Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

CilitBang



Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7319 d.
Narys nuo: 2005-07-08
Reitingo taškai: 79
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2006-06-14 13:38:59


1-Red Hot Chili Peppers - Show Me Your Soul 2-Sum41 - We're are to blame 3-Red Hot Chili Peppers - Cabron 4-The Rasmus - Sophia 5-Off Spring - The Kids Aren't All right
Dienoraštis:  2006-06-14:
Pranešimo data:  2006-06-14 13:34:22


Kolkas nesu girdejusi, negliu pritart tau :D bet manau grazu...
Grupė:  Ką manote apie Bryan'ą Adams'ą
Pranešimo data:  2006-06-14 12:58:50


Jo dainos geros, tokios kuriu malonu klausyt :)
Grupė:  NL (Naujieji Lietuviai)
Pranešimo data:  2006-06-14 12:53:57


Danos prie kuriu galima tik pasidergt, ju klausyt nlb... :/
Grupė:  Grupė "The 69 Eyes"
Pranešimo data:  2006-06-14 12:52:29


Gera grupe ;]
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-06-14 12:45:12


[quote=ulira][quote=CilitBang]Buciau tikrai dekinga uz The Rembrandts - I'll be there for you (draugu serialo daina) :] cilitbangster@gmail.com [/quote] tuoj atsiusiu ;)[/quote] Aciu aciu aciu!!! ;>*
Diskusijos:  Ar galima spręst apie žmogaus intelektą (ir pan.) pagal jo klausomą muziką?
Pranešimo data:  2006-06-14 11:50:46


Visiskai pritariu Iron_Meal, zmones nesidomi muzika ir tiek, klauso tai ka girdi :)
Dienoraštis:  2006-06-14: David Sylvian.
Pranešimo data:  2006-06-14 11:45:11


As ji pirma karta matau :| Veido bruozai tikrai kazkokie gan moteriski, bet simpatiskas ;)
Diskusijos:  Reikia dainos? - ieškok čia!
Pranešimo data:  2006-06-14 11:37:42


Buciau tikrai dekinga uz The Rembrandts - I'll be there for you (draugu serialo daina) :] cilitbangster@gmail.com
Dienoraštis:  2005-10-31: Paaiskinkit
Pranešimo data:  2005-11-01 15:31:56


Gi prasau tik paaiskint... Jei sunku bent nerodykit bjauriu savo jausmu, nuotaika sugadinot...
Diskusijos:  Helloween'as
Pranešimo data:  2005-10-31 19:50:24


Helloweenas jega, dar viena proga pasitusint ;D nu siaip , visai pripazystu, tik kad lietuvoj to dalyko nera...
Dienoraštis:  2005-10-31: ...verta susimastyti...
Pranešimo data:  2005-10-31 18:43:50


Mastau... Sistema perkrauta %) ....
Dienoraštis:  2005-10-31: manot as apgajletina?...i sawe paziurekit!
Pranešimo data:  2005-10-31 18:32:16


Ta pirma foto toooookia ziauri :D siaip tai neliudinek.... ;D
Dienoraštis:  2005-10-31: JIS ATVAZIUOJA!!!!:D
Pranešimo data:  2005-10-31 18:27:23


Kaip laukiu, kad man askambintu, ar duotu zinia... :) Sekmes tau tada su juo, pagalvok kur eisit, nes tokiam kiame.... ;D
Dienoraštis:  2005-10-31: JIS ATVAZIUOJA!!!!:D
Pranešimo data:  2005-10-31 18:18:36


Isivaizduoju... Del taves... Ka tevams pasakei kur eisi? ;)
Dienoraštis:  2005-10-31: Neuzmirskit rytoj uzdegti zvakuciu prie kapu....
Pranešimo data:  2005-10-31 18:17:00


Gerai , kad priminei...
Dienoraštis:  2005-10-31: JIS ATVAZIUOJA!!!!:D
Pranešimo data:  2005-10-31 18:14:25


Be to as taip jauciaus viena karta, buvo ziauru...
Diskusijos:  Ką manai apie reklamas?
Pranešimo data:  2005-10-31 18:11:54


Reklamos - B L O G I S... Reklamos knisa visa filmu ziurejima...
Dienoraštis:  2005-10-31: JIS ATVAZIUOJA!!!!:D
Pranešimo data:  2005-10-31 18:10:53


atvaziuoja*
Dienoraštis:  2005-10-31: JIS ATVAZIUOJA!!!!:D
Pranešimo data:  2005-10-31 18:10:34


O tai kada jis taveziuoja? Net man nepasakei ;( galvojau pirma isgirsiu...
Diskusijos:  Po kokios dainos jums pradėjo patikti viena ar kita grupė?
Pranešimo data:  2005-10-31 18:09:11


Po "in the shadows" pradejo patikt The rasmus , po "In joy and sorrow" - HIM'ai , po "Wasting the dawn" - The 69 eyes...
Diskusijos:  Pussycat Dolls "Don't Cha"
Pranešimo data:  2005-10-31 18:06:59


Eilinis popsiskas slamstas... Tai tiek...
Diskusijos:  Robbie Williams'o kūrinys "Tripping"
Pranešimo data:  2005-10-31 18:05:58


Visai grazi daina, ir klausyt galima... ;D
Grupė:  Diskusijos apie "Telebimbam"
Pranešimo data:  2005-10-31 18:05:01


Ech... Mano vaikystes grupe, dar kazkur tebeturiu jos kasete... ;D Siaip manau kaip vaikam si grupe grazi, nu t.y normali ;D
Grupė:  Vytautas Kernagis
Pranešimo data:  2005-10-31 18:04:00


Kaip dainininko jo negeliu pakest, nu pasidergimui tai dar imano klausyt (tikslaiu dergt) o siaip tai brrrr.... :D
Grupė:  Gwen Stefani
Pranešimo data:  2005-10-31 18:02:46


Seniau man ji patiko kaip atlikeja, dabar tai tiesiog nebesiklausau...
Diskusijos:  Grupė arba atlikėjas, be kurio negalėtumėte gyventi?
Pranešimo data:  2005-10-31 18:01:39


Negaleciau gyvent be Rasmus ir HIM ir dar The 69 eyes, ir dar be Nightwish.... ;D
Diskusijos:  Dainos, kurias klauso ir jūsų tėvai, ir jūs
Pranešimo data:  2005-10-22 11:32:20


Su teciu klausom Queenu, paskui klausom Anties ;D nu seip patinka tevams ir naujos dainos (aisku ne koks metalas) :)
Grupė:  Hokshila & "B.J.Fighters"
Pranešimo data:  2005-10-22 11:28:32


Isskirtine grupe, nevienoda, skirtinga nuo kitu lietuvoje... ;D tiek
Grupė:  Ką manot apie legendinį atlikėją Elvį Presley?
Pranešimo data:  2005-10-22 11:26:55


Turiu keleta jo dainu, man jis nzn kazkuo pranasesnis uz siu laiku atlikejus. Jo dainos nemirtingos, bent jau man :D lyriskas kai reikia ;D
Puslapiai: 123456 ... 8

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Il Divo Il Divo
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 3693
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 241056