Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

HrDJumpEr


Andrius
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 5585 d.
Narys nuo: 2010-06-29
Reitingo taškai: 27
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Daina:  Eminem - Talkin' 2 Myself (su Kobe)
Pranešimo data:  2010-07-19 18:50:53


gera
Daina:  Evanescence - Bring Me To Life
Pranešimo data:  2010-07-14 14:24:45


sita dainos versija tj nebloga, bet geriausia versija tj kai ji su Linkin Park dainuoja
Daina:  Madcon - Glow
Pranešimo data:  2010-07-14 14:22:47


nuostabi daina :)
Daina:  Eminem - Love the Way You Lie (su Rihanna)
Pranešimo data:  2010-07-14 14:21:27


man tj labai patiko
Daina:  Shakira - Esto Es Africa (Waka Waka)
Pranešimo data:  2010-07-14 14:19:45


sita tikrai tinka futbolui, bet mano nuomone (k'naan wavin flag) tinka labiau
Daina:  Kid Cudi - REVOFEV
Pranešimo data:  2010-07-14 14:14:52


neblogas gabalas +10
Kūryba:  Iš Appleton 2001 rugpjūčio 7 (Wisconsin,USA)
Pranešimo data:  2010-06-30 01:26:34


labai grazus :)
Kūryba:  Aš.
Pranešimo data:  2010-06-30 01:24:54


+10
Kūryba:  Užkaltas ugnim
Pranešimo data:  2010-06-30 01:24:03


trumpas, bet labai grazus man
Kūryba:  Хоть на миг...
Pranešimo data:  2010-06-30 01:18:32


hmm... gaila kad rusiskai nemoku :)
Kūryba:  Šiltam ir nebyliam draugo šypsny
Pranešimo data:  2010-06-30 01:17:15


labai grazus
Kūryba:  Paviršutinybių Okeanas
Pranešimo data:  2010-06-30 01:15:47


labai patiko
Daina:  Paula Seling - Playing with Fire (su Ovi) (Rumunija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-06-30 01:11:42


labai labai gera +10
Daina:  69 Danguje - Myliu vasarą
Pranešimo data:  2010-06-30 01:09:32


visai nieko tokia vasariska daina
Daina:  K'naan - Wavin' Flag
Pranešimo data:  2010-06-30 01:07:32


sita tj labai gera
Daina:  Avril Lavigne - Alice
Pranešimo data:  2010-06-30 01:06:26


vidutiniska tokia
Daina:  Eminem - Not Afraid
Pranešimo data:  2010-06-30 01:04:29


man patiko :)
Daina:  Green Day - Last of the American Girls
Pranešimo data:  2010-06-29 19:15:09


sita kaip ir visos Green Day dainos lbj gera
Daina:  Linkin Park - Not Alone
Pranešimo data:  2010-06-29 19:13:25


daina visai nieko, bet gaila kad LP nebesukuria tokiu dainu kaip anksciau
Daina:  Lena Meyer-Landrut - Satellite (Vokietija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-06-29 19:12:14


man tj kjp tik tarimas labai pagerina daina,
Daina:  maNga - We Could Be The Same (Turkija, Eurovizija '2010)
Pranešimo data:  2010-06-29 19:10:49


sitoj dainoj lbj graziai rokas susilieja su hip-hopu, todel si daina man lbj patiko
Daina:  Marijonas Mikutavičius - Ar mylit ją jūs (ištrauka)
Pranešimo data:  2010-06-29 19:09:25


+10
Albumas:  Garso takeliai - Hannah Montana: The Movie
Pranešimo data:  2010-06-29 19:08:37


nekokios dainos :(
Albumas:  Garso takeliai - The Twilight Saga: Eclipse
Pranešimo data:  2010-06-29 19:07:43


jo viskas tiesiog puiku :)
:  „Pendulum“ pirmą kartą Lietuvoje!
Pranešimo data:  2010-06-29 19:06:41


10 :0
Daina:  Alexandra Burke - All Night Long
Pranešimo data:  2010-06-29 19:04:21


man patiko sita :0
Daina:  Miley Cyrus - Can't Be Tamed
Pranešimo data:  2010-06-29 17:43:09


sita tj tikrai gera daina jos :)
Daina:  Katy Perry - California Gurls (su Snoop Dogg)
Pranešimo data:  2010-06-29 17:41:59


pati daina tj gera, bet klipas man tj nlb :/
Daina:  Shakira - Esto Es Africa (Waka Waka)
Pranešimo data:  2010-06-29 17:38:58


futbolui tikrai tinka, ir tokia uzvedanti :)
Puslapiai: 12

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Diablo Swing Orchestra Diablo Swing Orchestra
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Pokalbių dėžutė

16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 2407
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 18867