Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Intedzheriz


Dainius
Naujokas
Paskutinį kartą matytas: Prieš 7113 d.
Narys nuo: 2004-04-23
Reitingo taškai: 94
 
Nuotaikos daina
Nuotaikos daina nepasirinkta

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS

Komentarai

Diskusijos:  Kas, jūsų manymu, blogiausiai dainuoja gyvai?
Pranešimo data:  2006-11-30 02:32:12


kas blogiausiai dainuoja gyvai? be jokių abejonių - aš :)
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2006-11-04 08:32:49


1. Cynic - Focus. Techniškas, džiazovas, progresyvus death metalas. Tiesiog nerealu. 2. In Flames - Clayman. Nu ką, po 10 metų bus klasika ;) 3. Morbid Angel - Altars Of Madness. Jau prieš 10 metų buvo klasika :D 4. Slayer`iai. Visgi, vakar konce buvau ;) 5. Behemoth - Demigod. Be komentarų. Vienas geriausių albumų iš visų laikų.
Diskusijos:  Kaip manot, kurios grupės pavadinimas geriausiai skamba?
Pranešimo data:  2006-11-04 08:27:20


Fu.ck off And Die :) www.myspace.com/fuckoffandfuckingdie rocks |..|, Luctus`o side-projektas ;)
Diskusijos:  Mitologinės būtybės
Pranešimo data:  2006-11-04 08:21:34


Cthulhu - Man of Kutu - Man Of Underground. Lovecraftas valdo.
Naujiena:  „Išjunk šviesą“ lyderiui nuo pagirių teko gelbėti šunį
Pranešimo data:  2006-11-03 04:28:37


;D jomajo :D
Diskusijos:  Bliuzo ar roko naktys?
Pranešimo data:  2006-11-01 17:42:26


Na, per Rokus girdėjau gal 4-5 Lietuvos grupes ir tiek :) O Roko Naktų alko-atmosfera tai yra super unreal. Net Wackeno į Rokus neiškeisčiau :P
Diskusijos:  Ką manote apie panelę su breketais?
Pranešimo data:  2006-11-01 01:24:51


Žinau merginą, kuriai tie khm "geležinkeliai" labai tiko!!!
Diskusijos:  Daina, kuri tave pravirkdo?
Pranešimo data:  2006-10-31 23:23:12


bet kuri lietuvško popso..
Diskusijos:  Labiausiai atsibodęs klipas?
Pranešimo data:  2006-10-30 18:26:30


GROL - Five O`Clock Vomit :D
Diskusijos:  Jūsų savaitės TOP5 klausomiausiųjų
Pranešimo data:  2006-10-30 09:38:39


1. Monstrosity. Šitos Death metal komandos, kaip keista, dar nebuvau klausęs, nors buvau girdėjęs daug kartų. Nuostabi grupė!! Čia yra kokybė tikraja to žodžio prasme. 2-3. Smashed Face. Buvo labai įdomus atradimas. Gaila, kad Lietuvoj dabar nėra tokio lygio komandų :/ 2-3. Treblinka demo įrašai. Va čia tai old-skūlas. Įdomu, kaip jie atrodė 1988 su tokiu grojimu? 4. Neon God. Maloni naujiena iš Norvegijos. Abu demo albumai yra nemokamam parsisiuntimui: www.neon-god.com 5. Japoniški Sabbat. Senai norėjau juos išgirsti. Nors jie turi vieną didžiausių diskografijų visame metale, jų įrašų mp3 sunku gaut. Reiks pirkt vinylų :)
Diskusijos:  Kiek jums svarbūs dainos žodžiai?
Pranešimo data:  2006-10-28 00:24:58


Gal svarbūs ne tiek žodžiai, kiek ideologija.. va pvz, krikščioniško death metal negalėčiau klausyt, nors jis ir už pačius Obituary būt geresnis :P
Diskusijos:  Stalo žadiimai
Pranešimo data:  2006-10-26 19:52:24


Geriausias žaidimas prie stalo yra gėrimas. Svarbu, geriamosios medžiagos nepritrūktų ;D
Diskusijos:  "Tokio Hotel" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2006-10-26 19:49:51


https://st.blog.cz/l/lieben-tokio-hotel.blog.cz/obrazky/2424773.jpg
Diskusijos:  "Tokio Hotel" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2006-10-26 19:49:34


Ir kokia ta Ymou pasaulėjauta Lietuvoj? Pasidažyt akis, nagus užsidėt Satan maikę ir nervint aplinkinius? [img=https://st.blog.cz/l/lieben-tokio-hotel.blog.cz/obrazky/2424773.jpg]
Diskusijos:  Kodėl mums mokyklose neleidžia nešioti grandinių?
Pranešimo data:  2006-10-26 19:46:56


bent pažiūrėt gražu ;D
Naujiena:  Colder kolektyvas lankosi garsių užsienio atlikėjų koncertuose
Pranešimo data:  2006-10-25 01:01:30


jei aš pasakysiu, kad buvau Slayer koncerte, irgi įdėsit? jei ką, groju grupėj High Kalibre.
Naujiena:  "EMA '2006" - Rihanna, Snoop Doggas bei žurnalistas iš Kazachstano Boratas
Pranešimo data:  2006-10-24 20:26:06


Grėsmingai artėja lapkričio 2-oji diena... jaučiat grėsmę? Tokių naujienų net nebesinori toliau skaityt
Naujiena:  Ice Cube kritikuoja "Terminatoriaus" žvaigždę
Pranešimo data:  2006-10-24 20:13:46


