Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Blackened


Indrė
Ultra narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 79 d.
Narys nuo: 2008-06-09
Reitingo taškai: 2206
 
Nuotaikos daina

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Šviežiausi jūsų muzikiniai atradimai
Pranešimo data:  2013-10-16 11:48:37


Adam and the Ants


http://www.youtube.com/watch?v=S...7TRGr vs</a></p>

Killer bass, ypač šitoj dainoj.


Ne toks ir atradimas, net Devendra Banhart "What We Will Become" yra absoliutus gėris.


http://www.youtube.com/watch?v=x...sabdp z4</a></p>

http://www.youtube.com/watch?v=b...nEUT_ o4</a></p>

 

Diskusijos:  Serialas "Dexter" (Deksteris) (2006 - )
Pranešimo data:  2013-01-13 02:07:26


Na, čia kaip visada, kiekvienam savo, bet man atrodo, kad šitas serialas savo aukščiausią tašką pasiekė 4 sezone, o toliau viskas eina žemyn. Rita mane irgi erzino, bet ji labai tiko tam idiliškam normalaus gyvenimo paveikslėliui, kurį bandė sukurti Dexter'is, nes juk jis pats sakė, kad ji jam tobulai tinka, nes yra "broken" kaip ir jis. Lila buvo labai įdomus personažas, o Hannah atvirkščiai, ji man atrodo visiškai neįdomi. Nepuolu aktorės sugebėjimų, gal tiesiog scenaristai nesugeba normaliai išplėtoti potencialiai įdomaus veikėjos paveikslo ir tiek. Lumen buvo tragedija, aš net nenoriu prisiminti, kad penktas sezonas buvo. Tiesiog vienas didelis NE. Man apskritai keista, kad jie taip primygtinai bando jam surasti "soulmate". Dexter'is sociopatas, kokie jausmai, kokios meilės? Didžiausia serialo tragedija ir yra tai, kad jis vienas ant savo pečių neša savo dvigubą gyvenimą, kam kišti į jį pašalinius asmenis, juolab tokius vienadimensinius kaip Lumen ar Hannah? Ir apskritai juokinga, kaip greit jis pamiršo savo jausmus Lumen vos pasirodė naujas sijonas horizonte


Aš suprantu, kad jie nori parodyti Dexter'io evoliuciją, bet toks jausmas, kad nežino kaip tai padaryti. Tai jis atsisako visko, kam buvo prisiekęs nuo pat pradžių, tai elgiasi apskritai nelogiškai ir neapgalvotai be jokios priežasties. Atsiprašau, bet tas Viktor nužudymas oro uoste... Ar jie juokauja???  Šitam sezone buvo tik du įdomesni epizodai - tas "minotauras" su savo labirintais, ir padegėjas. Viskas, daugiau jokios įtampos nebuvo. Emociškai tas baro pasišnekėjimas tarp Dexter'io ir Isaac'o buvo sausas, ta aistra kai Dexter'is nenužudė Hannah'os irgi buvo kažkaip "meh" ir tiek, nepalyginsi su ta pirma meilės scena tarp jo ir Lila'os antram sezone. Čia galėjo būt labai hot ir visa kita, bet gavos kažkaip nelabai. Ir šiaip, tiek WTF momentų nei vienam sezone dar nebuvo.


Ir aišku, kad laimingos pabaigos nebus. Dexter'is galutinai sugadino Debrai gyvenimą, ir tai, kaip jis elgiasi su ja vėl priverčia susimąstyti, ką ten scenaristai vartoja. Nenustebčiau jei ji nusižudytų. Quinn kaip veikėjas yra nereikalingas, ta jo story line šiame sezone buvo tokia, kad nebūtų jautęsis joks skirtumas jei jo nebūtų. Matthews ir Batista man atrodo bus patys įdomiausi kitą sezoną. Daugiau vargu ar bus dėl ko žiūrėt, na, nebent įdomu kaip Dexter'is pabaigs savo dvigubą gyvenimą - kalėjime, šešios pėdos po žeme, ar su Hannah Argentinoj (tiesiogine ar perkeltine prasme). Ir įdomu, kaip jie išvartys tai, kad LaGuerta kūne rasta kulka priklauso Debra'os ginklui? Ar tiesiog "užmirš", kad toks dalykas buvo, kad kaip ir šitam sezone, po dūrio į šoną kitą dieną Hannah vaikščiojo kaip niekur nieko O šiaip, dabar aš Dexter'io nekenčiu, jei sakyt tiesą. Tai ką jis daro peržengia visas jo kodo ribas ir įsitikinimus, kuriuos jis turėjo. 


