Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Aquarius


Linas
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7330 d.
Narys nuo: 2005-09-09
Reitingo taškai: 30
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Futbolas nyksta ar kaip tik populiarėja?
Pranešimo data:  2005-10-06 14:41:30


Nu Lietuvoj tai tas populiarumas tai labai mazai pakiles. :D
Naujiena:  2005-ųjų "MTV" apdovanojimuose - "Green Day" triumfas
Pranešimo data:  2005-10-06 14:38:57


Sie metai Green Day buvo labai sekmingi.
Diskusijos:  Krepšinis ar futbolas?
Pranešimo data:  2005-10-05 16:39:16


Futbolas yra verslas, o krepsinis pomegis :D Siaip man idomiau zaisti kasi, bet futbolas irgi idomu. :D
Naujiena:  Po kelionės - nauja Žygio daina
Pranešimo data:  2005-10-05 14:43:02


Jau nuotrauka, tai dieve padek... :D
:  Grupės "Ruination" vokalistas - realybės šou "Dangus"!
Pranešimo data:  2005-10-04 16:35:25


[quote=violin][quote=Aquarius]Ar nebus tai kaip bare Antanas nuskriaustasis ir visi uz ji balsuos tik is gailescio. [/quote] ar nebebus taip kaip darzeli prisiklausom Virgio ir snekam nesamones[/quote] Kokias nesamones?
:  Grupės "Ruination" vokalistas - realybės šou "Dangus"!
Pranešimo data:  2005-10-04 16:26:52


Ar nebus tai kaip bare Antanas nuskriaustasis ir visi uz ji balsuos tik is gailescio.
Diskusijos:  Juanes kūrinys "La camisa Negra"
Pranešimo data:  2005-09-24 19:10:38


Nepatinka ta daina man. :D
Diskusijos:  Krepšinis: Ispanija - Kroatija (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-24 13:11:10


Nu bet reikia pripazinti, kad teisejavimas vakar tai ziaurus buvo (i viena puse sakyciau) :D
Diskusijos:  Foje dainos "Laužai" ir "Arbata"
Pranešimo data:  2005-09-24 13:08:14


Lauzai
Grupė:  Kaip jums Jurga Šeduikytė?
Pranešimo data:  2005-09-24 13:06:17


Issiskirianti is kitu Lietuvos pop atlikeju. :D
Diskusijos:  Koks pagal jus yra geriausių NBA žaidėjų dešimtukas?
Pranešimo data:  2005-09-24 13:04:23


Kur tau nashas neatliks 12 asistu, kai zaidzia su amare stoudemiru :D
Diskusijos:  Krepšinis: Ispanija - Kroatija (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-24 13:01:09


Kroatai visiskai nerajugai, o tik ju kaimynai. Beje jugai ir kroatai yra baisiausi priesai :D :D
:  Grupės "Ruination" vokalistas - realybės šou "Dangus"!
Pranešimo data:  2005-09-24 11:46:28


[quote=lacunacoil]Ka manot apie sia naujiena...man jau aiskus favoritas Danguj:D:D:D[/quote] Deja, tai dar nereiskia, kad jis laimes dangu. :D
Dienoraštis:  2005-09-24: Susiktas dovidavicius...nx per jy kroatai prakiso...ten nesamone buvo...krc
Pranešimo data:  2005-09-24 09:34:37


Tikrai kur matyta, kad viena komanda per rungtynes gauna 12 prazangu, o kita 40. Bet nereikia nervuotis, gi ne lietuviai zaide:D
Diskusijos:  Lietuvos krepšinio rinktinė (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-23 18:19:07


[quote=R-One]baisiausia yra tai, kad kai Lietuviai laimi- visi su jais. ir tada 'MES laimejom', o kai pralaimi 'JIE pralose'.. taip, zaidzia jie.. bet argi mes ne su jais? cia zodziai, aisku, ne visai is ten, bet juk ir varge, ir dziaugsme.. taip? [/quote] Pritariu tau visu 100%:D
Diskusijos:  Lietuvos krepšinio rinktinė (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-23 17:42:42


[quote=lacunacoil]nu as nemanau kad butu gave pakvietima...nes europai tik 2 o serbai tai 100% gautu o jau paskui tai daug komandu pretenduotu o mes po tokio EC neka ir turetumem pasakyt...[/quote] Nu as irgi taip manau. Be to sake, kad vienas kelialapis atiteko Pietu Korejai, o dar vienas Puerto Rikui.
Diskusijos:  Lietuvos krepšinio rinktinė (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-23 16:03:40


Saunuoliai lietuviai, kad pries rusus laimejo ir pateko i pasaukio cempionata. Taip pat lietuviams pasiseke, kad nezaide Kirilenka.:D Siaip nemanau, kad lietuviai butu gave 1 is 4 fibos pakvietimu asmenine nuoziura. :D
Diskusijos:  "G&G Sindikatas" ir "JBC": palyginkime
Pranešimo data:  2005-09-23 12:13:17


