Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

CemEterY


Indre
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6877 d.
Narys nuo: 2004-10-15
Reitingo taškai: 26
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2005-05-02: [Happy]
Pranešimo data:  2005-06-09 11:55:51


Mane tai pamirsai paminet....;( Nusivyliau..
Dienoraštis:  2005-04-22: [Tired]
Pranešimo data:  2005-06-09 11:54:12


o kai jau reikia kur nors eiti,tai taves neistempsi...(+)
Diskusijos:  Ar galima jausti meilę žmogui, kurio net nesi matęs?
Pranešimo data:  2005-02-18 14:28:50


kazkaip tikiu ten susizavejimu is pirmo zvilgsnio,ar seip neilgo pabendravimo...bet kad meile ir dar to zmogaus net nemacius...nu as tai manau kad TOKIOS meiles ner...nu bent as taip manau...:/
Diskusijos:  Jūsų svajonių atostogų šalis
Pranešimo data:  2005-02-15 17:33:57


Svarbu su gera kompanija...nu fainiausia manau ten kur silta ir jura...
Diskusijos:  Jūsų vaikystės žaislai
Pranešimo data:  2005-02-15 15:56:58


Net nelb pamenu,bet dar ir dabar turiu lb miela,lb minksta eziuka...myliu minkstus zaisliukus...:]
Diskusijos:  Kokia jūsų nick'o prasmė?
Pranešimo data:  2005-02-15 15:53:18


man mana nix asmeniskai tai nieko nereisk...ce taip lb atsitiktinai sumasciau.
Diskusijos:  Ką manot apie rūkančias paneles?
Pranešimo data:  2005-02-15 15:41:30


Manau cia kiekvieno zmogaus reikalas,jis ruko,ar ne...man tai vienodai seip...
Kūryba:  Lyg elgeta...
Pranešimo data:  2005-02-09 18:30:02


[color=indigo]Visai idomiai isreikstos mintys.
Dienoraštis:  2004-12-08: [what?]
Pranešimo data:  2004-12-12 14:22:50


[color=indigo]kodel liudna?
Dienoraštis:  2004-12-02: [cool.]
Pranešimo data:  2004-12-02 15:39:07


[color=indigo]As kartu noriu noriu!!!Jei varysiu tai visvien kartu trenksimes:D
Diskusijos:  Ką manote apie rasizmą?
Pranešimo data:  2004-11-27 14:20:34


[color=indigo]Jo Lina tai susimasto uz nygerio teket...:)
Kūryba:  Wounded Inside
Pranešimo data:  2004-11-20 16:23:34


[color=white]nieko gero...(-) [color=black]rasyta baltai:D
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Delfinai". Ką manote jūs?
Pranešimo data:  2004-11-15 17:22:55


nelabai man jie...neklausau tokios muzikos,na kam patinka taj ce jau ju rejkalas.va(-)
Diskusijos:  Skaniausias kvapas
Pranešimo data:  2004-10-28 16:09:29


Kai apkabinau viena zmogu man labai jo kvapas patiko;)
Diskusijos:  Kokia Marilyn Manson daina - pati geriausia?
Pranešimo data:  2004-10-26 16:01:30


Pati paciausia paciausia paciausia ...Emmm...nera vienos:DEmmm...Sheip patinka "Sweet dreams","The beautiful people","Slutgarden" and more...
Grupė:  Diskusijos apie grupę "Mango". Kaip vertinate?
Pranešimo data:  2004-10-26 15:18:57


mango wiena is DAUGELIO lietuwos sudiniausiu grupiu ju "muzikos",muzika tikra nepawadinsi!!!!!!!!!!!!!
Grupė:  Kaip jums "O-Zone"?
Pranešimo data:  2004-10-26 15:07:21


meshlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(n)(n)(n)(n)(-)
Diskusijos:  Kodėl šiais laikais žmonės smerkia pagal klausomą muziką?
Pranešimo data:  2004-10-26 15:02:04


man zmones shejp neswarbu ko klausos swarbu kox zmogus bet pastebejau zmones kurie klauso POP muzikos yra tuscios,pilkos ir l.neidomios asmenybes...nu man taj sunkesne muzika patinka taj net nzn...:]:D
Diskusijos:  Meilė ir muzika
Pranešimo data:  2004-10-26 14:57:11


manau taj labaj susije dalykaj ypac kaj TAS zmogus susijes su ja...;):]
Diskusijos:  Kieno balsas tau pats gražiausias? Nebūtinai dainininko (-ės)
Pranešimo data:  2004-10-26 14:54:07


_Mopey_manau tu ir wel tejsi,jo fajnas Beno balsas nors daugumaj tajp neatrodo..bendraj kox skirtumas ka kiti mano:D
Diskusijos:  Kokį maistą mėgsti?
Pranešimo data:  2004-10-26 14:40:50


labaj ashtru majsta...ir ciupaciupsus...:p
Diskusijos:  Diskusijos apire mirtį
Pranešimo data:  2004-10-26 14:36:48


mirties nebijau..ji atejs pas kiekwiena,niekas neklaus ar tu nori ar ne..shejp daba nenoreciau mirt dabar per daug brangus gywenimas atrodo,kad mirciau...per daug esu lajminga,na buna ir problemu taj aishq,bet i jas stengiuos ziuret optimistishkaj!;)
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Carly Rae Jepsen Carly Rae Jepsen
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 3833
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 272583