Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Algimanta


Meilė
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4847 d.
Narys nuo: 2009-09-15
Reitingo taškai: 47
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Keiksmažodžiai. Kodėl jūs keikiatės?
Pranešimo data:  2009-10-19 20:29:28


Pasitaiko visko, nors ir stengiuos nepiktnaudžiauti. Tarkim, jei labai susierzinu. Pusė gimdytojų itin mėgsta rusiškus keiksmažodžius - su saiku, bet vis viena - tai būna ima ir kažkaip natūraliai išsprūsta. O šiaip jei noris nusikeikti, geriausia bandyt lietuviškai - dar ir aplinkinius prajuokinsi su kokiu "Ach tu rupūže žalioji".
Diskusijos:  Nirvana - Pearl Jam
Pranešimo data:  2009-10-18 17:24:14


Kai kurių žmonių nuomone, kitas narys - kitas skambesys. Ypač apie vokalą kai kalba eina, nors kai instrumentalistai labai unikalūs.. Gal ne visada tas pasiteisina, bet būna juk visko. Tarp kitko taip pat. : ) Likučiai norėjo dar pakurti geros muzikos, tai susijungė, daugiau chebros pasikvietė ir būtent tą ir padarė. Bet tai jau ne tas pats kolektyvas.
Diskusijos:  Lewis Carroll kūryba: Alice's Adventures in Wonderland, Through the Looking-Glass
Pranešimo data:  2009-10-17 00:00:42


Mano mėgstamiausia knyga. :)
Diskusijos:  Nirvana - Pearl Jam
Pranešimo data:  2009-10-16 23:59:44


Abi man neatrodo kažkokios ypatingos, tiesą sakant. :) Pearl Jam galbūt geresnė muzikaliąja prasme (Nirvana veža, bet ne kažin kokia ten kokybė, objektyviai vertinant - būna geriau), bet tos kelios dainos kurias girdėjau man neprilipo. Gal išankstinis nusistatymas ar kas, vis neprisiruošiu daugiau jų paklausyt. Todel šiuo metu, iš šių dviejų, vis dėl to rinkčiaus Nirvaną - dėl senos pažinties. : ) O šiaip, Alice In Chains už jas abi kartu penkis kartus geresnė. : D (Ir dar žmonės vis nepelnytai pamiršta Soundgarden, Green River, Mother Love Bone, Malfunkshun - tikrąjį pirmąjį grunge. O gaila. Ne tik Nirvana ir Pearl Jam egzistuoja šiame stiliuje, žmonės.)
Diskusijos:  Nuo kelių metų grojat gitara?
Pranešimo data:  2009-10-07 17:39:58


Niekada nevėlu, kad tik noro ir pašaukimo būtų. : ) Aš tiksliai nepamenu kada pradėjau - manau, man buvo apie 15?.. Žinau tik, kad dar prieš tai kone porą metų mokykloj pietų teko nevalgyt, nes pirmą gitarą iš kišenpinigių pirkau. Aukšto lygio nesiekiu - tiesiog mėgstu muzikos terapiją. : )
Grupė:  Sting'as. Jūsų nuomonė apie šį atlikėją?
Pranešimo data:  2009-10-01 19:23:29


Mano nuomonė apie Sting'ą kuo puikiausia. Nesu didelė gerbėja, bet nemažai dainų patinka. Taip pat ir iš 'The Police' laikų (kad ir 'Every Breath You Take', visi šią girdėję). Išgirsti kur nors ir net smagiau pasidaro, kad tokios muzikos yra - lyg ir paprasta, 'gerietinė' šiek tiek, bet ne banali - (tarkim, relax'ui ideali 'Desert Rose'). Ir gerai.
Diskusijos:  Ką jūs darytumėte, vieną rytą atsikėlus...
Pranešimo data:  2009-09-24 13:55:43


