Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Aistukas


Aistė
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 2246 d.
Narys nuo: 2003-09-19
Reitingo taškai: 47
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  „B’Avarija” įrašė dainą su V.Riaubiškyte
Pranešimo data:  2005-12-12 12:45:37


sveiki visi.pranesu,kad jau sia savite dienos sviesa isvys naujas bavaru albumas "gazas". Beje visi bavaru fanai,kuriems ne maziau 14 metu.ir mylit bavarus,kvieciame apsilankyti fc puslapyje www.bavarija.dar.lt jei jus tikri fanai,tai galite prisijungti ir papildyti musu gretas Su pagarba Kauno fc.
Naujiena:  Sėkmingas „B’Avarijos” ir V.Riaubiškytės dueto startas
Pranešimo data:  2005-12-12 12:44:31


sveiki visi.pranesu,kad jau sia savite dienos sviesa isvys naujas bavaru albumas "gazas". Beje visi bavaru fanai,kuriems ne maziau 14 metu.ir mylit bavarus,kvieciame apsilankyti fc puslapyje www.bavarija.dar.lt jei jus tikri fanai,tai galite prisijungti ir papildyti musu gretas Su pagarba Kauno fc.
Naujiena:  Parduotos "bavaro" Deivydo Zvonkaus valandos
Pranešimo data:  2004-11-12 17:15:22


Idomu,odomu...;)
Albumas:  Mariah Carey - Music Box
Pranešimo data:  2004-11-05 23:24:49


neblogas albumas.yra fainu dainu
Daina:  Mariah Carey - Without You
Pranešimo data:  2004-11-05 23:24:07


myliu sita daina:]
Albumas:  Mariah Carey - Merry Christmas
Pranešimo data:  2004-11-05 23:23:04


labai fainas albumas,visos dainos tikrai labai fainos.ypac klausant per Kaledas :)
Naujiena:  Naujo Alicios Keys singlo vaizdo klipas - baigtas
Pranešimo data:  2004-11-05 22:56:00


jau maciau per mtv ta klipa.neblogas...(+)
Naujiena:  Alicia Keys atliko pasirodymą prie Didžiosios kinų sienos
Pranešimo data:  2004-11-05 22:55:17


hm...idomu,idomu...;)
Kūryba:  Lapams krentant
Pranešimo data:  2004-11-05 22:48:52


man patiko.tikrai grazu.
Kūryba:  mano angelas
Pranešimo data:  2004-11-05 22:40:20


labai grazus.
Kūryba:  Nuo pačių pradžių
Pranešimo data:  2004-11-05 22:38:48


fainas(+)
Kūryba:  Visur...
Pranešimo data:  2004-11-05 22:35:24


labai fainas.man patiko(+)(y)
Kūryba:  ~* Jei *~
Pranešimo data:  2004-11-05 22:34:21


neblogas
Kūryba:  Tirpstančios svajonės
Pranešimo data:  2004-10-29 13:43:35


Labai fainos eiles.;)
Daina:  Celine Dion - You And I
Pranešimo data:  2004-10-27 19:34:35


labai faina daina ir kiek man zinoma ji priklauso albumui a new day...Live in Las Vegas
Kūryba:  Myliu
Pranešimo data:  2004-10-26 22:11:35


trumpai ir aiskiai;)
Kūryba:  Ilgesys
Pranešimo data:  2004-10-26 22:10:23


klausyk ledo_lelija,gal tu busima kritike,kad taip issamiai isanalizuoji ir kiekviena eilute kritikuoji?
Kūryba:  Bejėgiškumas
Pranešimo data:  2004-10-26 22:07:08


nu ka zinau ledo_lelija,labai jau tu cia sureiksmini viska.net jei cia ir banalu ar dar kaip kitiems atrodo,mano nuomone tai labai idomios eiles ir tikrai man jos nerealiai patinka.saunuole mirtis.tikrai fainai parasei.(y):]
Naujiena:  "Bavarai" gimtadienio proga pasidovanos naują albumą
Pranešimo data:  2004-10-22 11:09:32


nepamirsau iki siol tai nepamirssiu ir ateity.o siaip tai laukiu nesulaukiu naujo albumo.[color=darkblue] [/color]:]
Naujiena:  Celine Dion palaidojo savo tėvą
Pranešimo data:  2004-10-21 20:12:27


gaila;(
Albumas:  These Are Special Times.
Pranešimo data:  2004-10-21 20:08:27


vienas fainiausiu albumu,kuriuos ji isleido.bet tiesa saknt kiekvienas jos albumas nerealiai fainas ir savotiskai idomus.
Naujiena:  Celine Dion: koncertai ar vaikas?
Pranešimo data:  2004-10-21 20:07:03


sauni ta dion.myliu jos dainas;)
Naujiena:  Celine Dion šou nematyti pabaigos
Pranešimo data:  2004-10-21 20:05:39


[quote=T_Mac]svarbu jai saibas moka o padainuot tai px yra [/quote] ka tu kliedi?ar tu bent girdejai kaip ji dainuoja ir ar matei nors viena jos pasirodyma,kad sakai?tokiu kaip ji is viso reta.jei visi taip sugebetu dainuoti,tai muzika sparciai pazengtu i prieki.
Naujiena:  Celine Dion - populiariausia
Pranešimo data:  2004-10-21 20:02:54


as irgi taip manau.gerbiu ja ir dievinu jos dainas.ji tikrai sauni(+);)
Naujiena:  Ką "bavaras" Juozas veikia Rusijoje?
Pranešimo data:  2004-10-21 20:01:22


nu kiek zinau tai baimes faktoriuje dalyvauja
Naujiena:  Deivis - etatinis himno giedotojas?
Pranešimo data:  2004-10-21 19:59:32


o as uz ji dziaugiuosi.:)tikras patriotas:D
Naujiena:  Beyonce Knowles – į miuziklą
Pranešimo data:  2004-10-21 19:56:42


o man patinka ir saunu,kad ten bus beyonce
Kūryba:  Ilgesys
Pranešimo data:  2004-10-16 19:13:25


Labai grazu.Man tavo kuryba labai patinka.
Kūryba:  Bejėgiškumas
Pranešimo data:  2004-10-16 19:10:24


Nerealiai fainos eiles.ir aplamai man tavo kuryba labai patinka.;)Sekmes!!!
Kūryba:  Ilgesys
Pranešimo data:  2004-10-11 12:39:37


Labai fainos eiles(+)(y);):]
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Girnų giesmės Girnų giesmės
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3433
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 322455