Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dzeb



Aktyvus naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5605 d.
Narys nuo: 2007-01-01
Reitingo taškai: 134
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Dienoraštis:  2007-01-20: Destrukcija arba savo kelio paieska
Pranešimo data:  2011-01-25 22:29:57


Aciu ;) [quote=Varlius]Pabandyk Tool - Patient[/quote]
Dienoraštis:  2007-01-07: Ausra
Pranešimo data:  2011-01-25 22:18:58


Optimistas, bet pakilau. Uztrukau 3 metus, bet dabar turiu tokius sparnus, kokiu niekad net nebuvau isivaizdaves ;) Ir velgi, labanakt. [quote=Crawling]"Jau geriau nekestum manes, nes kaip sako, abejingumas - meiles priesingybe." Tai yra itin logiška? Arba šudo malimas.:) "bnda" Gal galėtum prieš rašydamas ištasyti klaidas? Apie skyrybą net nekalbu. Ačiū. "Ir as pakilsiu. Taip, nes turiu sparnus, kokiu neturi NIEKAS!!!!" Optimistas.:D Labos.[/quote]
Dienoraštis:  2008-12-27:
Pranešimo data:  2008-12-27 00:47:37


Bet ar visada vyrai palieka arba buna kalti? Nors gal ir nevertas diskusijos klausimas... =]
Diskusijos:  Knygų ekranizavimas
Pranešimo data:  2008-12-26 23:36:56


Knygu ekranizavimas dazniausiai yra pasmerktas uzdavinys. Kalbant apie The picture of Dorian Gray - tai knyga, kurioje LABAI mazai veiksmo, todel gali parodyti daug gilesniu dalyku, pokalbiu, monologu.
Diskusijos:  Saugos diržai
Pranešimo data:  2008-12-26 23:28:49


Beveik neabejoju, kad tie kas sako, kad dirzai nereikalingi nera patyre avarijos. Dirzai yra pati svarbiausia apsaugos priemone, jau nekalbu apie kazkoki issokima is masinos..... Netgi menkos avarijos metu iskrites per langa gali trenktis velniai zino kur, masina uzkris ant taves ir pan.. Apie prisisegima gale - tai turbut svarbiau nei prisisegimas priekyje. Nes esant didesniam greiciui ne tik pats skrisi i prieki, bet ir gali suzaloti priesais tave sedinti zmogu. Taigi rizikuoji ir kitu gyvybe =]
Diskusijos:  "Hario Poterio" knygos
Pranešimo data:  2008-12-26 22:08:32


Kazkaip ne is vieno is jusu neisgirdau nieko protingo. Pirmiausia, tai knygos vaikams ir paaugliams. Tai apie koki brandziu zmoniu pomegi galima kalbeti? Toliau, HP nieko blogo nepadare, atvirksciai - tik gera. Gal but paragino bent kelis knygu nemaciusius pradeti jas skaityti. Del pacios knygos - ji geniali. Nors ir neoriginalus siuzetas, veiksmas kartojasi, taciau ji labai uzkabinanti. Verta pamineti, kad lietuviskas vertimas yra labai prastas. Originalo kalba skaitant sia knyga viskas atrodo visai kitaip, viskas neeskamba kaip pasaka.
Dienoraštis:  2008-12-25: Su Šv. kalėdom
Pranešimo data:  2008-12-25 13:05:41


Kaledos ne tik susitaikymo, Kaledos apskritai gerumo metas. Bukim geri vieni kitiems! Aciu uz sveikinima! ;)
Dienoraštis:  2007-11-30: Begediskai sninga....
Pranešimo data:  2007-11-30 22:02:26


per trumpas sitas savaitgalis =]
Dienoraštis:  2007-11-28: ,.,
Pranešimo data:  2007-11-28 22:48:04


Visi mes keiciames, norim to ar ne... Ir keiciantis vieni draugai kartais gali tapti net ir priesais, o kiti draugai nukristi tarytum is dangaus. Nieko cia nepakeisi..
Dienoraštis:  2007-11-26: [11.26]
Pranešimo data:  2007-11-26 19:25:50


Naoha, kazin ar noretum jei prie visko prisidetu dar ir sitai...
Dienoraštis:  2007-11-25: Ir vėl ;/
Pranešimo data:  2007-11-25 23:27:45


Nekenciu vokieciu. Aciu belenkam, kad paskutiniai metai jau..
Dienoraštis:  2007-11-25: Naktis.
Pranešimo data:  2007-11-25 23:26:38


Noriu.. =]
Dienoraštis:  2007-11-25: dovanoju suniuka ( su foto) :D
Pranešimo data:  2007-11-25 21:06:01


Mmm.. Jei tik tureciau salygas laikyt :D
Dienoraštis:  2007-11-25: Lietuvos aktualijos: Masių kultūra, sužvėrėję pensininkai i
Pranešimo data:  2007-11-25 17:59:11


