... dar suprasciau kad jo fanes myletu edvarda (personaza) o ne pati aktoriu nes jis kaip zmogus (is interviu sprendziu) tikrai lievokas... o kur dar pasikelimas iki debesu....
joo.. pritariu, kad jis nera super grazus, tik jo personazas Edwardas visai nieko
nesamone visiska... jo balsas ziaurus (mano nuomone) isvis nei jis per daug grazus nei ka. ant tiek ispustas burbulas kad... dar suprasciau kad jo fanes myletu edvarda (personaza) o ne pati aktoriu nes jis kaip zmogus (is interviu sprendziu) tikrai lievokas... o kur dar pasikelimas iki debesu....
"Sausį skelbta, jog tarp leidybinių kompanijų dėl Pattinson‘o sutarties jau kilo konkurencinė kova." O kaip nekils, jei jau numanomas to albumo populiarumas. tvailaito dievintojos kaip mat išpirks
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2010 m. birželio 22 d. 09:18:02
nesamone visiska... jo balsas ziaurus (mano nuomone) isvis nei jis per daug grazus nei ka. ant tiek ispustas burbulas kad... dar suprasciau kad jo fanes myletu edvarda (personaza) o ne pati aktoriu nes jis kaip zmogus (is interviu sprendziu) tikrai lievokas... o kur dar pasikelimas iki debesu....
2010 m. kovo 20 d. 14:02:05
2010 m. kovo 14 d. 22:36:53
kodėl man atrodo, kad jam ir toliau reikėtų tik vaidint?..
O man neatrodo, kad ir vaidinti jam reikėtų.
2010 m. kovo 14 d. 17:32:22
____________________
^.^
2010 m. kovo 14 d. 16:22:02
o kam nors nuosirdziai patinka jo balsas?..
2010 m. kovo 14 d. 16:21:03
o kam nors nuosirdziai patinka jo balsas?..
2010 m. kovo 13 d. 21:21:28
2010 m. kovo 13 d. 18:19:04
2010 m. kovo 12 d. 15:24:49
2010 m. kovo 12 d. 13:27:48
Tragedija.
Bet juk dar negirdejai kaip dainuoja, o jau nuomone isreiskiai kaip cia dabar taip ?
____________________
Neprinoksta, o jau supuna.
2010 m. kovo 11 d. 23:35:51
____________________
http://www.last.fm/user/daineko