Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Agent



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7165 d.
Narys nuo: 2005-07-05
Reitingo taškai: 27
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Cradle Of Filth - "Nymphetamine"
Pranešimo data:  2005-09-27 11:17:51


Jega si daina.Viena is paciu geriausiu dainu.:)
Diskusijos:  Kaip vertinate Marilyn Manson kūrinį "Sweet Dreams"?
Pranešimo data:  2005-09-27 11:14:02


Nors daina ne jo,bet man is girdetu,tai jo nuostabiausias perkurta daina.
Diskusijos:  Ką manote apie Marilyn Manson dainos "Personal Jesus" vaizdo klipą?
Pranešimo data:  2005-09-27 11:11:25


Galit atsisiusti is mano forumo visus klipus.Arba nueikit i mm puslapius.
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Marilyn Manson?
Pranešimo data:  2005-07-27 16:34:02


Idomu bus pasiklausyt nauju ju dainu...:) Tad bus matyt ir lyginti su senesnem.
Diskusijos:  Grupės "Cradle Of Filth" vaizdo klipai
Pranešimo data:  2005-07-16 12:19:31


Geri ju klipai,turiu 6 klipus,na man tai geras klipas ju Her ghost in the fog.
Daina:  Marilyn Manson - My Monkey
Pranešimo data:  2005-07-07 19:03:39


Nebloga muzika...
Daina:  Marilyn Manson - Rock is Dead
Pranešimo data:  2005-07-07 19:00:11


Gera daina,man patinka(y)
Daina:  Marilyn Manson - Disposable Teens
Pranešimo data:  2005-07-07 18:58:18


Gera daina(y)
Daina:  Marilyn Manson - (s)AINT
Pranešimo data:  2005-07-07 18:55:43


Gera daina,net ir klipas geras.
Daina:  Marilyn Manson - This Is The New Shit
Pranešimo data:  2005-07-07 18:54:28


Muzika ir klipas labai geras.Mano megstamiausia daina.(y):)
Naujiena:  Marilyn Manson kuria Depeche Mode koverį
Pranešimo data:  2005-07-07 12:58:47


Turiu DVD,ten sudeti nuo Personal Jesus klipo iki pacio pirmutinio klipo ir dar jame rodo kaip kuria mOBSCENE klipa.:)
Diskusijos:  Po kokios dainos jums pradėjo patikti viena ar kita grupė?
Pranešimo data:  2005-07-07 12:50:04


Marilyn Manson - This is the new shit:)
Diskusijos:  Ką manote apie Marilyn Manson dainos "Personal Jesus" vaizdo klipą?
Pranešimo data:  2005-07-06 07:58:39


Marilyn Manson Personal Jesus klipas visai nieko,bet man jis nera is paciu geriausiu(bet daina is geriausiu).Man senesni geresni yra pvz: I Don't Like the Drugs;coma white,disposable teens,Man That You Fear,Tainted Love,The Nobodies.Na o siaip man patinka visi jo klipai,nes vis tiek kikvienas klipas kazka turi gero,bet ir skirtingo.
Diskusijos:  Marilyn Manson - "Let We Forget". Ką manote apie šį rinkinį?
Pranešimo data:  2005-07-05 19:17:37


Na tikiuosi sulaukti jo dar vieno albumo.Gerai,kad jis nepasitrauke.Na o siaip sis albumas nera man ipatingas ar geras.Na del Personal Jesus gal ir nieko.Man jo daina perkurta daina gera,nei is tos grupes Depeche Mode.Dar reikia ziuret kad nesumastytu pasitraukt ir baigt viska.Na gal ir nepasitrauks,bet dabar kolkas turi jis kitu reikalu,nei kurt toliau kazka ir t.t.
Diskusijos:  Ką manot apie Marilyn Manson kūrinį "I Don't Like The Drugs But The Drugs Like Me"?
Pranešimo data:  2005-07-05 18:48:34


Gera daina(y)Bei klipas labai geras(y)
Diskusijos:  Kokia Marilyn Manson daina - pati geriausia?
Pranešimo data:  2005-07-05 18:39:56


Na man tai pati geriausia daina This is the new shit,nuo sios dainos pradejau megt,dometis ir t.t.
Diskusijos:  Kaip vertinate Marilyn Manson kūrinį "Sweet Dreams"?
Pranešimo data:  2005-07-05 18:35:49


Ziauriai gera daina! (y) Daznai klausiuosi kikviena diena po nezinia kiek kartu,bet daug kartu.
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Marilyn Manson?
Pranešimo data:  2005-07-05 18:15:30


Na daug cia is jusu yra pakomentavusiu apie Marilyn Manson.Man jis gyvenime yra vienintelis,bei jo muzika.Na su juo turiu nemazai.Dar neperseniausiai atsisiunciau video Rock Am Ring 2005,na palyginus su kazkadaise jo koncertus,dabartinis man nelabai jis patinka,kazkaip jau netaip koncertuoja.Na bet vis tiek idomu pasiziureti jo nauja ivaizdi ir t.t.
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


The Roots The Roots
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2258
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 35152