"Ice Cube kritikuoja "Terminatoriaus" žvaigždę" - klaidinantis pavadinimas. Švarcas kritikuojamas ne kaip žvaigždė, o kaip politikas, jofansi.
Dienoraštis:  2006-10-24: Tai kas tas gyvenimas?
Pranešimo data:  2006-10-24 20:12:40


Gyvenimas - šūdas, kaip sakoma, teks įprasti ;)
Diskusijos:  Siurrealistinė, psichodelinė literatūra
Pranešimo data:  2006-10-24 20:10:31


Lovecraft - Call Of Cthulhu / Outsider / Shadow Over Innsmouth (rods taip). Nerealu tiesiog. Gaila, bet rods Lietuvoj neišleista :/
Diskusijos:  Kokių albumų šiuo metu labiausiai klausot?
Pranešimo data:  2006-10-24 20:08:32


Children Of Bodom - Hate Crew Deathroll. Nevež. /ne įsijungia Dark Angel - 1984 - We Have Arrived
Diskusijos:  "Tokio Hotel" - Lietuvoje?
Pranešimo data:  2006-10-24 20:06:16


Tikiuos neatvarys, nes pas juos nei mentaliteto, nei logikos nei grojimo technikos - iš vis nieko. Tik pasikėlimas, žvaigždiškumas ir bandymas vaizduoti neformalus, nors JIE YRA PAPRASČIAUSI POPSISTAI, kaip ir labai krųtais neformalais įsivaizduojantys jų FANAI. Ir dar, kas blogiausia, pradėjo visą fucking EMO revoliuciją... Jei sutikčiau tikrai duočiau snukin, kaip ne vienam EMO teko padaryt - tiesiog už proto pisimą, kaip jiems blogai ir kodėl į jų problemas niekas nekreipia dėmesio. Vienas, kurių čia Angljoj per akis, po to persipjovė venas, paklausiau, ar išsidezinfekavo peiliukus ir pasiūliau kitą kartą pjautis išilgai SUSIRGĘ EGOCENTRIŠKI IŠSIGIMĖLIAI. Bent jau 99 procentai iš jų. Laukiu mechanical_animal, austikės ir pan komentarų. P.S. have fun: www.myspace.com/emorulez x_O :-D
Diskusijos:  Kaip jums skandinaviška muzika?
Pranešimo data:  2006-10-24 19:39:00


Iš wikipedia: Scandinavia is a region in Northern Europe. A common definition includes Denmark, mainland Norway and Sweden. Sometimes Finland is included, even in official contexts,[1] although since the rise of Scandinavism in 1850s, this inclusion divides opinions in all of the respective states. Also Iceland is occasionally included. O iš Skandianvijos, neskaitant, kad Suomija įeina (taip manau, nes kalbos šaknys nėra tos pačios), yra daug gero. Pusės valandos neužtektų suvardint.
Diskusijos:  Apie ką dainos yra banalios?
Pranešimo data:  2006-10-23 19:15:25


apie meilę
Naujiena:  Laisvalaikiu Angelina mėgsta karaoke
Pranešimo data:  2006-10-23 04:47:59


O jei aš jums atsiųsiu, ką mėgstu daryt laisvalaikiu, irgi įdėsit?
Naujiena:  Naujoje V.Riaubiškytės dainoje – meilės drama
Pranešimo data:  2006-10-23 04:46:36


Papai tai gražūs, o tema, tiesą sakant, banali :/ Ir beje, koks atlikėjas Lietuvoje nėra "vienas iš populiariausių"?
Diskusijos:  Labiausiai jaunimo pasąmonę veikiančios grupės. Pakomentuokite.
Pranešimo data:  2006-10-23 03:48:40


va čia tai trū tūsas (rock)
Naujiena:  Į avariją pateko atlikėjas Žygis
Pranešimo data:  2006-10-22 20:44:23


Gaila, kad Gyvas ir Sveikas :/
Diskusijos:  Labiausiai jaunimo pasąmonę veikiančios grupės. Pakomentuokite.
Pranešimo data:  2006-10-22 08:02:21


na, pjautynių per MARDUK tikrai nevyksta, nebent pogo :) https://www.youtube.com/watch?v=HiXuHgwPuUQ koncas kaip koncas
Naujiena:  Geriausią Raigardo Tautkaus dainą „Akimirka“ atliko "N.E.O."
Pranešimo data:  2006-10-21 20:57:24


arba ne
Puslapiai: 123456 ... 8

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
DjVaids Chicago Nothin's Gonna Stop Us Now
 Chicago
 
Very_crazy_enough Owl City Fireflies
 Owl City
 
Alvydas1 Lifelover Shallow
 Lifelover
 Šios dienos atradimas
Sahja Mango Diena ir naktis
 Mango
 

Šiuo metu vertiname


Moonsorrow Moonsorrow
6,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
12:01 - Very_crazy_enough
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
10:48 - Very_crazy_enough
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
07:25 - Very_crazy_enough
Nagi parasykite nebuvusiems apie STING 3.0...
02:16 - Very_crazy_enough
Stingo koncertas ir Jonines rupi.
01:12 - DjVaids
Prieš antrą kėlinį
Filadelfijoje įsisiautėja audra, ilgoji pertrauka pratęsiama bent 15 minučių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 2831
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 259449