Na, rytinis vizitas į tualetą akivaizdžiai būtų kažkas nerealaus. ;D
Diskusijos:  Ką darot, jei kabinėjasi nesuprantantys jūsų stiliaus žmonės?
Pranešimo data:  2009-09-23 21:41:19


Prie manęs dažniausiai nesikabina - ne baisiai išsiskiria tas mano stilius. Nemanau, kad žmonės atspėtų, kokios muzikos klausau - dažniausiai tik nusprendžia kad 'prie meno' ir tiek. Būna kokių hipiškų, ?.. ar metališkesnių detalių, ar 'grandžiško' netvarkingumo, kas paprastai smarkiai nekliūva. Pasitaiko, aišku, visko. Dažnai tada ir humoras pagelbsti. Tiesiog leidi tipeliams suprast, kad tau absoliučiai tas pats, ką jie galvoja - ir tiek.
Diskusijos:  Jei muzika senesnė - ji blogesnė?
Pranešimo data:  2009-09-23 21:18:10


Oldies are goldies :) Bet, kaip jau buvo pasakyta, įvairaus senumo kūryboje galima ką nors gero rasti. Stengiuosi neturėt išankstinių nuostatų. Nors gan dažnai pasitaiko kad, išgirdus ką moksleiviai per kolonėles leidžia, gan liūdna dėl kartos ateities pasidaro. Bet ne viskas - kraštutinumai.
Diskusijos:  Ką manote apie gėjus ir lesbietes?
Pranešimo data:  2009-09-23 21:05:00


Man jie visiškai netrukdo. Visi žmonės lygūs - kad ir kokia būtų jų rasė, religija ar seksualinė orientacija. Apskritai, ką mylėti - kiekvieno asmeninis reikalas. Geriau jau žmonės karais daugiau piktintųsi, o ne potraukiais. Sutinku, paradai - reikalas kiek perlenktas. Bet juk, kaip jau minėta, visur visokių yra ir negalima visus pagal tą patį kirpti - ne visi homoseksualai mojuoja vaivorykštinėm vėliavom. O stereotipai, deja, pas mus vis dar itin gajūs. Žodžiu, nei jie man trukdo, nei aš jiems, ir valio. Na, o dėl įsivaikinimo.. Neturiu vienos nuomonės. Vaikui iš ties gali būti 'padaroma žala' - imk ir suvok, kodėl draugai turi mamą ir tėtį, o tu - dvigubą komplektą vieno. Sunku. Iš kitos pusės, jei tai yra šansas vaikui būti mylimam, o tikrieji tėvai jį pameta laiptinėj (gerai, jei ne konteinery), tai nėra savaime blogas dalykas, ypač jei poros santykiai nebūtų akcentuojami. Sunku pasakyti. Todėl šiuo klausimu nuo bet kokių griežtų pareiškimų kol kas susilaikau. [quote=Firestarter]o jai jie galetu isivaikinti vaikus tai ju vaikai butu gejai / lezbes ir taip visas pasaulis taptu gejais / lezbem :D[/quote] Ir besaikio žmonių dauginimosi sukeltos globalizacijos ir erdvės Žemėje problemos būtų išspręstos. ;D
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2009-09-23 19:56:29


[quote=Blackened] Yra šis miuziklas su anglų subtitrais. Graži šioji, bet nė iš tolo neprilysta ji Le Temps Des Cathedrales. [/quote] Yra, net kelios versijos - tiesiog man subtitrų skaitymas ir būtent supratimas yra kiek skirtingi dalykai, mat prancūziškai iš tiesų nemoku, o skaitydamas titrus, tu dažnai gauni tik vertėjo interpretaciją to, kas iš tiesų buvo pasakyta. Bet vis tiek ačiū. :) Tikra teisybė - o be to, ir visas pastatymas gražus. Bet šios paskutiniu metu klausiausi daugiausia, o gija prašo klausomiausių dainų, tai ją ir parašiau.
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2009-09-23 18:53:00


