Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

mintys i laisve prasosi!!!!!!!!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ji...sedejo ir ziurejo i vandeni....akyse kaupesi asaros bet kaip imanydama stengesi ju neparodyti..pasauliui ji stipri!!!!juk negali cia pat pravirkti?!ka pagalvos kiti?vanduo pro asaras atrode vis pilkesnis o saule ikyriai svietusi tadien, nebedziugino..Jis buvo netoli jos...tik uz poros zingsniu...bereiksmes mintys sukos galvoje o ji vis negalejo patiket kad pasakos turi pradzia ir pabaiga!Pabaiga!pabaiga!pabaiga! jai vis norejos begt i pult jam i glebi, bet galvoje nerasdamas vietos selo minciu sukurys.jo glebis jau nebe jos glebis.....uz poros zingsniu!ten....netoli, ji mate jo akis!jos is tolo blizgejo!jo akys...kazka jos primine!turbut tai akys, -pagalvojo ji,- akys zveries istrukusio is nelaisves!akys gyvulio pasprukusio i laisve.....akys pilnos laimes!jei gera jam tai gera ir jai!ji ziurejo jam i akis ir ta akimirka pasijaute laiminga!arba..arba ji tiesiog bande apsimet laiminga!galbut kazkada kai ji supras jog daugiau atoduodama daugiau gauni jos gyvenimas pasikejs!ex....asaros akyse isdziuvo ir ji nusprende jog neverta laukt kol atsistos ir zengs i ta salta, tamsia ir skaudzia tustuma......tustuma kuriai guodesi ne vienas!tustuma,. kuri siandien guode ja!ta tustuma vedusi link beprotybes siandien padejo jai susivokti savyje!ji atsistojo, pakele galva ir zenge tvirta zingsni i gyvenima kuriame dar ne viskas prarasta....Daugiau gauni atiduodamas!
 
 2006 m. gegužės 10 d.

 2006 m. birželio 8 d.
 boneka / B.O
 2006 m. gegužės 9 d.
 2006 m. balandžio 13 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
boneka
2006 m. gegužės 11 d. 21:18:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
taip...sutinku...kartais, o gal net daznokai tai atrodo ir man...

____________________
Sirdi reikia branginti...ir netik savo....:(
Atsakyti
LYne
2006 m. gegužės 10 d. 23:45:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kajp miela... Nors kartajs pradeda atrodyt, kad Tu tik duodi duodi nieko negauni... Ne fizine prasme.. Kaj zhinaj, jog jis lajmingas ir tu esi lajminga del to, kad jam viskas geraj, bet sededama ir galvodama "Jejgu myli - palejsk" supranti, jog asharos verzhiasi ir teka tavo skruostajs suvokdamos skaudzhia realybe... Tu duodi, bet nieko negauni... Nichnieko... Ir nezhinaj ar kada atejs diena, kaj duodama gausi, nes realybe yra skaudi ir, atrodo, amzhina..

____________________
First they ignore you, then lough at you and hate you. Then they fight you then you WIN...
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist Focus Janis
 Focus
 
einaras13 Roisin Murphy Let Me Know
 Roisin Murphy
 Nuotaika legendarinei 2000s groovy elektropopinei muzikai
malia Keane Is It Any Wonder?
 Keane
 
Sahja Ani Lorak  Poyavis moy suzhenniy
 Ani Lorak
 
Konditerijus Jessica Shy Manija
 Jessica Shy
 

Šiuo metu vertiname


Al Bano & Romina Power Al Bano & Romina Power
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:45 - 4Blackberry
Na kol Alvydas įkėlinėja Scarlett Johansson į mūsų duombazę, aš gal įkelsiu dar nesukeltus Black Sabbath dainų video besiklausant.
20:03 - einaras13
Be to, pirmą kartą po 4 metų pertraukos įsijungiau My Dark Reflections of Life And Death. Beveik nepamiršau šio didelio šmoto, vis dar puikiai atsimenu tas įdomias muzikines temas.
20:02 - einaras13
Man patinka Alvydo awareness apie įdomias muzikinio pasaulio naujienas. Va nežinojau, kad Green Carnation turi parengę naują leidinį, labai įdomu, labai laukiu.
19:56 - einaras13
Aš tai gal jau kokį ketvirtadienį pastebėjau. Bet tada dar tebuvo kas kažkelintam embed'ui. Šiandien atrodo niekas neužsikrauna.
19:55 - 4Blackberry
Yup. Bet tik šiandien atsirado.
19:53 - einaras13
Nors ne tik music'e, pasirodo apskritai. Mano wordpress blog'e irgi Spotify neužkrauna.
19:49 - einaras13
Ar jūs irgi gaunat Spotify embed'ams music'e upstream request timeout / no healthy upstream error'us pastarosiomis dienomis? Nesuprantu, ar problema on my end, ar globali. Lygtais internetas stabilus ir su naršykle viskas tvarkoj, tai nežinau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:25 - Silentist
ranka ištiesk
krentančiam paukščiui
veidą atsuk
gęstančiai saulei
mano daina
numirusiai meilei
nesuprantama
nemylinči ai sielai
09:14 - Arunazz
labas yra tu nauju albumu....
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1924
  Iš viso užsiregistravę: 73662
  Naujausias narys: noeliadrak
  Šiandien apsilankė: 315588