Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

ArcadeFire



Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5377 d.
Narys nuo: 2008-03-02
Reitingo taškai: 105
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Diskusijos:  Geri filmai apie karą
Pranešimo data:  2011-01-06 23:17:12


Joex Noel, Waltz with Bashir
Naujiena:  Ko iš muzikos pasaulio tikėtis 2011-aisiais: laukiamiausių šių metų įrašų sąrašas
Pranešimo data:  2011-01-06 19:54:41


Fleet foxes labaiusiai asmeniskai laukiu
Diskusijos:  Prancūziškas kinas
Pranešimo data:  2011-01-06 15:20:10


C.R.A.Z.Y.
:  
Pranešimo data:  2010-12-27 21:29:11


Using great big words that they don't understand...
Naujiena:  Įpusėjus 2010-iesiems - geriausių šiemet išleistų albumų sąrašas (+ TOP 35)
Pranešimo data:  2010-07-31 15:04:03


tai kad The Suburbs dar net neisleistas :/
Naujiena:  "Arcade Fire" gerbėjai naujos muzikos gali sulaukti anksčiau nei tikimasi
Pranešimo data:  2009-06-26 18:54:51


well isnt it just a great news
Diskusijos:  Filmas "Angelai ir Demonai" (2009 m.)
Pranešimo data:  2009-06-22 20:40:58


Paprasto trilerio knyggos geriau ir nepastatysi, holivudas zinoma viska sujaukia dar labiau. Ziuri ir matai kaip milijonai veltui isleisti, ka padarysi toks jau tas suktas komercinis pasaulis
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2009-06-12 15:47:32


Dirty filthy love Cake eaters Once Little manhattan One week Door to door Something the lord made
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2009-05-08 22:13:33


https://www.imdb.com/title/tt0924129/ crossing over [2009]
Diskusijos:  Kokią dainą klausote šiuo metu?
Pranešimo data:  2009-05-08 22:11:43


gary jules - mad world
Naujiena:  Pete'as Doherty: "Babyshambles" yra geresni už "Oasis"
Pranešimo data:  2009-05-07 20:20:22


and none of them are exsactly good in my book
Naujiena:  „Coldplay“ vėl apkaltinti dainų vagyste
Pranešimo data:  2009-05-05 07:49:51


tiek gincu del turbut prasciausio kada nors sukurto coldplay gabalo...
Naujiena:  Garsios muzikos žvaigždės rengs pasirodymus "Formulės 1" etapų metu
Pranešimo data:  2009-05-02 19:19:52


nu taigi reik kaska chebrai daryt vis delto formules gerbeju skaicius jau desimtmets kaip smunka
Naujiena:  Grupė "Coldplay" ruošia pašėlusio tempo kūrinį
Pranešimo data:  2009-05-02 19:11:55


[quote=infuse][quote=VaiX] O kalbant apie muziką, tai turėtų baigt eksperimentuot ir grįšt prie šaknų, prie šaknų![/quote] būtent [/quote] Aš taip pat už šaknis :) na o jai willo energinga bugnu partija nors kiek panasi Arcade fire - no cars go, tai tikiuos rimto hito
Naujiena:  Lady GaGa įsirašė į JAV singlų topo istoriją (+ video)
Pranešimo data:  2009-04-05 22:01:22


''Kaip galima kritikuoti toky <...> entuziazma kurti gera muzika!!! '' vos nenukritau nuo kedes
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2009-02-28 15:39:04


Dear Zachary
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2009-02-12 19:28:44


In America
Diskusijos:  ABCDEFG? Išsirink savo raidę (4 fun)
Pranešimo data:  2009-02-06 15:26:34


As uz underdogus tai A
Diskusijos:  Žaidimas: atspėk filmą (II)
Pranešimo data:  2009-02-05 16:22:56


[quote=The_Wicked_One]ep. gaunasi biškį nesąžininga. aš gaiu įmest kokį nepopuliarų filmą ant dūros ir gaut taškų vien už tai, kad kiti paprasčuiausiai nepastebtų mano screeno tarp kitų mįslių. ir gaučiau tašką nieko nenusipielnius. kitaip sakant, mįslės dėjimas yra irgi taškai potencialūs, taigi, kad gautum tų taškų, turi nusipelnyti. nu tikiuos, aiškiai parašiau :D[/quote] kaip sakė ep taškas už idėtą mįslę - paskatinimas, taigi jai visi aktyviausieji kas savaitę ideda po mįslę, nei vienas iš jų neigyja jokio pranašumo, status quo
Diskusijos:  Žaidimas: atspėk filmą (II)
Pranešimo data:  2009-02-04 13:28:07