Kone kas dieną keičiasi, bet šiuo metu tai būtų: 1. Green River "Queen Bitch" 2. Green River "Baby Takes" 3. "Heaven On Their Minds" (iš "Jesus Christ - Superstar" roko operos pirmojo originalaus leidimo) 4. "Belle" (iš miuziklo "Notre Dame de Paris", prancūzų pastatymas - gražu, o nesuprantu nė žodžio) 5. The White Stripes "Seven Nation Army"
Diskusijos:  Dėl "redaguoti" mygtuko?
Pranešimo data:  2009-09-23 18:45:33


( -- "funkcija". Štai akivaizdus pavyzdys. :| )
Diskusijos:  Kokie, jūsų nuomone, yra geriausi pasaulyje gitaristai?
Pranešimo data:  2009-09-23 18:43:44


(Na va, vardinau vardinau ir Tony Iommi pamiršau. :) Patinka jis man - ir dar Jerry Cantrell'as, bet vis viena aukščiau trečios vietos mano sąraše pakilt negali. Prieštarautų visatos dėsniams.)
Diskusijos:  Dėl "redaguoti" mygtuko?
Pranešimo data:  2009-09-23 18:40:47


Nemėgstu prikėlinėt neaktyvių gijų, bet ką tik man šis klausimas taip pat 'pasistojo'. Pritariu, mygtuko 'redaguoti' tikrai reikia. Parašai ir staiga prisimeni kad pamiršai kažką, ar įvėlei kokią klaidą - ir ne tik pataisyti, bet ir perrašyt negali, nes ištrint senesnio post'o negalima. Nepatogu taip. O dėl 'pavojų' - kiek man žinoma, moderatoriai gali matyti ir senesnį teksto variantą, todėl jei kas sugalvotų tokiu būdu išvengt bėdos, būtų prikirptas ir tai bėdų nesukeltų. Galų gale, neatrodo kad šiame portale būtų daug bėdų dėl publikos. Redagavimo funkicija tik pagerintų reikalus.
Diskusijos:  Kokie, jūsų nuomone, yra geriausi pasaulyje gitaristai?
Pranešimo data:  2009-09-23 18:31:30


Na, iš gyvų gitaristų, kurie nėra Jimi Hendrix'as (nes šis vyrukas pelnytai laikosi pirmoj vietoj ir, manau, jo nieks iš ten neiškrapštys), mano mėgstamiausias yra Ritchie Blackmore'as. Nepelnytai vis pamirštamas, o juk prieš pasukdamas į folką jis nemažai grojo ir sunkiose grupėse. Turi žmogus įdomų stilių, gerai klausosi, o jo "Highway Star" solo - legendinė. Jimmy Page'as taip pat neblogas, bet kažkodėl nelabai jis man limpa, yra dar ir Eric Clapton'as, ir Randy Rhoads'as, ir Slash'as, ir Santana, ir Hammet'as, ... ; na, yra daug tikrai puikių ar novatoriškų grojikų, bet man jie visi rikiuojasi jau už Hendrix'o ir Blackmore'o. ( Už nuomonę nemuša! :) )
Diskusijos:  Kokio stiliaus muziką klausot?
Pranešimo data:  2009-09-23 18:19:47


Su išimtim, bet rock pagrindinai. Ir čia jau įvairovė, nuo psichodelikos iki grunge, prie atitinkamos nuotaikos viskas sueina. Ir kitų stilių būna patinka kokia daina ar koks atlikėjas, bet, bendrai paėmus, įvairiaveislio roko daugiausia.
Diskusijos:  Kas geriau: "Antis" prieš "Foje"
Pranešimo data:  2009-09-23 18:15:17


Man asmeniškai Foje ir Mamontovas labiau prie širdies, bet Antis taip pat tikrai gerų dainų turi, ir neabejoju jog kur kas daugiau nei aš esu girdėjus. Tad nemanau, jog galima šias grupes taip paprastai imti ir lyginti - abi jos puikios, nusipelnę gerbėjų simpatijų, tačiau - skirtingos. Nemaunamos ant vieno kurpalio, taip sakant.
Diskusijos:  Ar tokios grupės kaip "Yva", "69 Danguje" ir pan. neteršia Lietuvos muzikos vardo?
Pranešimo data:  2009-09-23 18:09:13


Objektyviai vertinant - ne, neteršia, nes už motulės Lietuvos sienų apie jas niekas nežino ir, duok dieve, niekad nesužinos. Na, o mano asmeninė nuomonė - teršia, viską teršia, jei ne vardą, tai eterį. Elementarus prastos kokybės popsas, na gerai, tarkim visur tokio pasitaiko, tik gal ne visur jis taip garbinamas kaip čia. Deja. Galėtų jo nebūt, jaunimo smegenims tik į sveikatą. Kita vertus, ant ko žmonės tada 'stumtų'? Galų gale viskas išsibalansuoja.. [quote=Axe][quote=kaktusas2598]Gaila tos Lietuviu daugumos, kad klauso tokia muzika... Ir kaip galima nezinot Led Zeppelin? ziauru[/quote] nu jei kas panašią muziką nesidomi ir neklauso jos, tai ir nežino [/quote] Yra grupių kurias eilinis homo sapiens ir nesidomėdamas turėtų žinoti, kaipo Led Zeppelin, The Beatles, kad ir Michael'is Jackson'as. :) Istorija.
Grupė:  Ką manote apie grupę "Alice In Chains"?
Pranešimo data:  2009-09-17 15:58:44


Mano viena mėgstamiausių grupių. Su Nirvana nėr ko lygint - nuoširdžiai sakau, mėgstu ir antrąją, nes apskritai grunge mano bene mėgstamiausias stilius, bet muzika - pačia muzikine prasme - visiškai skirtinga. AiC visai netikėtai atradau, bet jie turėjo viską ko tuo metu norėjau - sunki instrumentinė partija, švarus vokalas, na ir pats tas keistumas.. tiesiog likau užhipnotizuota, ir, matyt, vis dar neišsiblaiviau. Patinka visi jų albumai, vieno ko gera nė neišskirčiau - galbūt kaip ištisinis geriausiai klausosi "Facelift", bet čia ir nuo nuotaikos priklauso. Labai skeptiškai vertinau AiC atsikūrimą su nauju vokalistu, bet turiu pasakyti, singlai mane maloniai nustebino. Gal ir ne Layne, gal muzika ir kiek kitokia, bet vis vien puiki, ir džiugu kad gera grupė vis dėl to nemirė. Gaila, žinoma, bet kas nutiko, tas nutiko - džiaugiamės tuo ką turim, o turim gerai. Žodžiu, liuks grupė, ir malonu kad daugiau žmonių ne vien Nirvaną iš grunge žino. :)
Puslapiai: 1

Copyright 2001-2023 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Band of Horses Band of Horses
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
22:38 - Rutonė
O bliamba... Tai netekčių metas... RIP Zita Kelmickaitė. Nepėsčia moteriškė buvo, kiek teko gyvai matyt.
21:20 - Silentist
Mirė Vilius Stankevičius & Rimantas Rokas Jonaitis
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:48 - Silentist
+arkikatedros kunigas ir prokuratūros Kunigelis panašių metu prievartavo 2 skirtingus berniukus
12:53 - Silentist
Czech government cracks under Prague corruption scandal
12:50 - Silentist
+čekių skandalas
10:37 - DjVaids
Mirė ilgametis DUOKIM GARO vedėjas Stanislovas Kavaliauskas
10:33 - DjVaids
Mirė muzikologė Zita Kelmickaitė
11:27 - Silentist
Stripped nebuvo (vartotojas Stripped turbūt liko nusiminęs)
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 108
  Iš viso užsiregistravę: 73189
  Naujausias narys: IJYe7pQ6fj
  Šiandien apsilankė: 67077