Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Cu-2


Aivaras
Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4033 d.
Narys nuo: 2006-06-18
Reitingo taškai: 117
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2009-02-23: @Fu*k off stilistai
Pranešimo data:  2009-02-23 13:42:49


nes jis sexualiausias :D:D:D
Dienoraštis:  2009-02-23: @Fu*k off stilistai
Pranešimo data:  2009-02-23 12:52:22


prajuokinai :D
Dienoraštis:  2008-07-17: @AYDA arba "Atleisk Prasau"
Pranešimo data:  2009-02-23 10:37:24


tipo, bisky ne :D
Dienoraštis:  2008-06-18: @Pirmas ir paskutinis
Pranešimo data:  2008-06-19 23:20:19


Daugtaskiai todel kad mintys neuzbaigtos kiekvienoj eiluteje... aciu uz ivertinima :)
Dienoraštis:  2007-05-05: @Paziureki, kaip grazu
Pranešimo data:  2007-05-09 18:06:09


Mano :)
Dienoraštis:  2007-03-29: @Kaip gera..
Pranešimo data:  2007-04-20 17:11:48


Ziaurus eksprontas, cia rasiau kai ziauriai be nuotaikos buvau toli nuo namu ir zinojau kad greit negrysiu..
Dienoraštis:  2007-03-29: @Kaip gera..
Pranešimo data:  2007-04-03 17:03:21


22 greit, glaima paklausti kodel?
Dienoraštis:  2007-03-29: @Kaip gera..
Pranešimo data:  2007-03-29 17:54:28


Atleiskit, kad cia niekas nesutvarkyta, kad yra daug rimo ir rasybos klaidu, tiesiog norejau issilieti... Kaip gera..
Dienoraštis:  2007-03-10: 1/5
Pranešimo data:  2007-03-10 22:59:59


geros mintys.. patiko..
Dienoraštis:  2007-03-07: @Romantika?
Pranešimo data:  2007-03-07 21:24:43


Romantika....
Dienoraštis:  2007-02-28: [dar nesuprasti]
Pranešimo data:  2007-03-01 00:51:46


geras..
Dienoraštis:  2007-02-21: @Kazkaip keista
Pranešimo data:  2007-02-21 17:29:50


Prasau, nevertinti situ eiliu, kaip eilerasciu, nes tai tik minciu sunkiu metu isliejimas, ir tai skirtai tai vienintelej, kuri labai toli..
Dienoraštis:  2006-11-26: @Lengvas skaitalas
Pranešimo data:  2006-11-26 19:14:46


Iskart atsiprasau uz klaidas... Atsiprasau uz kiek buka ir vulgaru teksta.. Zinau kad kurybos lygis tiesiog neispasakytas:), tiesiog eiliuotai PAMEGINAU aprasyti iki skausmo pazystama situacija, kuri nutiko mano pazystamam..
Dienoraštis:  2006-11-23: Iliuzijos akys
Pranešimo data:  2006-11-24 16:17:35


Cia tiesiog turbut geras irodymas, kad apgirtusiam neapsimoka rasyti eiliu:)
Dienoraštis:  2006-09-18: @AS
Pranešimo data:  2006-09-19 17:47:38


nu ziuriu absoliuciai niekas nesupratot tai meginsiu siek tiek paaiskinti:) zodziu cia apie mirusiji rasiau, apie juos gi visada snekama tik gerai ir su pagarba.., tai va tas zmogus girdi tuos dalykus ir sau kartoja...as as... bet galu gale supranta kad jis yra mires... tai ne didybes manija o tiesiog paskutines mirusiojo mintys
Dienoraštis:  2006-08-31: @Palange
Pranešimo data:  2006-08-31 12:32:55


Seip sori del tu Nelietuvisku radziu ... Tiesiog ant Nesiojamo kompo labaio labai nepatogu rasyti lietuviskai...
Dienoraštis:  2006-08-26: radau si ta grazaus.. ;)
Pranešimo data:  2006-08-26 14:17:45


Grazus kaip rytinis paxmielas...jame irgi yra zavesio...
Dienoraštis:  2006-08-24: @FEJERVERKU SVIESOJE
Pranešimo data:  2006-08-24 09:33:49


Tiesog trumpai paaiskinsiu... Cia nera minciu suoliu, cia nera siuzeto, cia trys atskiros mintys,kurios sudaro visuma.. Siose keliose posmose tiesiog atskleistas dalinis mano poziuris i gyvenima... Gal nevisi tai supras, bet turbut svarbu yra tai ka as norejau to pasakyti sau paciam...
Dienoraštis:  2006-08-23: @ Tik viena diena...
Pranešimo data:  2006-08-24 09:30:44


Miela ir grazu:)
Dienoraštis:  2006-08-24: @ never again
Pranešimo data:  2006-08-24 09:29:57


Nice
Dienoraštis:  2006-08-12: @ Juk negalėjau...
Pranešimo data:  2006-08-12 23:44:31


liudeti nebijok, nes tik taip gali suprasti kas yra tikras dziaugsmas...
Dienoraštis:  2006-08-12: @Yvos Bumas
Pranešimo data:  2006-08-12 23:37:58


na pagaliau kazkas mane atrodo suprato... tiesiog apie yva norejau papasakoti YVISKU stiliumi... atrodo man tai pavyko,na bent jau sprendziant is reakciju, jos poanasios kaip ir apie pacia yva..
Dienoraštis:  2006-08-12: @Yvos Bumas
Pranešimo data:  2006-08-12 14:49:35


Keturkampi nuli, is esmes as su tavimi sutinku.. tiesiog atreipiau demesi i tai, kas man nepatinka, ir tai jokiu budu nera varysimas ant Yvos, tai tiesiog linksmos kelios eiles...
Dienoraštis:  2006-08-12: @Yvos Bumas
Pranešimo data:  2006-08-12 14:10:08


YVA-forrev!!! :DDDD
Dienoraštis:  2006-06-18: @Kosmaras
Pranešimo data:  2006-06-21 20:58:52


Napataisiau
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Gazebo Gazebo
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2266
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 102446