Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
Kristis Aktyvus naujokas |
Paskutinį kartą matytas: Prieš 3886 d. Narys nuo: 2011-10-10 Reitingo taškai: 118 |
| |
Tema | Atsakė | Kas atsakė? |
Turint omeny abiejų gerą humoro jausmą, turėtų išeit kažkas neblogo:)
One Direction aišku šūdas, bet nemanau, kad jie yra šūdinesni negu buvo Take That ar kokie Backstreet Boys savo laiku. Saldžių boybandų kuriuos mėgsta 11-17 metų pacankės buvo visada. Net ir Lietuvoje - užtenka prisiminti B'avarijos ar Pikaso šlovės laikus. Todėl nemanau, kad One Direction sėkmė - debilėjančios visuomenės požymis. Tiesiog tą grupę mėgsta labai jauni žmonės dar neišlavinę savo skonio.
Galite nusiraminti. Pedofilija ir zoofilija legalizuota nebus. Pastaraisiais veiksmais, kitaip nei homoseksualizmo atveju, pažeidžiamos žmonių ir gyvūnų teisės. Taip kad tai galėtų būti legalizuota, tik jei čekanavičiai ir watkinsai būtų klonuoti velniai žino kiek kartų ir po to dar išrinkti į valdžią. Įsivaizduokit Lietuvos Seimą: 141-as ir visi čekanavičiai:D
Jei pats žmogus yra išsigimęs urodas, nereikia dėl to kaltės verst narkotikam. Aišku jie, kaip ir alkoholis, nėra gėris, bet ir žmogaus blogu nepadaro. Tiesiog gali ištraukt į paviršių blogasias jo savybes, kurios esant blaiviam yra (galbūt) kruopščiai užslėptos. O šiaip, vos neapsivėmiau skaitydamas. Kas nors mėgot šią grupę?
Atsikurs vis tiek jie... Noeliui irgi ateis nostalgija. Norėsis vėl pagrot stadionuose. Bet nemanau, kad tai įvyks per artimiausius 10 metų. Mano prognozė: 2025-2030:)
Pinigai, seksas ir alkoholis vyrauja užsienio muzikantų kūryboje. Lietuvoje situacija dar prastesnė - dainuojamos angliškai visiškai banalios, klišinės nesąmonės apie nieką. Jei nesugebi parašyt normalaus teksto, kuris bent jau kažką reikštų tau pačiam - naudokis rašytojų prasmingomis eilėmis, kaip tą ir darė Hiperbolė...
Viena iš geriausių lietuviškų grupių
Bliamba, esu Oasis fanas ir manau, kad broliukai ir jų chebra iš Mančesterio yra geriausia kas atsitiko britiškai muzikai per pastaruosius 30 metų, bet Wonderwall, mano nuomone, yra vienas nykiausių jų hitų. Pavyzdžiui Don't look back in anger, Some might say, Live forever, Rock'n' roll Star, Stand By Me, Stop crying your heart out, The Masterplan ir dar nemažas skaičius dainų yra geresnės ir labiau vežančios. Bet gal čia tik mano nuomonė...
Manau, kad to nebus. Niekaip neįsivaizduoju May'aus gitaros skambesio tose jo bukose technuškėse... Nebent Brian'as išmoktų korėjietiškai, tai galėtų repuot kartu:)
Tarp kitko, visai neseniai pagalvojau, kad U2 ir Coldplay yra žiauriai panašios grupės: abi turi vokalistus, kurie gali būti šventieji ir blogiečiai, protingi ir urodai vienu metu. Taip pat abiejų grupių gitaristai anksti pradėjo plikti (dėl to jie abu rodosi tik su kepurėm). Galima pastebėti ir tai, kad bosistai yra geriausiai atrodantys grupės nariai... Galite pratęsti sąrašą?:)
Sorry, neskaičiau visų komentarų, bet mačiau, kad daug kam užkliuvo Andriaus statiškumas ir veiksmo scenoje nebuvimas. Aš kaip tik manau, kad tai yra vienas iš mūsų privalumų ir stipriųjų pusių. Kai visi stengiasi ardytis, šaudyt fejerverkus ir neriasi iš kailio maldaudami žiūrovų dėmesio, mūsiškis tiesiog išeina ir NUOŠIRDŽIAI atlieką savo (ne kokių ten Švedijos ar Graikijos kompozitorių žinančių "afigieną" eurovizijos nugalėtojos dainos formulę) kūrinį. Ko daugiau reikia? Visa Pojavio povyza tarsi sako: blizgučių, trumpų sijonų ir spec. efektų jūs jau matėt ir dar pamatysit, gal verčiau pasiklausom muzikos? Va tokia mano interpretacija... O dėl dainos panašumo su The Killers'ais, tai jo to nepaneigsi:) O šiaip gražūs abu velniokai - tiek Andrius, tiek Brandon`as:))
Aš nepykstu, tiesiog nesutinku su tavim. Tai gal sakysi ir Mamontovo laikas baigėsi, kai Foje iširo? Ir kaip suprast "tas pats per tą patį"? Aišku, kad Gallagher'iai nebendradarbiaus su David Guetta ir nepradės kurt simfonijų. Bet aš to iš jų ir nelaukiu. Ir man jų laikas dar nesibaigė:) O dėl skandalų, tai manau čia jiems natūraliai išeina. Iš didelių ambicijų ir nevaldomo liežuvio:)
Nenusišnekėk... Oasis yra viena populiariausių ir daugiausiai įrašų pardavusių pastarojo dvidešimtmečio grupių. Dėl lipimo per gerklę, aišku skonio reikalas, bet teigti, kad "jų laikas baigėsi" ir kad "dėmesio jie susilaukia ne naujomis dainomis, o skandalais" yra kvaila. Soliniai jų darbai (ypač Noel'io, kas Liam'ui kelia didžiulį pyktį) yra gerai priimami ir chart'uose ima aukščiausias vietas. NME pernai tam pačiam Noel'iui įteikė Godlike Genius apdovanojimą. Galiausiai pragmatiškas Cowell'as tikrai nesiūlytų dviejų limonų už pasirodymą savo laidoje žmogui, kuris būtų niekam neįdomus ir tavo žodžiais kūrybiniam dugne.