Tikiuos, kad kitas sezonas bus bent kiek geresnis nei šitas. Asmeniškai tik pirmas ir ketvirtas yra tikrai verti dėmesio, nes tokių captivating veikėjų kaip Ice Truck Killer ir Trinity šitame seriale daugiau nebuvo. Trečias, penktas, šeštas ir septintas vienas už kitą blogesnį. Kai kurias serijas sugebėdavau peržiūrėt tik ių trečio ar ketvirto karto, nes buvo tiesiog neįdomu. Antras buvo šiaip sau, bet bent jau jautėsi labai natūrali įtampa. Šitas sezonas buvo nenatūralus, bandoma kažkas prastumti, bet aš neužsikabinau nei už vienos story line. 


 

Diskusijos:  Serialas "Dexter" (Deksteris) (2006 - )
Pranešimo data:  2013-01-12 02:43:39


Kuo toliau, tuo labiau nebesuprantu, ką jie su tuo serialu bando padaryti ir kodėl aš jį vis dar žiūriu. Penktas ir šeštas sezonai buvo labai labai vidutiniški, bet septintas tai apskritai atėmė iš Dexter'io viską, kas užkabino mane pirmam sezone. Gal scenaristai nekokie, manęs jie neįtikino šį sezoną visai (jau neskaitant tokių apgailėtinų loginių klaidų kai kuriose vietose, kad nors imk ir nusišauk...). Nežinau kai kitiems kas žiūri, bet Isaac'as nebuvo įdomus veikėjas (nors pilnai galėjo toks būt), o tas dirbtinai kišamas jo romanas su Hannah man nekelia jokių jausmų, veikiau nervina, kad jie kartojasi, suplaka buvusius veikėjus - Lila, Lumen ir Migelį - į vieną asmenį, ir bando įteigti, kad ji yra Dexter'io "soulmate". Aš nejaučiu tarp jų to potraukio, koks bandoma parodyti, su Lila jis buvo, o su Hannah - nei per kur. O sezono finalas dar ir parodė, koks kiaulė yra Dexter'is. Ir apskritai, labiausiai tai jie susimovė su ta idėja, kad Debra myli Dexter'į kaip vyrą. Šokinėja dabar nuo vienos kojos ant kitos, ir neturi drąsos kažkuriuo vienu keliu eit. 

:  Titanikas (Titanic, rež. J. Cameron, 1997)
Pranešimo data:  2013-01-12 02:26:02


Tik po kelių kartų sugebėjau visą peržiūrėt. Vaizdai gražūs, vaidyba šiaip sau, bendroj sumoj pajusti kažką veikėjams ir priimti istoriją į širdį neprivertė tiek, kiek potencialiai galėjo. 

Diskusijos:  Vertink dainą virš savęs
Pranešimo data:  2012-05-18 11:32:28


O vau. Aš su tokia muzika užaugau (mamos special interests...),tad nestebina. Duosiu 10, nors kažkaip pasimečiau kaip čia vertinti ją reikėtų.


---


 http://www.youtube.com/watch?v=hAanOLTs FGc</p>

"New York is cold, but I like where I'm living /There's music on Clinton Street all through the evening."


Kuo arčiau vasaros, tuo didesni melancholijos periodai užplaukia.  


 

:  Syd Barrett
Pranešimo data:  2012-04-05 16:10:28


Nebūtų PF, būtų buvę kažkas kito. Gal geresnio, gal ne. Nematau šitoj vietoj reikalo ginčytis. 


Visi grupės nariai turėjo stiprių ir silpnų pusių. Man tik nepatinka, kad kaskart kalbai pasisukus link Syd, pastarajam atitenka visi laurai už apskritai grupės atsiradimą ir pasisekimą, kas toli gražu nuo tiesos. O lygint Syd su Waters'u... beviltiška kažkaip.