Saunuolis mc_dumu_debesy :D
Dienoraštis:  2007-11-25: Neverending story
Pranešimo data:  2007-11-25 00:31:34


Taip istiesu negerai. Geriau butu atvirksciai - save vertinti pagal aplinkinius. Nors as pats negaliu pasakyti, kuriuo variantu naudojuosi
Dienoraštis:  2007-11-23: rpg fanas supras =)
Pranešimo data:  2007-11-23 22:45:31


Chr 18 :D
Dienoraštis:  2007-11-23: Laiškas
Pranešimo data:  2007-11-23 21:27:44


Bet kaip visa tai atrodo pazistama... Is pradziu skrajoji padangem. O paskui tiesiog klaiku...
Dienoraštis:  2007-11-13: 2007-11-13
Pranešimo data:  2007-11-22 22:31:42


O kodel ne? Sniegas yra kazkas, kas pradingsta. O tos naktys, kai buna ne ka tamsiau nei diena..
Dienoraštis:  2007-11-21: ar gerai darau?
Pranešimo data:  2007-11-22 19:48:26


mest draugus, nu cia dabar... Nors nenor, nereik. Nors net nzn, drauge ar kas. Ai. Aciu visiem =]
Dienoraštis:  2007-11-21: ar gerai darau?
Pranešimo data:  2007-11-22 19:26:02


Del paveikslo nezinau, nieko neraukiu, tiesiog surfinant neta radau. Patiko man... Vat, kad nera jokios tvirtybes tokiuose santykiuose. Lygiai taip pat gali kalbet su siena. SKirtumas tas, kad ne pats atsakai, o kazkas kitas.. Gal nevisai taip, bet visgi.
Dienoraštis:  2007-11-22:
Pranešimo data:  2007-11-22 18:15:18


As irgi nebespeju su laiku. Visada budavo, kad atgal ziurint atrodo oi kaip greit praejo, i prieki oi kiek daug liko. O dabar net prieki nieko nebeliko.. :D
Dienoraštis:  2007-11-21: ar gerai darau?
Pranešimo data:  2007-11-21 23:48:29


Tai as irgi taip suprantu. Bet vat kad issivarto, nenori susitikt, nors sneka bendrauja normaliai, net atrodo artimai. Jei noriu ka svarbesnio pasakyt, man vis islenda ikyri mintis - juk cia skaipas. Tuo ir baigias..
Dienoraštis:  2007-11-21: ar gerai darau?
Pranešimo data:  2007-11-21 23:40:45


I pirma pastraipa tavo galiu atsakyt, kad suprantu. Butent cia taspats zmogus, apie kuri galvojant pirma karta toptelejo mintys 'myliu'. Ir jau treti metai nepradingsta tai.. Pamacius vel viskas pakyla. O tie santykiai virtualus. Mes kaip ir pazistami realiam gyvenime, bet seniau nebendravom. Dabar pradejom virtualiai ir niekaip neprisisaukiu net susitikt. Bet sako geras draugas, brangus ir pan. Tai nebezinau kuo tiket. Savim ar ja..
Dienoraštis:  2007-11-21: Björk (Björk Guðmundsdóttir)
Pranešimo data:  2007-11-21 23:02:36


Gal kas galetumet koki youtube ar siaip adresa parodyt, kur ji normaliai atlieka kokia daina? Arba tokia muzika man tiesiog per sudetinga... Visgi, kazka ten radau, taigi asmenybe turbut verta pagarbos..
Dienoraštis:  2007-11-16: mp3 HELP
Pranešimo data:  2007-11-18 20:51:53


nzn kaip kitiem, bet man tai neiseina parsisiust =]
Dienoraštis:  2007-11-18: Kaip man sunku...
Pranešimo data:  2007-11-18 17:31:22


Gal jin ir yra devinmete? =]
Dienoraštis:  2007-11-18: Kaip man sunku...
Pranešimo data:  2007-11-18 17:10:40


Pavadinimas tai tiesa sakant istrauka is Keistuoliu (lyg ir) dainos :D Visa ta diena ja girdejau.. O del pico, visiems gali ir nepatikt jis. O kodel butent nepatiko?
Dienoraštis:  2007-11-18: Kaip man sunku...
Pranešimo data:  2007-11-18 12:45:56


Deja ne as =] bet man labai patiko...
Dienoraštis:  2007-11-18: Kaip man sunku...
Pranešimo data:  2007-11-18 11:59:06


Kurie silti gali suprast is ju poveikio. Na, o del nuosirdumo... Reikia patiketi. Daugiau niekaip =]
Dienoraštis:  2007-10-24: Mano 2008 METŲ ĮSKAITŲ, EGZAMINŲ TVARKARAŠTIS :)
Pranešimo data:  2007-10-24 20:01:08


Sekmes jums visiems =]
Puslapiai: 123456 ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Solitudes Solitudes
8,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 2496
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 77538