Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Iindriu


Indre
Įsibėgėjantis narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 4373 d.
Narys nuo: 2010-01-29
Reitingo taškai: 330
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Kūryba:  Aš mažas vaikelis
Pranešimo data:  2010-12-10 15:17:01


tik nesupratau to kišką xDD +10
Dienoraštis:  2010-07-19: Keiksmažodžiai in LT(kap išgirsie, tiap atsikirsie)
Pranešimo data:  2010-07-19 17:34:04


jo ;D
Daina:  Kid Cudi - Day 'N' Nite (su Crookers)
Pranešimo data:  2010-07-16 11:50:56


kazkada ziauriai megau sita daina
Diskusijos:  Kas jums asocijuojasi su Kalėdomis?
Pranešimo data:  2010-07-13 12:29:11


su mandarinais, sedėjimu pas baba ir neturejimi ka veikt, daugiau nei įprasta žmoniu nuo kuriu man skauda galva. siaubas ne švente, bet kartais buna visai fainai, nes susitinku su puske, o tai buna daugiausiai du kartus pet metus.
Diskusijos:  2010 m. "Linkin Park" albumas "A Thousand Suns"
Pranešimo data:  2010-07-09 15:53:52


[quote=TaPatiOlivija][quote=miaumumas]teks palaukt... tikekimes verta ;D[/quote] aš ir norėčiau konors labai gero :) [/quote] visi to tikimes :D
Diskusijos:  2010 m. "Linkin Park" albumas "A Thousand Suns"
Pranešimo data:  2010-07-09 14:35:46


geeras!
Kūryba:  Jis, Ji
Pranešimo data:  2010-07-05 11:16:46


Atskubėję gydytojai neužčiuopia nė vieno jaunuolio pulso... labai grazu
Kūryba:  Staliukas
Pranešimo data:  2010-07-01 10:03:59


(y)
Kūryba:  Dar viena žmogaus prigimtis
Pranešimo data:  2010-06-29 14:34:44


zinau kad pirma mintis i galva reiketu susidet normaliai
Dienoraštis:  2010-06-29: Dingti? Pasislėpti?
Pranešimo data:  2010-06-29 12:35:18


aš ir gan dažnai taip jaučiuos, bet tik dėl kitokių priežasčių....
Kūryba:  MES panašūs
Pranešimo data:  2010-06-29 11:05:30


grazu
Naujiena:  Koncerte Niujorke Lady GaGa pristatė naują dainą (+ video)
Pranešimo data:  2010-06-28 21:22:39


nieko gero ar ypatingo :\
Diskusijos:  Jei muzika senesnė - ji blogesnė?
Pranešimo data:  2010-06-27 11:50:02


jai daina gera nesvarbu ar ji sena
Diskusijos:  Koks jūsų kompiuterio darbalaukis?
Pranešimo data:  2010-06-27 11:33:39


juodas fonas su uzrasu: geriausia veikla - nieko neveikti!!! ;DDD
Diskusijos:  Auksinės mokytojų mintys
Pranešimo data:  2010-06-23 10:52:18


: Tu tik pabandyk galva savo pasukt, tai iškart pusia pažimio nušniosiu!
Dienoraštis:  2010-06-23: va
Pranešimo data:  2010-06-23 10:43:26


gera mintele ;DDDDDD
Diskusijos:  Kokio dydžio yra jūsų namų biblioteka?
Pranešimo data:  2010-06-18 13:56:16


nedaug, neturetu būt virš 30, nes namuose niekas be manęs knygomis nesidomi ir jų neskaito
Daina:  Foje - Laužo šviesa
Pranešimo data:  2010-06-18 13:49:04


gera, bet labai sena ir nusibodus
Diskusijos:  Kokią knygą šiuo metu skaitote?
Pranešimo data:  2010-06-18 13:47:14


Drakono raitelis. nuobodoka, bet dar mažai perskaičiau, manau vaikiška šiek tiek, bet gavau dovanu tai nėr kur kišt jos
Kūryba:  Nebūsiu
Pranešimo data:  2010-06-18 13:41:47


Labai gražu. :)
Kūryba:  Kankynės namai
Pranešimo data:  2010-06-18 13:36:33


hmm... gal tikrai i mokykla panasu, ;D bet galvoj turejau namus savo
Kūryba:  Laukiu
Pranešimo data:  2010-06-17 15:43:55


geras eilerastis
Kūryba:  -
Pranešimo data:  2010-06-17 15:42:16


labai geras. man patiko, tik as manau ne gerkle o venas reikejo rasyt , vistiek 10 (+)
Diskusijos:  Dainos, kurios jus vimdo. Dainos, po kurių užplūsta agresija?
Pranešimo data:  2010-06-14 21:34:17


lady gaga - paparazzi, eh eh, paper gangsta, money money, nera baisiau!!!!! ;(
Diskusijos:  Kas geriau: Arbata ar kava?
Pranešimo data:  2010-06-14 21:28:55


arbata, ir skaniau ir sveikiau. kokie 8 puodeliai per diena jai namie bųnu ir nėra ką veikti ;D mmmmm mėėgstu arbata!!! (+)
Diskusijos:  Jūsų mokyklos mokytojų pravardės
Pranešimo data:  2010-06-11 10:50:26


Skypi. net kiti mokytojai sako kad ji kiaura ;D
Daina:  Dead by Sunrise - My Suffering
Pranešimo data:  2010-06-10 16:29:35


man patiko ta daina !!! (+)
Kūryba:  Atleisk
Pranešimo data:  2010-06-08 08:44:11


gražu...
Diskusijos:  Kiek vidutiniškai laiko per dieną klausote muzikos?
Pranešimo data:  2010-06-04 14:53:57


[quote=Iindriu]visada kada tik galiu, kai kambary nk nera, aisinukai neissikrove ir pan. (+)[/quote] *ausinukai :D
Diskusijos:  Kiek vidutiniškai laiko per dieną klausote muzikos?
Pranešimo data:  2010-06-04 14:53:19


visada kada tik galiu, kai kambary nk nera, aisinukai neissikrove ir pan. (+)
Puslapiai: 123456 ...

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Puscifer Puscifer
7,8

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:50 - Very_crazy_enough
Ikelkite mano eilerasti apie joninex nes jei ikelsite tik per Mindaugo diena, jonas bus nebeaktualus.
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 2275
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 6417