O kad Syd'as buvo prisimenamas kartas nuo karto - natūralu, juk buvo kažkada grupės dalis. Būtų keista, jei būtų kitaip ir jei jie kalbėtų kitaip. Bet tik tiek jo ir beliko. Kažkur laaabai nuošaly, o skambesyje gali girdėt ką tik nori, bet ne Barrett'ą. Kuo vėlesnis albumas, tuo labiau. Likę grupė nariai tiesiog užgožia visa kas galėjo būti palikta Syd'o ir tiek. 


Ir taip, net ankstesniuose albumuose po piper at the gates of dawn aš ryškiausiai jaučiu Waters'ą. Kokia a saucerful of secrets psichodelika tiesiog alsuoja jo dvasia. Nereikia pykti už tai, kad Waters'as yra tiek stipri asmenybė ir muzikantas, kad visa kita prie jį tiesiog kažkaip blanku ir prėska atrodo. 

Diskusijos:  Grupė arba atlikėjas, be kurio negalėtumėte gyventi?
Pranešimo data:  2012-04-05 15:15:36


Gyvent galiu ir be, tačiau su Pink Floyd ir Kino turbūt visada bus smagu ryte prabust 

:  Syd Barrett
Pranešimo data:  2012-04-05 14:26:24


Buvo kažkada tema apie PF su Syd ir be jo. Tada, man rodos, išvada buvo padaryta maždaug panaši, kad Syd'as- nesuprastas genijus, o Waters'as - savanaudis. Nuoširdžiai sakau, niekada pilnai nesupratau Syd'o žavesio, dar labiau nesupratau iš kurios pusės jis genijus, o užvis labiausiai nesuvokiu kuom jis bent kada buvo geresnis už likusius grupės narius. Juo labiau už R.Waters'ą. Užkietėję PF fanboys/fangirls su manim turbūt nesutiks, bet pritarimo aš ir neieškau.


Asmeniškai - ne, Syd'o įtakos vėlesniuose albumuose nejaučiu. Jei jausčiau, vargu ar klausyčiau. Gal kartą kitą prasukčiau, bet ne daugiau. 


 


 

Diskusijos:  Filmas "Shutter Island" (Šnabždesių sala) - lyg šių laikų "Švytėjimas"?
Pranešimo data:  2010-08-20 15:57:21


rabithunter rašė:
kur jus ten miondfucka randat tam Shutter Island? viskas gale labai aiskiai issirisa

Exactly.
Aš ir stebiuos iš kur ta mada kiekvieną a la "sudėtingesnį" filmą mindfuck'u vadinti.
Diskusijos:  Filmas "Shutter Island" (Šnabždesių sala) - lyg šių laikų "Švytėjimas"?
Pranešimo data:  2010-08-20 15:54:59


Teigiamos emocijos su mindfuck'ais man vien jau idėjiškai "nesiriša" vienas su kitu, bet hey - kiekvienam savo ;] Aš tiesiog nesuprantu to sujudimo dėl abiejų filmų ir tiek. Jei jau priskiriam šitam žanrui, neįspūdinga kažin kaip.
Diskusijos:  Filmas "Shutter Island" (Šnabždesių sala) - lyg šių laikų "Švytėjimas"?
Pranešimo data:  2010-08-20 15:45:26


Nieko dėl šių metų aš ir nesakau. Tiesiog nesutinku, kad čia "nuostabūs mindfuck'ai" ir tiek.
O Shutter Island man patiko labiau nei Inception.
Diskusijos:  Įvertink filmą
Pranešimo data:  2010-08-20 15:35:53


Heat (1995) Su Al Pacino, ne? Kažkadais matytas. 7/10

12 Monkeys (1995)
Diskusijos:  Filmas "Shutter Island" (Šnabždesių sala) - lyg šių laikų "Švytėjimas"?
Pranešimo data:  2010-08-20 15:33:50


Pfff, neapsiverčia liežuvis nei Shutter Island, nei Inception pavadinti "nuostabiais mindfuck'ais"
Diskusijos:  Žaidimas: "5 klausimai / 5 atsakymai"
Pranešimo data:  2010-08-20 15:30:05


1. Ryt išvažiuoju į JAV. Pagaliau!
2. Mačiau - nesužavėjo.
3. Labai nepatinka.
4. Iš Lietuvos širdies - Kauno
5. Ne, turiu brolį.

