Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

DeadlySin


Greta
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 6300 d.
Narys nuo: 2008-09-06
Reitingo taškai: 64
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  The Rasmus - In the shadows
Pranešimo data:  2009-01-12 19:20:59


Jau šita tai belekaip atsibodus..
Daina:  The Rasmus - Time to burn
Pranešimo data:  2009-01-12 19:19:05


Nieko ypatingo.
Naujiena:  "Paramore": "Naujasis mūsų albumas bus visiškai kitoks"
Pranešimo data:  2009-01-02 10:53:17


Nemanau kad čia kąnors tokio gero sukurs,o jei sukurs tai blogiau už dabartinį šlamštą nebus...
Daina:  The 69 Eyes - Wasting The Dawn (su Ville Valo)
Pranešimo data:  2008-11-29 19:22:53


Grazi.
Daina:  The 69 Eyes - Perfect skin
Pranešimo data:  2008-11-29 19:21:29


Gera.
Diskusijos:  Gothic Metal
Pranešimo data:  2008-11-20 20:03:20


Geras stilius
Diskusijos:  Suomiška muzika
Pranešimo data:  2008-11-20 20:01:51


Ūh.Suomiai.Pavaro vyrukai
Grupė:  Ką manote apie grupę "Nirvana"?
Pranešimo data:  2008-11-20 19:58:56


Apie Nirvaną tik gerai arba nieko.
Diskusijos:  Ar tokios grupės kaip "Yva", "69 Danguje" ir pan. neteršia Lietuvos muzikos vardo?
Pranešimo data:  2008-11-20 19:56:13


Be žodžių apie tokias "grupes"..
Diskusijos:  Rusiškas rokas
Pranešimo data:  2008-11-20 19:54:12


O jie dar ir tokį moką grot? xD Ššš
Diskusijos:  Stiliai alternative / glam rock / emocore. Ką manote?
Pranešimo data:  2008-11-20 19:52:15


Šlamštas ne muzika
Diskusijos:  Ar roko atlikėjams būtina turėti ilgus plaukus?
Pranešimo data:  2008-11-20 19:51:00


Manau ne plaukuose esme.. Ir tikrai nebūtina turėt tas "garbanas"
Diskusijos:  Kaip manot, kurios grupės pavadinimas geriausiai skamba?
Pranešimo data:  2008-11-20 19:49:41


Metallica tikrai gerai skamba. Dar gerai skamba Skillet
Grupė:  Diskusijos apie grupę "My Chemical Romance"
Pranešimo data:  2008-11-20 19:48:12


MCR sucks.. Šlamštas ten, ne muzika.
Grupė:  Ką manote apie "Depeche Mode"?
Pranešimo data:  2008-11-20 19:46:16


Apie šią grupę tik gerai arba nieko..
Diskusijos:  Avril Lavigne stilius: dabar ir anksčiau
Pranešimo data:  2008-11-20 19:45:20


Niekada nepatiko ir tikiuos nepatiks.
Diskusijos:  Geriausiai gyvai koncertuojančios visų laikų grupės
Pranešimo data:  2008-11-20 19:43:59


Depeche Mode
Diskusijos:  Ką manot apie rusišką muziką?
Pranešimo data:  2008-11-20 19:43:10


Nieko nėra baisiau nei rusiškas popsas ar repas..Eh.Tiesiog "nepernešu" rusų kalbos ir jų muzikos..
Diskusijos:  Penkios mėgstamiausios jūsų grupės eilės tvarka
Pranešimo data:  2008-11-20 19:41:17


1.HIM 2.Depeche Mode 3.The 69eyes 4.Skillet 5.Three Days Grace [Dėl šito suabejočiau]
Daina:  Ville Valo - Summer Wine (su Natalia Avelon)
Pranešimo data:  2008-11-18 23:17:15


Visai nieko ;]
Daina:  HIM - Play Dead
Pranešimo data:  2008-11-17 22:19:33


Gražūs žodžiai.
Daina:  HIM - Solitary Man
Pranešimo data:  2008-11-17 22:18:57


Kažkokia netokia. ;/
Daina:  HIM - I Love You (Prelude To Tragedy)
Pranešimo data:  2008-11-17 22:17:49


Labai gera.
Albumas:  HIM - Greatest Lovesongs Vol. 666
Pranešimo data:  2008-11-17 22:17:09


Geros dainos.Geras ir albumas.
Albumas:  HIM - Razorblade Romance
Pranešimo data:  2008-11-17 22:16:09


Pats geriausias jų albumas.Visos su lyg viena dainos yra geros.
Albumas:  HIM - Deep Shadows And Brilliant Highlights
Pranešimo data:  2008-11-17 22:15:24


Nekoks šis albumas. Nebent Love You Like I Do dar verta dėmesio..
Albumas:  HIM - Love Metal
Pranešimo data:  2008-11-17 22:14:06


Su Tokio Hotel? Nelygink bybio su pirštu..
Albumas:  HIM - Love Said No - Greatest Hits 1997-2004
Pranešimo data:  2008-11-17 22:12:13


Joo, šis geras albumas ;]
Albumas:  HIM - Dark Light
Pranešimo data:  2008-11-17 22:11:23


Kad ir kaip bebutų, tai prasčiausias Him'ų albumas. Dainos supopsėjusios ir šiaip kažkuom vienodos ir nuobodžios.O ypač Wings of a butterfly ar killing loneliness.
Daina:  HIM - Cyanide Sun
Pranešimo data:  2008-11-17 22:08:37


Nuostabi.
Puslapiai: 123

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


DJ Shadow DJ Shadow
7,2

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2670
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 270961