Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

mes.NE.laimingos

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

kartais taip norisi padet,bet nieks neleidzia
kartais begdama per laukus,nepastebiu kitu.kartais kaskas kitas taip nesvarbus..kartais pamirsti savo laime pasidalynt su kitais..
kartais atrodo kad esi vienas..nieks nenori su tavim kalbet,ir visi vengia,kartais kai viskas uztruko per ilgai,ir matai savo visad mazas akis-tokias dideles ir asarotas,ir nieks is artimuju tau negali padet..taip skaudu
tada pasakykit kada man zynot kada tau padet!vis laukiu tavo skambuciu ar nors atsakymo i mano klausimus,ar nors atsakyma i pagalbos sauksma,bet mes visad tokie orus..
kartais taip geda ziuret i tave ir taip skaudu ziuret i kitus..
kartais taip skaudu ziuret i kitus del ju gedos,ir taip skaudu zynot kad visigi jie yra tavo mylimiausi draugai..
kartais taip sunku jaustis pasaline,ir kaip visa sirdim nori padet,ir stengiesi nubraukt asaras..kartais net liezuvis neapsivercia jums pasakyt kiek daug reiskia man jusu tyla..o kartais taip norisi kad jus patyletumet...
kartais taip norisi nors mazucio zodzio,o ne sauso "as tau padesiu" ir pamirsti iki kitu metu..
jus nelaimingos,as laiminga..jus laimingos as nelaiminga.mes nelaimigos..mes ne-==laimingos..

https://i7.photobucket.com/albums/y262/Puolusi/_Learning_To_Live___by_DeadlyWitch.jpg
 
 2006 m. birželio 27 d.

 2007 m. rugsėjo 28 d.
 2007 m. rugpjūčio 29 d.
 2007 m. kovo 30 d.

Komentarai (3)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2006 m. birželio 28 d. 13:55:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Aš tai ir taip visad tyliu, nereikia net prašymo. Skaitinėju, žiūrinėju, tyrinėju ir dažniausiai tyliu.

____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Atsakyti
LeTa_
2006 m. birželio 28 d. 00:16:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kai visada buves laimingas zmogus nuliusta, prie jo prieina draugai ir paklausia, kas tau. bet kai tas zmogus neissipasakoja ir sako, kad jam nieko nera, ir toliau liudi, draugai nebezino, ka daryti.. na dar kelis kartus paklausia, kas tau yra.. jei draugai tikri bando pralinksminti.. taciau jei zmogus nepralinksmeja ilga laika, kartais jiems tiesiog atsibosta linksminti ir klausineti, kas tau, ir tuomet ji apleidzia ir turbut mano, kad tas visada suruges ir liudnas, ir nieko cia jau nepadarysi.. todel manau kaip rase Fystee daugiau sypsotis..arba surasti, kam gali issipasakoti..

____________________
Virve prie Tavęs prisirišiu, nors būtum graži, graži kaip mirtis
Atsakyti
Fystee
2006 m. birželio 27 d. 23:42:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
hm..as pati daznai jauciuos tarp draugu pasaline..atrodo tas apts esu ar nesu..zinoma tas jausmas kartus..bet reik isgyvent..net kai atrodo kad esi pats nelaimingiausias nes draugai nusisuko ir nera i ka isiremt yra iseitis.tik ne visi mokam ja surasti..pabandyk dazniau sypsotis..netgi tada kai sirdis verkia,sriubauja kad viduje imi skesti-sypsokis ligi pat ausu..stenkis iveikti save ir tau pasiseks =]..

____________________
Fuck the rulz!LIVE LIKE YOU WANT TO LIVE!
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Maximo Park Maximo Park
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:48 - Very_crazy_enough
Is esmes nes visi vieni kita cia labai mylim - kodel nepadaryt rausvo su raudonu dizaino su susikabinusiu sirdziu fragmentais? Kodinis music zodis yra LOVE. love me like i am your melody
20:34 - 4Blackberry
Stay tuned...
20:19 - Very_crazy_enough
Norfos oranzine spalva jau keli desimtmeciai
20:03 - HH
kada svetaine atnaujins? dizaina
11:01 - Very_crazy_enough
Ukanotiems zmonems galima pakelt nuotaika 1 atveju: paskleidziant dar daugiau ukanu

CHRISTOPHER LAMBERT SUSMUKO DALINDAMAS AUTOGRAFUS

Praėjusiais metais Lambert irgi nukrito nuo laiptų ir susižeidė nugarą. Jis deja visiškai atsigavo po padarinių.
10:36 - Very_crazy_enough
buterbrodukas:
-sugrysim. Tikrai sugrysim.
- Kada?
- kai zmones isalks
10:35 - Very_crazy_enough
Greito maisto valgykloj "uzkalnieciai" susitinka bulkute, sasyskyte ir buterbrodukas. Ateina jiems skundziasi surainis, desrainis ir falafelainis, kad ju niekas nenori. Buterbrodukas sako: mes irgi ne madoj. Surainis: - tai kada sugrisim i mada?
23:09 - Very_crazy_enough
Susitinka ziemkentys, jarube ir aruodas.
Pamato veipintoja, startupininka ir omfgoda.
Ei jus naujadarai, dinkit is musu tautosakos, negadinkit musu jotvingavotu baltu saknu. Naujadarai susizvalgo: Mes nerusai, mes is anglisko interneto ir jusu draugai!
18:10 - Very_crazy_enough
Nerasistas del mondei.

I don't care if Monday's black
Tuesday, Wednesday, heart attack
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 13848
  Iš viso užsiregistravę: 73812
  Naujausias narys: hershelknu
  Šiandien apsilankė: 606228