1. Mėgstamiausias serialas?
2. Kur norėtum gyventi?
3. Arbata ar kava?
4. Mėgstamiausias filmukas, kurį prisimeni iš vaikystės?
5. Koks įsimintinmniausias šios tavo vasaros įvykis?
Naujiena:  Kuriamas biografinis 3D filmas apie 16-metį Justin'ą Bieber'į
Pranešimo data:  2010-08-10 23:20:09


Apgailėtina ir absurdiška čia ne tai, kad apie šitą vaikiną kuriamas biografinis filmas, bet tai, kaip čia visi į tai reaguoja.
Dienoraštis:  2010-06-17:
Pranešimo data:  2010-06-17 21:34:58


Cha, pažįstama. Mano mama savaitę su sutrupinta kulkšnimi vaikščiojo, o gydytojai sakė - ko jūs norit, viskas gerai. Tik paskui KMUK daktaras pasibaisėjo ir operuot liepė.
Dėkui už sveikinimus. Džiaugiuos ir aš, kad esu sveika kaip ridikėlis Nes būtų žiauru jei ką ten tuose plaučiuose būt radę - ir liga šlykšti nepagydoma, ir išvažiuot negalėčiau.
Dienoraštis:  2010-06-17:
Pranešimo data:  2010-06-17 17:05:43


Kyšių poliklinikoj nesu gyvenime mokėjus ir nei vienas gydytojas niekada nedavė suprasti, kad vokelio nori. tai nemanau, jog dėl to. Šiaip, įdomi kažkokia.
O kad geriausia sutinku, bet ir nulupa privatūs tai ohohoho kiek, ypač kelionės reikalus tvarkant. O ir šiaip, negalvojau, kad šitaip viskas gausis.
Diskusijos:  PC vs. MAC
Pranešimo data:  2010-06-16 19:46:25


kaktusas2598 rašė:
nu as nesakiau, kad esu cia didelis zinovas, sakau taika tikrai zinau, tai prasau cia nesikabineti

Man rodos, kažkur pametei savo humoro jausmą. Patariu paieškoti.
Diskusijos:  PC vs. MAC
Pranešimo data:  2010-06-16 18:36:56


kaktusas2598 rašė:
zinok ir antivirusine ne visada viska gali, aisku dazniausiai padeda, bet pravercia ir ismanymas apie apsauga ir jos spragas, patikek is patirties zinau

Nu patikėsiu, patikėsiu. Tamsta gi toks didelis kompiuterastas, kad kur čia netikėt
Diskusijos:  PC vs. MAC
Pranešimo data:  2010-06-16 17:55:03


kaktusas2598 rašė:
LoseControl rašė:
Macuose nėra virusų ir visokių tokių šūdukų, kurie yra Windowsuose. Ir Mac OS galima įfiegti į PC, tik reikia biški "pasistengti"

kaip galima sakyti kur yra virusu, o kur nera? Svarnu gerai ismanyti kompo apsaugos spragas, ir vat pvz. pas mane XP ir niekada nebuvo ne vieno viwuso ar dar ko nors, svarbu zinoti kaip nuo ju gintis...

Suinstaliuoji gerą antivirusinę ir nelandžioji internete kur nereikia - vualia, kokio čia dar išmanymo reikia
Diskusijos:  Dainos, kurios jus vimdo. Dainos, po kurių užplūsta agresija?
Pranešimo data:  2010-06-13 21:57:16


Cukinija rašė:
Pritariu Rockmergei.
Negaliu pakęst, kai sėdžiu pvz. valgykloje ir kokia nors "kietuolių" kompanija užsileidžia "Sexy bitch" ar ką nors panašaus. Beje, dar nė karto nesu girdėjusi, kad leistųtai, ko tuo metu nerodo per MTV. O tai daug ką pasako apie tokius žmones.

