Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Baranka



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7223 d.
Narys nuo: 2005-05-05
Reitingo taškai: 46
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Naujiena:  "Music.lt": kas naujo?
Pranešimo data:  2005-12-03 10:34:26


atnaujinkit foo fighters narius ir albuma nauja pridekit....o 3 doors down tai irgi albumus atnaujinti reiktu....dekuj
Naujiena:  “Green Day” gros ilgiausią kūrinį „Top Of The Pops“ istorijoje
Pranešimo data:  2005-11-02 18:42:50


ne negaliu ir man nusispjaut taigi bye daugiau manes cia neisvysit...jeigu negalima nieko neigiamo sakyti arba tik grazei sakyti...tai neydomu.....tykiuosi visi isdvesit...sekmes!!!!!
Naujiena:  “Green Day” gros ilgiausią kūrinį „Top Of The Pops“ istorijoje
Pranešimo data:  2005-11-02 17:24:36


mazdaug uzsiciaupk ir kitiems lengviau bus....
Naujiena:  “Green Day” gros ilgiausią kūrinį „Top Of The Pops“ istorijoje
Pranešimo data:  2005-11-02 17:06:40


gaizdiai tie tie greenday...su savo tusciom dainom pavergia visus gaidenas......!!!!!!!!!!1
Naujiena:  Guns’n’Roses: “Greatest Hits Vol.2” - jau greitai?
Pranešimo data:  2005-11-02 10:46:37


:)
Naujiena:  Naujienos iš “Franz Ferdinand” stovyklos
Pranešimo data:  2005-11-02 10:44:31


spartuoliai....:)
Naujiena:  "Take That" grįžta "visiems laikams" ?
Pranešimo data:  2005-10-31 20:07:07


nemanau kad robis gryz y grupe...kaip jis pats pasake kad jam zymei geriau buti vienu atlikeju nei grupeje...beto matom kad jis daugiau pasieke nei budamas grupej...tahe that'ai f*** off ismetet jy tai luzeriais ir likit!!!!!!!!!!
Grupė:  Gwen Stefani
Pranešimo data:  2005-10-31 20:04:06


nu nzn neturiu apie ja nuomones...
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Good Charlotte"
Pranešimo data:  2005-10-31 20:02:06


nu ka as galiu pasakyti...muzika mano supuvusei sirdziai....
Naujiena:  Parduotas John‘o Lennon‘o kostiumas, vilkėtas „Abbey Road“ albumo viršelyje
Pranešimo data:  2005-10-31 19:59:21


P.S.ydomu uz kiek parduotu jo kojnes muvetas perpirmajy koncerta....?????
Naujiena:  Geriausių visų laikų rokerių penkiasdešimtukas
Pranešimo data:  2005-10-31 09:22:44


nesamone....o kur fredis merkuris arba kiti nusipelne??/....meslas cia
Diskusijos:  Gražiausias / mieliausias vaizdo klipas?
Pranešimo data:  2005-10-31 09:12:09


man bent dabar tai good charlotte - we believe...ir daina labai grazi...
Diskusijos:  Robbie Williams'o kūrinio "Rock DJ" vaizdo klipas
Pranešimo data:  2005-10-31 09:10:55


toks....mesingas....
Diskusijos:  "My Chemical Romance" vaizdo klipas dainai "Ghost of you"
Pranešimo data:  2005-10-31 09:10:08


jo grazi daina ir klipas toks...na ydomus..:>
Diskusijos:  Robbie Williams'o kūrinys "Tripping"
Pranešimo data:  2005-10-31 09:09:12


nebloga daina
Diskusijos:  "Global Deejays" - "The Sound Of San Francisco"
Pranešimo data:  2005-10-23 17:00:16


cia ne global dj daina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jo majo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naujiena:  Digital Music Awards nugalėtojai
Pranešimo data:  2005-10-23 16:35:41


kaip Elda sake - SAUNUOLIAI...!!!
Naujiena:  Digital Music Awards nugalėtojai
Pranešimo data:  2005-10-23 16:33:15


na del coldplay nemegiamumo tai tik jus parodete kur sitas pasaulis ritasi...
Diskusijos:  "Good Charlotte" - "The Truth"
Pranešimo data:  2005-10-21 20:43:24


na man tiesa pasakius viena prasciausiu ju dainu...tai vat...
Diskusijos:  "Oasis" kūrinys "Wonderwall"
Pranešimo data:  2005-10-21 20:42:42


jo grazi daina...tokia viena zinomiausiu ju dainu....seip daugybe oasis dainu yra graziu...
Diskusijos:  "My Chemical Romance" - "I'm Not Okay". Nuomonės?
Pranešimo data:  2005-10-21 20:39:15


jo grazi daina...
Naujiena:  "Goo Goo Dolls" sugrįžta su nauju singlu!
Pranešimo data:  2005-10-21 20:33:21


nu tai dziugu tuomet...labai dziugu
Diskusijos:  3 Doors Down - "Here without you"
Pranešimo data:  2005-09-19 16:25:38


[quote=mr_brightside]klausau ja kokius 3 kart per menesy ir taip ji man nenusubosta:) seip lux, stobal uz sirdutes griebia[/quote] tik tris kartus??????
Diskusijos:  Filmas "House Of Wax"
Pranešimo data:  2005-09-18 13:53:47


mmm...geras filmas...su slyktumo elementais...
Diskusijos:  "Bloodhound Gang" kūrinys "Foxtrot Uniform Charlie Kilo"
Pranešimo data:  2005-09-15 15:19:27


BAMAS rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Diskusijos:  Gražiausias atlikėjas (-a)
Pranešimo data:  2005-09-14 16:34:35


joelis is gc
Diskusijos:  3 Doors Down - "Here without you"
Pranešimo data:  2005-09-14 12:30:50


grazi daina....
Diskusijos:  "Bloodhound Gang" kūrinys "Foxtrot Uniform Charlie Kilo"
Pranešimo data:  2005-09-14 12:29:15


grazi daina...ir klipas nieko...:>
Diskusijos:  Kurios 3 "Good Charlotte" dainos jums geriausios?
Pranešimo data:  2005-09-14 12:28:05


1.we believe 2.Time after time 3.the world is black
Diskusijos:  Žygis - Kuti Kuti Kuti
Pranešimo data:  2005-09-14 12:24:05


daina susivemimui.....
Puslapiai: 1234

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


DJ Shadow DJ Shadow
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2670
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 270961