| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
|
Naujokas |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4576 d. Narys nuo: 2013-12-09 Reitingo taškai: 17 |
|
| |
| Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
nelabai suprantu kam komentuot jei turi neigiama nuomone apie atlikeja. as pvz neinu i sunkiojo metalo grupes, kad parasyt kaip jie rekia dainose ir nervina mane. sakyciau komentuot turetu gerbejai, o ne hateriai.
lenny kravitzas labai geras atlikejas. turi kruva geru dainu. megstamiausios butu aisku i'll be waiting ir fly away.
| Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
| Very_crazy_enough | Love Never DiesBelinda Carlisle |
||||
| DjVaids | Neleisk Man UžmigtGJan |
||||
| Sahja | Time Is On My SideModern Talking |
Labai gera daina!