Nu, tiesiog tragedija. Gal paduot vienkartinių servetėlių, kol raudosi dėl MTV sugadinto jaunimo?
Naujiena:  Lady GaGa ruošiasi apsinuoginti "Playboy" žurnalui
Pranešimo data:  2010-06-10 16:31:52


Sure thing, kad fotografuosis dėl populiarumo. Darosi sau reklamą ir tai jai puikiai pavyksta - kiek komentarų jau sualukė dėl savo vulgarumo ir so on.
O šiaip juokingi tie, kurie čia alpsta dėl gagos baisumo. Negražių merginų turbūt nesat matę
Diskusijos:  Vertink dainą virš savęs
Pranešimo data:  2010-06-08 20:59:45


Siaube, kaip ausys atpratusios nuo tokios muzikos.
5/10
---
http://www.youtube.com/watch?v=o...featu re=related

Naujiena:  Internete pasirodė visas naujasis Eminem'o albumas "Recovery" (+ audio)
Pranešimo data:  2010-06-08 20:45:39


No Love išgirdus tai tik juokas paėmė O šiaip perklausiau visą, kas yra pakankamai retas įvykis. Asmeniškai labai gerai klausosi Talkin' 2 Myself, W.T.P, Seduction, Space Bound, 25 to Life, Almost Famous. Kadangi aš tokioj muzikoj nė velnio nesigaudau, tai nežinau albumas geras ar nelabai, pavykęs ar ne, bet man patinka visai.
Diskusijos:  Vertink dainą virš savęs
Pranešimo data:  2010-06-08 20:36:45


Diskusijos:  Vertink dainą virš savęs
Pranešimo data:  2010-06-07 22:01:57


Blackened rašė:
Žodžiai geri
7,5/10
---
http://www.youtube.com/watch?v=a...featu re=related

latro vertinau.
rabithunter 7/10. Šiaip visia patiko. Reiks labiau pasidomėt.
Diskusijos:  Vertink dainą virš savęs
Pranešimo data:  2010-06-07 22:00:41


Diskusijos:  Į kokią šalį labiausiai norėtumėt nuvykti?
Pranešimo data:  2010-06-07 21:55:30


JAV. Svajonės pildosi Jau greit, greit ;]
Diskusijos:  Vertink dainą virš savęs
Pranešimo data:  2010-06-07 21:49:11


Nuuuu, kiek galima
8/10
---
http://www.youtube.com/watch?v=iwJ3u2wk0 Ko
Diskusijos:  Jūsų mokyklos mokytojų pravardės
Pranešimo data:  2010-06-07 21:44:21


Blackened rašė:
Enough rašė:
Molekulė, houmeris, metras, boratas, sup**** senė, musė ir pan.

Mano brolio auklėtoja buvo chemijos mokytoja tai jie ją irgi Molekule vadino. Musę irgi turėjom - rusų kalbos mokytoja buvo. Žiūriu, kai kurios pravardės universalios o šiaip, kiek pamenu: Dzeusas, Pudelis, Ryža, Kareivis, Anoreksikė, Pitagoras, Vincė.

O, dar prisiminiau: pilietinio mokytoją Legislatūra vadinom, nes tik šitą sąvoką per dvejus metus išmokė
Puslapiai: 123456 ... 162

Copyright 2001-2021 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Damian Marley Damian Marley
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:50 - DeLaLiutishkuz
atnaujinta Isaac Hayes stiliai, kazkaip nebuvo tas padaryta seniau.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
11:30 - Delacorado
Gera grupė ir įdomus variantas, bet jo neturėjau minty, lipdant savąjį. Pakomentavau nick'ų temoje
08:08 - DeLaLiutishkuz
ai mano De La Soul(tuo metu labai megstamai grupej) garbej
19:47 - Delacorado
Dėl niko: per daug rašyti, tai verčiau pakomentuosiu temoje. Taigi, kad mūsiškiai įtartinai panašūs, bet aš čia įsiregistravau pirmiau, so...
19:44 - Delacorado
Dėl UFC: džyzas, no. Stebėti, kaip maitoja fizionomijas – tikrai ne mano hobis Tiesiog dėl bendro išprusimo/akiračio praplėtimo stengiuosi domėtis viskuo (fiziškai neįmanoma, bet bandyti verta).
17:22 - DeLaLiutishkuz
kodel? nu kur jau
16:37 - einaras13
Aš daug ką mėgstu. Bet pastebiu, kad tamsta turi ribotą supratimą apie kitų žmonių muzikinį skonį.
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:30 - DeLaLiutishkuz
einaras, ka, megsti sly and the family stone? zinau, jie ziauriai geri
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 378
  Iš viso užsiregistravę: 72908
  Naujausias narys: Rubinute
  Šiandien apsilankė: 27911
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook