Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Ali-G


Aivaras
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7388 d.
Narys nuo: 2004-03-21
Reitingo taškai: 38
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Kūryba:  Trokštu...
Pranešimo data:  2006-03-30 00:06:47


nuostabu
Diskusijos:  Hip-hop'as Lietuvoje
Pranešimo data:  2006-02-02 09:48:13


Hip-Hop never stops ...westside massives ...
Diskusijos:  "G&G Sindikatas" ir "JBC": palyginkime
Pranešimo data:  2006-02-02 09:45:40


ne cia bekalbu G&G #1 in lithuania ...
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Good Charlotte"
Pranešimo data:  2006-01-15 16:43:26


laaaabai puiki grupe tikrai puiki :)
Diskusijos:  Atlikėjų išvaizda: ar daug ji jums reiškia?
Pranešimo data:  2006-01-12 18:07:19


isvaizda tikrai nesvarbiausiais dalykas pirmoje vietoje MUZIKA , taciau ir isvaizda ne paskutineje vietoje taigi i ka vargsai vaikai ligiuosis :)
Diskusijos:  Grupė, kurioje jaučiate dalelę savęs
Pranešimo data:  2006-01-12 18:03:17


siaip yra daug grupiu kuriu dainose jauti daly save kiekviena daina nusako skirtinga tavo nuotaika bet siaip man labiausiai tai : LP , papa roach , James Blunt ...
Kūryba:  Mano svajonės
Pranešimo data:  2006-01-12 17:59:09


Paprastas , siltas viesiems suprantamas ..tai ko daugiau gali reiket :)
Kūryba:  Nuotrupa
Pranešimo data:  2006-01-12 17:54:40


nice one ...
Diskusijos:  Atlikėjų išvaizda: ar daug ji jums reiškia?
Pranešimo data:  2005-10-12 10:32:44


aiskiai svarbu bet muzika svarbiau o isvaizda suteikia klausytojams idialus
Kūryba:  Mano angelas
Pranešimo data:  2005-10-05 22:27:07


grazu ...tiesiog uz sirdies grebiancios eiles :)
Kūryba:  Galvos paskirtis
Pranešimo data:  2005-05-03 09:23:33


[b]nu tiesiog truksta zodziu ..woooov ;D[/b]
Kūryba:  Stoties tango
Pranešimo data:  2005-05-03 09:20:36


[b]nu toks ... nu toks ... kaa as zinau , neisizeisk bet man tai nelabai , bet matos darbo ideta tad rasu 8 ;)[/b]
Kūryba:  Neliko
Pranešimo data:  2005-05-03 09:12:32


[b]Tiesiog nepaprasta , subtilu ir nuostabu ... jap mergyt ka moki tai moki(+)(+)[/b]
Kūryba:  Dreams
Pranešimo data:  2005-04-26 10:33:19


[b]A man siandien gera nuotaika tad nekritikuosiu kaip kiti ir duosiu 10 !!! Negi man gaila ;D;D[/b]
Kūryba:  perfect man
Pranešimo data:  2005-04-22 10:41:32


[b]FUUUUUU visai nesutinku su siuo eilerasciu nes visiska nesamone jei nemoki ieskot cia tavo problema !!!!! Nieko asmenisko ;)[/b]
Kūryba:  2Pac Lives Forever In Your Hearts
Pranešimo data:  2005-04-22 10:37:07


[b]Re5pect 2pac , re5pect westsides [/b](+)
Kūryba:  Pilni delnai pavasario
Pranešimo data:  2005-04-22 10:34:22


[b][color=red]Nu siaip toks paprastas bet linksmas pagaliau kas nors ka nors linksmo parase [/color];D ;D;D[/b]
Kūryba:  ...
Pranešimo data:  2005-04-22 10:28:43


[b]Jo tikrai grazus eilerastis toks uz sirdies griebiantis ;)[/b]
Kūryba:  Nekenčiu mokinukių
Pranešimo data:  2005-01-10 13:16:14


[b]cha cha cha cia gerssss...!!!!![/b]:]:]
Naujiena:  "Slipknot" – Tailando princesės dėmesys
Pranešimo data:  2004-12-20 13:42:15


[b]jega princese kad daugiau tokiu !!![/b]
Diskusijos:  Ką manote apie "Linkin Park" hito "From the inside" vaizdo klipą?
Pranešimo data:  2004-12-18 12:01:58


[b]viaai nieko , bet daina tai nerealiai gera (+)(+)(+)[/b]
Naujiena:  DMX pripažintas kaltu
Pranešimo data:  2004-12-18 11:33:21


[b]go go go niger ...!!! re5pect !!!(+):-)[/b]
Kūryba:  žvaigždelė
Pranešimo data:  2004-12-13 15:20:02


[b]beauty girl you number 1 , o uz eilerastuka aciu ;D t.y. 10[/b]
Kūryba:  Laikas
Pranešimo data:  2004-12-13 14:31:41


[b]jegaaaaa[/b]
Diskusijos:  "Slipknot" - "Vermillion" vaizdo klipas. Jūsų nuomonė?
Pranešimo data:  2004-12-10 14:19:57


[b][color=darkred]jau jau jau maciau gersss , man taj patiko!!! re5pect [/color][/b]
Kūryba:  Dūmai
Pranešimo data:  2004-12-10 13:43:55


[b]woooovvvv ...!!!![/b](+)(+)
Kūryba:  Shit Don't Stop
Pranešimo data:  2004-12-06 15:33:59


[b][color=darkred] nu negrazu ar taip galima uz sawe balsuot !!!! bet man vistiek patika ;D [/color] [/b]
Kūryba:  Tik kartą
Pranešimo data:  2004-12-06 15:27:55


[b]saunuole taip ir toliau (y)(y)[/b]
Kūryba:  ......
Pranešimo data:  2004-11-29 15:33:10


[b]gers ir stilius nerealiai idomuss(+)[/b]
Kūryba:  ****
Pranešimo data:  2004-11-29 15:28:47


[b]jegaaaaa dar be to trumpas;D 10000!!![/b]
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


ColdWorld ColdWorld
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 3570
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 354050