Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Aistuliux


Aiste
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6208 d.
Narys nuo: 2003-12-09
Reitingo taškai: 73
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2005-12-08: Tamsa
Pranešimo data:  2005-12-08 09:20:27


nju joa... gili mintis...
Kūryba:  Eilėraštis idiotas
Pranešimo data:  2005-10-28 10:51:20


dideli bala reiketu vien del pavadinimo duoti :)) tikrai nerealus. gera mintis. patiko man tikrai :) tik rai saunuolis :)
Kūryba:  Troleibusų Parke Gyvena Mergaitė
Pranešimo data:  2005-10-07 14:32:09


net nzn. kazkoks keijstas... neaiskus, bet seip fajnas... net nezinau kajp wertint. na, tikrai originalus ir idomus.. net nera zodziu :D
Kūryba:  Styro kruvinas kablys....
Pranešimo data:  2005-10-06 08:23:24


is kur tu ta kabli istraukei?
Kūryba:  Enchanted Dreams...
Pranešimo data:  2005-10-06 08:14:48


skamba visai mielai, tik kad ne viska suprantu.. seip nesikalbek su savimi per daug :)
Kūryba:  Kitomis akimis
Pranešimo data:  2005-09-29 15:40:35


grazus.... kajp ir wisi tawo eilerastukai :)
Kūryba:  Mergaitės svajonė
Pranešimo data:  2005-09-29 15:38:27


kazkaip nelabai supratau.. tas sniurelis man nelabai patiko.. bet seip tikrai lb grazus ielrastukas :)
Kūryba:  balta svaja
Pranešimo data:  2005-09-29 08:15:41


siek tiek nesirimuoja, bet man patinka tai, kad rasai apie ziema. myliu ir labai laukiu kol ji ateis, atnesdama tas malonias akimirkas, kai einu vakare gatve, sviecia zibintas, o ant manes krenta baltos snaiges.. ir mirsta mano delne....
Kūryba:   vaizdelis gimęs per literatūros pamoką, deja nespėtas užrašyti
Pranešimo data:  2005-09-29 08:07:23


originalu, bet kazkaip.. pati mintis nebloga... butu galima tikrai kazka grazaus parasyti... bet man nelabai patiko sitas minciu perteikimas..
Kūryba:  Įsimylėjau
Pranešimo data:  2005-09-29 07:41:22


mielas :)
Kūryba:  Nakty...
Pranešimo data:  2005-09-26 07:22:00


tiesiog nesugalvojau pavadinimo...
Kūryba:  Viskas
Pranešimo data:  2005-09-22 07:47:20


mielas toks... gražus ir romantiškas....
Kūryba:  Lietus, kai giedra
Pranešimo data:  2005-09-20 15:55:56


skaitau, skaitau, skaitau.... ir nepajėgiu suprasti, apie ką čia.. o gal visas grožis ir slypi tame neaiškume...
Dienoraštis:  2005-08-16: niex dienorasciam pawadinimu neraso
Pranešimo data:  2005-09-08 08:25:25


grazus paweiksliukai :)
Dienoraštis:  2005-08-20: padekit del avataro
Pranešimo data:  2005-09-08 08:19:47


reiketu seip i moderatorius kreiptis. grazus paweiksliukas, is kur gawai? aj, beje, gal galetum atsiusti man i mejla sawos poezijos? man labai patinka tawo eilerasciai o ausrine sake, kad tu ju turi belenkiek prirasiusi tame sawo kompe :))
Kūryba:  Mano angelas
Pranešimo data:  2005-09-01 17:53:14


kasdien skaitau sita eiilerasti... tai pats graziausias eilerastis, kuri kadanorsteko skaityti... nu nerealus toks... nuostabu... nu nera zodziiu :)
Kūryba:  Mažasis Princas
Pranešimo data:  2005-09-01 17:49:35


seip dainu nelabai skaitau, bet mane suintrigavo pavadinimas. deja, nieko tokio, ka tiksejausi prskaityti nebuvo. kazkaip nesupratau prie ko ce tas mazasis princas
Kūryba:  Ieskojimas...
Pranešimo data:  2005-07-02 07:02:03


nepatiko man... bet ce tik asmenine nuomone :)
Kūryba:  Atsiprašau
Pranešimo data:  2005-07-02 06:57:47


na visai nieko :) neblogas toks :)
Kūryba:  Metamorfozės viduje
Pranešimo data:  2005-07-02 06:54:12


kazkoks keistas, bet man patiko :)
Kūryba:  Mirtininkė
Pranešimo data:  2005-07-02 06:45:05


nuostabu :)
Kūryba:  Eilėraštis, kuriam niekas neplos
Pranešimo data:  2005-07-02 06:42:23


tikrai kazkas isskirtinio. (y)
Kūryba:  Meilė
Pranešimo data:  2005-07-02 06:40:37


grazus, bet as nelabai megstu eilerasciu apie meile :)
Kūryba:  Per daug nuodėminga (kunigui)
Pranešimo data:  2005-05-29 14:46:56


hm... neblogas. mintis man patiko :)
Kūryba:  Galvos paskirtis
Pranešimo data:  2005-05-29 14:44:59


[quote=Hey_Lin]paskutine eilute nekaip susirimavo, bet gal ir visai neblogas. kaip eilerastis tai gal net geras :) bet nedaug gausi, nelabai limpa jisai. eilerastis turi tiesiog savaime buti tox, kad skaitytojas ji vos du kartus paskaites galetu be pastangu isimint. o sitas nelabai. gerus eilius as prisimenu ilgai. o sita turejau 5 kartus skaityt :D[/quote] hey_lin, paskutines eilutes surimuotos tikrai gerai, gaus ji tikrai daug ir seip esme ne tame, kiek balu skiriama. o geras eilerastis nebutinai turi buti toks, kad perskaicius iskart isimintum. tu ce kazka labai suvelei.... eilerastis tikrai labai geras :)
Kūryba:  Galvos paskirtis
Pranešimo data:  2005-05-29 14:40:42


mielas visai :) tik kazkaip pavadinimas man keistai skamba. :)
Kūryba:  Mirtininkė
Pranešimo data:  2005-05-17 14:34:33


labai liudnas, bet kartu ir nuostabus eilerastis.... keista, kad mirtis gali buti tokia grazi...
Kūryba:  Lakoniškai kalbant
Pranešimo data:  2005-04-30 11:39:23


idomei cia. gal kadanors suprasiu. o ka reiskia "lakoniskai" ?
Kūryba:  Kritimas
Pranešimo data:  2005-04-30 11:37:20


joa, esmes cia nelabai radau, bet labai originalus. o paskutines eilutes mane tiesiog priwerte juoktis. as tai supratau wiska taip: waiksciojo dykumoj siela, kazkokie kamuoliai aplinkui ridinejasi, tuomet siela papuola i bedugne ir "Dykumoje nebėra sielos." nepyk, jei supratau ne taip, bet wistiek manau, kad labai saunus eiliukas
Kūryba:  Pavasariui
Pranešimo data:  2005-04-30 11:33:13


koks mieeeelas :) tikrai, labai pavasariskas :)
Puslapiai: 123456 ... 11

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Girnų giesmės Girnų giesmės
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3433
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 322455