Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

BabyteBRONIUS



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6611 d.
Narys nuo: 2008-04-26
Reitingo taškai: 36
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  Vilnių sudrebins rokerių "Linkin Park" koncertas (+ video)
Pranešimo data:  2008-04-30 19:36:45


[quote=Silentist]O-O vau, koks ažiotažas. taip pat kaip užpernai buvo Lietuvoj su Elton Johnu, tik Johnas suaugusiems, Linkin Park - vaikams (y) (+anūkams) :][/quote] pritariu, bet elton john tai mėšlas
Grupė:  Ką manot apie roko monstrus "Whitesnake"?
Pranešimo data:  2008-04-30 19:33:42


viena sudiniausiu roko grupiu
Naujiena:  Per dieną į „Linkin Park“ koncertą parduota 10 tūkst. bilietų
Pranešimo data:  2008-04-30 19:19:11


Atvirai pasakius užpiso negyvai šita grupė(nesakau, kad lieva grupė) tiesiog labai atsibodo...
Diskusijos:  "Red Hot Chilli Peppers" albumas "Stadium Arcadium" - kokie atsiliepimai?
Pranešimo data:  2008-04-30 19:00:03


[quote=naujasis_suteneris]Didžiulis šūd0 gabalas tie RHCP...(n)[/quote] dėl šito tu teisus
Diskusijos:  1984-ųjų "Metallica" albumas "Ride The Lightning". Ką manote?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:59:30


o blet supainiojau albumus:D
Diskusijos:  1984-ųjų "Metallica" albumas "Ride The Lightning". Ką manote?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:59:02


vieninitelė girdėta šio albumo daina-master of puppets, turiu visą albumą, prie progos reix paklausyt
Diskusijos:  Ar kas girdėjo Avril Lavinge perdainuotą "Metallicos" - "Fuel"?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:57:14


ne bobom gera muziką kurt;)
Diskusijos:  "Mango" kūrinys "Sniegenos"
Pranešimo data:  2008-04-30 18:56:32


susivemt tik nuo tokios "muzikos"
Diskusijos:  Vudžio kūrinys "Žodžiai"
Pranešimo data:  2008-04-30 18:55:28


apgailėtina, o tas vudis gandonas kažkoks
Grupė:  Jūsų nuomonės apie dainininką Vitą
Pranešimo data:  2008-04-30 18:47:19


Kai dainuoja galima pagaalvot, kad ant kiaušų jam kažkas užmynė;D
Grupė:  Rob Zombie
Pranešimo data:  2008-04-30 18:46:07


niekada nepatiko
Grupė:  Grupė "213": Snoop Dogg, Nate Dogg ir Warren G
Pranešimo data:  2008-04-30 18:45:33


visi trys sucks
Grupė:  Ką manote apie reperį DMX?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:44:32


sudas
Grupė:  "Camp Kill Yourself" [CKY]. Kaip jums ši grupė?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:42:25


fuck yourself
Grupė:  Daft Punk
Pranešimo data:  2008-04-30 18:40:32


texno nemėgstu, bet iš bėdos galima klausyt...
Grupė:  Dimmu Borgir
Pranešimo data:  2008-04-30 18:38:25


kiek klausiau tai slamstas
Diskusijos:  R&B
Pranešimo data:  2008-04-30 18:31:18


sudas ir viskas.
Grupė:  Diskusijos apie Rytį Ciciną. Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:31:00


tragedija
Grupė:  Augustė
Pranešimo data:  2008-04-30 18:29:54


Just bitch
Grupė:  Ką manot apie roko monstrus "Whitesnake"?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:28:59


trash
Grupė:  Kaip jums DJ Tiesto?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:26:42


techno-šlamštas.
Grupė:  Ką manote apie Akon'ą?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:24:18


R and B no good
Grupė:  Ką manot apie dainininkę Pink?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:22:18


tragedija
Grupė:  Oomph!
Pranešimo data:  2008-04-30 18:21:38


NNepatinka kad vokiečių kalba... Turi būt tik anglų ir anglų..
Grupė:  Moonspell
Pranešimo data:  2008-04-30 18:18:25


Parsisiunčiau porą jų albumų ir niekaip nesusiruošiu jų paklausyt...
Grupė:  Ką manote apie Jonathan Davis?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:14:19


[quote=Silentist]Jonathan Davis (Korn) man niekada nebuvo toks geras kaip jo konkurentas Chino Moreno (Deftones), bet dabar jau ir tie, ir tie nukeliavo į užmarštį, nebėra madingi kaip anksčiau.[/quote] Iš ko sprendi, kad Chino Moreno Jonathanui Davis konkurentas?
Grupė:  Ką manote apie Jonathan Davis?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:12:14


[quote=Coal_Chamber]Ne. Nelabai domiuosi Adema[/quote] Ka...? Bl kokia adema??? Jis "Korn" atstovas jeigu ką...
Grupė:  Ką manote apie Jonathan Davis?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:11:07


Jonathan Davis ant paskutinio "Korn" albumo vokalas labai pasikeitė(į blogają pusę)
Diskusijos:  Grupės "Green Day" kūrinys "American Idiot". Ką manote?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:05:38


labai leva daina(n)
Diskusijos:  Kokia daina jums gali pakelti nuotaiką, jei ji visai prasta?
Pranešimo data:  2008-04-30 18:03:54


Geriausias vaistas nuotaikai pakelti-alus;) Vaistas nuo visų ligų;)
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Nicolas Jaar Nicolas Jaar
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2880
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 235145