[img]https://images27.fotki.com/v982/photos/1/1305600/6382612/vlcsnap136640-vi.png
Diskusijos:  Žaidimas: atspėk filmą (II)
Pranešimo data:  2009-01-31 11:01:35


[quote=Dilgele][quote=ArcadeFire]ne, cia ne filmas, o taip vadinamas mini serialas (7 dal.)[/quote] [b]John Adams[/b]. Per sesiją tik pirmą seriją pažiūrėjau, tai vis dar įdomu, kiek prie apdovanojimų gausos prisidėjo patriotiškumo idėja. Ištiesų prisidėjo, nors man piešėsi tik noras prikelti šiek tiek užmirštą buvusį prezidentą, kuris labai daug prisidėjo prie valstybės kurimo, tačiau istoriniu herojumi kaip kad Benjaminas Franklinas (min. seriale netgi pašiepiamas) nėra laikomas. Taip pat nereikia pamišti, kad nemažą apdovanojimų dalį min. serialui sukrovė aktoriai Paul Giamatti, Laura Linney ir Tom Wilkinson
Diskusijos:  Žaidimas: atspėk filmą (II)
Pranešimo data:  2009-01-30 20:38:29


[quote=KaunasLad]to Arcade Fire: filmas the last station?[/quote] ne, cia ne filmas, o taip vadinamas mini serialas (7 dal.)
Diskusijos:  Žaidimas: atspėk filmą (II)
Pranešimo data:  2009-01-29 17:37:35


[quote=ep]greiciausiai cia filmas apie kompozitori? gal koks Amadeus? grinai speju[/quote] ne, tačiau apie vienai šaliai labai svarbią istorinę asmenybę
Diskusijos:  Siaubo filmas [Rec] (2007 m.)
Pranešimo data:  2009-01-29 17:34:18


Nors siaubo filmų nežiūriu, suintriguotas aukšto imdb balo, kažkada pabandžiau. Filmas iš tiesų neįpatingas (nebaisus, nuspėjamo, eilinio siužeto) išskyrus tai, kad didesnę filmo dalį veiksmą stebime pirmuoju asmeniu, vieno iš personažų kameros pagalba. Nors ir sunku įžvelgti dar ko nors teigiamo, visdėlto tai vienas neblogiausių ''siaubiakų'' mano nuomone.
Diskusijos:  Žaidimas: atspėk filmą (II)
Pranešimo data:  2009-01-29 17:01:03


aš už naująsias taisykles [img]https://images27.fotki.com/v990/photos/1/1305600/6382612/vlcsnap278001-vi.png
Naujiena:  "Bloc Party" narių "The Killers" pasirodymas nesudomino
Pranešimo data:  2009-01-20 12:33:34


dar karta tenka nusivilti eilinemis tusciomis naujienomis
Diskusijos:  Geriausia kalėdinė daina
Pranešimo data:  2008-12-30 22:14:59


https://www.youtube.com/watch?v=R83BnPm1U9Q Billy Mack - Christmass is all around :) (su slapta ironija)
Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2008-12-14 14:09:02


naujausi Clint Eastwood ir Gus Van Sant darbai:Gran Torino ir Milk
Grupė:  Arcade Fire
Pranešimo data:  2008-12-14 10:46:21


https://www.megaupload.com/?d=H6AQ5TP6 Cia yyy's maps coveris
Grupė:  Arcade Fire
Pranešimo data:  2008-12-13 09:13:55


Ne, nebuvau :( Beje nepamirskim ir Pietro Amato, nors jis ir formaliai neitraukiamas i af ''sudeti'' taciau beveik visada jiems talkina live pasirodymuose
Puslapiai: 123456 ... 9

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Very_crazy_enough Siouxsie & the Banshees Happy House
 Siouxsie & the Banshees
 It never rains
Alvydas1 Porcupine Tree Rats Return
 Porcupine Tree
 
Konditerijus Madonna La Isla Bonita
 Madonna
 https://www.youtube.com/watch?v=FRyiBRhi0l4
Sahja C.C. Catch Dancing In Shadows
 C.C. Catch
 

Šiuo metu vertiname


Debbie Harry Debbie Harry
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 3608
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 156350