Ner ka lygint, G&G geriau, nors ir nelabai ju klausau.
Diskusijos:  Lietuvos krepšinio rinktinė (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-23 12:06:10


Zadimas buvo tragiskas, su tokiu zaidimu juos butu nugalejusi, bet kokia komanda. Bet ka padarysi gyvenimasnesustoja :D Tos trys dienos tikrai buvo ne i nauda.
Grupė:  Reperis T-Nes
Pranešimo data:  2005-09-22 14:51:35


Nesbis turetu apsispresti, kuri kelia pasirinkti krepsininko ar reperio, o tai dabar nei shis, nei tas.
Dienoraštis:  2005-09-22: single use only (fotozzz ;D)
Pranešimo data:  2005-09-22 14:45:58


idomios nuotraukos :D
Grupė:  Ką manote apie projektą "Crazy Frog"?
Pranešimo data:  2005-09-20 15:09:38


atsibodo jau...
Diskusijos:  Žygis - Kuti Kuti Kuti
Pranešimo data:  2005-09-19 16:45:48


Tikrai jo apranga tai tikrai keistoka :D
Diskusijos:  Krepšinis: Mėgstamiausia komanda ir žaidėjas (-ai). Kodėl?
Pranešimo data:  2005-09-19 16:44:04


Lietvaos Rytas, megstamiausi zaidejai tai Macas (vis zinot kodel) ir Larry Hughesas(universalus zaidejas, imponuoja jo zaidimas) :D :D
Diskusijos:  Žygis - Kuti Kuti Kuti
Pranešimo data:  2005-09-19 15:39:46


Tik tokias dainas Zygis tik ir gali dainuoti.
Grupė:  Ką manote apie Marijoną Mikutavičių?
Pranešimo data:  2005-09-19 11:54:30


Kaip zurnalistas jis man patinka, bet kaip daininikas nelabai.:D
Grupė:  Jūsų nuomonė apie Žygį
Pranešimo data:  2005-09-19 11:52:46


Apie ji gerai arba nieko... Tada nieko :D
Diskusijos:  Lietuvos krepšinio rinktinė (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-19 11:49:59


Sauniai cia lietuviai pasirode grupeje. Dabar laukia arba serbai, arba prancuzai (manyciau, kad bus serbai). Pirmiausia reiktu galvoti apie kelialapio i pasaulio cempionata iskovojima, o tik paskui apie medalius (nors manyciau, kad lietuviai iskovos ir ta ir ta):D:P
Diskusijos:  Kokius būrelius lankote ar norite lankyti?
Pranešimo data:  2005-09-16 18:47:53


Lankau baseina ir vaikstau i trenirokliu sale.
Diskusijos:  Lietuvos krepšinio rinktinė (2005 m.)
Pranešimo data:  2005-09-16 18:34:10


Nu ka...:D per zinias sake, kad Jasaitis treniruoteje pasitempe ciurna ir rungtynese su turkais tikriausiai negales zaisti visa jega. Jau net nezinau juoktis ar verkti del tu musiskiu traumu?!
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
einaras13 The Kinks State of Confusion
 The Kinks
 
4Blackberry Steven Wilson Staircase
 Steven Wilson
 Labiausiai patikusi daina albume, nors visas albumas yra tikrai puikus.
Sahja Vera Brezhneva Ja ne igraju
 Vera Brezhneva
 
Very_crazy_enough The Killers Mr. Brightside (Jacques Lu Cont's Thin White Duke Remix)
 The Killers
 

Šiuo metu vertiname


Vanessa Hudgens Vanessa Hudgens
6,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
19:02 - 4Blackberry
Sahja 19 val. online, naktinėjame? (Sorry, per mažai kas veikti turbūt)
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
08:41 - Alvydas1
Ir mane patraukė pasidaryti po 70 -uosius.
00:48 - 4Blackberry
RIP
00:21 - DjVaids
Sulaukęs 81 metų mirė grupės „Chicago“ įkūrėjas Walteris Parazaideris.
22:30 - DjVaids
Galėtumėt Romo Dambrausko pasiūlon į top30 įdėt.
22:07 - 4Blackberry
O prioritetai man pastaruoju metu yra nauji leidimai. Dar kitas dalykas, kad naujos grupės dažnai jau nebepateikia nieko įdomaus man. Ar bent nesilygina su savo "pirmtakais", kad norėtųsi į juos gilintis.
22:06 - 4Blackberry
Nauji atradimai lieka tikrai paskutinėje vietoje ir praktiškai pamirštami. Kartais tik, jeigu pagal asociaciją su kita grupe atrandu, perklausau kokias kelias dainas, ir dažnai tuo ir pasibaigia, nes reikia grįžti prie prioritetų.
21:58 - einaras13
Tai panaši dilema ir man. Mano JAU mėgstamos grupės kepa kūrybą tempais, kurie man žiauriai per dideli, o čia dar naujas grupes atradinėti. Dažniausiai pas mane atradimai dabar būna "nes Spotify algoritmas išmetė", o ne intentional prisėdimai prie kažko
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3593
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 53813