Prabalsavau už Oasis, nors tikrai nėra taip, kad Blur nekęsčiau. Čia tas variantas kai iš dviejų gėrybių renkiesi Dievus:)
Kas čia per lochai? Nei vieno iš jų nesu girdėjęs... O Algį gali mėgt arba ne už jo mintis (nemėgsta jo dažniausiai tie, kurie reaguoja į tai KAIP pasakoma, o ne KAS pasakoma), bet kad jo žodžiuose būna nemažai tiesos, paneigt gali tik visiškas Gražulis. Arba Svaras, apie kurį anksčiau turėjau kiek geresnę nuomonę...
Čia tas pats kaip paklaust: jei Page'as mylėjosi su keturiolikmetėm, tai kodėl aš negaliu?:))
Vienas mėgstamiausių mano tėčio atlikėjų. Bliamba, kažkaip prisiminimai užplūdo... Atsimenu kai buvau mažas vaikigalis, kažkur apie 90'ų vidurį, ir tėvai žiūrėdavo muzikinius kanalus - vokiečių Viva ir MTV. Tai iš tų laikų geriausiai prisimenu tris nuolat drožtus klipus: MoDo "Ein zwei polizei", Cranberries "Zombie" ir Bon Jovi "Always" kuris man tuo metu atrodė tragedijos viršūnė. Niekaip nesuprasdavau, "kodėl tas negeras dėdė namą sudegina"...:) Bet kuriuo atveju vertas Jon'as pagarbos, tikrai fuckin' vertas. Tiek už mintis, tiek už muziką...
Įdomu tai, kad šito apdovanojimo vis dar negavo Rolling Stones ir Led Zeppelin, nors pavyzdžiui The Beatles gavo berods 1983-iais:) Bet šiaip tai jei šį prizą yra laimėję Duran Duran, Blur ir Spice Girls tai apie Depeche'us negali būt ir kalbos...
Kol kas geriausia šiemet išleista daina:))
Obama šaunuolis! Geresnės kalbos ir nesugalvotum...:)
34-oje vietoje esančio albumo viršelis - fantastiškas...
Supratau ką tu nori pasakyt, bet mano nuomone, tas segmentavimasis, kaip tu sakai, nėra gerai. Ir tavo minėtas švietimo faktorius yra fucking svarbus. Tas "paliktas eteris neišrankiems" užkerta kelias jauniems (ir ne tik) žmonėms pasirinkti. Tie, kurie galbūt nėra ypatingai besidomintys muzika ir nekapsto giliau, jie susidaro vienpusišką vaizdą. Jie žiūri MTV, jie mato X factorių, jie klauso mainstream'ą transliuojančio radijo (nes tai yra geriausiai prieinami muzikos šaltiniai). Ir galbūt jiems į galvą neateitų paieškot muzikos kitais kanalais. Neabejoju, kad jie žino kas yra Lady Gaga ir Nicki Minaj ir nemanau, kad jie žino kas yra Arcade Fire. Tarkim 70'ais žmonės galėjo pasirinkt, nes radijas grojo ir ABBA ir Led Zeppelin. Ir Bee Gees ir Rolling Stones. Gi iškilo dar ir Punk rockas apskritai pasipriešinęs visam mainstream'ui. 80'ais atsirado MTV, bet jis be popso grojo ir metalą, roką, repą ir t.t. Apskritai 80-ųjų pabaiga - 90-ųjų pradžia, mano nuomone, muzikaliai buvo žiauriai geras laikas: Guns n' roses MTV suko dažniau nei dabar Bieber'į, Bono iš U2 populiarumu galėjo lygintis su Amerikos prezidentu, o dėl Cobain'o depresyvūs paaugliai patys buvo pasiruošę sau galą pasidaryt. O kur dar tie patys Depešai, Red hot'ai ir t.t. Kai ši banga išsikvėpė, padvelkė gaivus vėjelis iš senosios gerosios su jau minėtu britpopu. Aišku aš čia labiau šneku iš savo varpinės. Kitiems gal labiau įsiminė 90-ųjų Tupac'o ir Notorious BIG skerdynės ar 80'ųjų New Wave'as. Bet kuriuo atveju 90-ųjų antroj pusėj (sutinku su Rutone) prasidėjo pop muzikos downward spiral. Atsirado internetas, padaugėjo prieinamų muzikos kanalų - atsirado tai ką tu vadini segmentacija. MTV apsišiko, išlindo Cowell'as su savo versliuku ir pasaulis tapo niūrus, šaltas ir pilkas:))) (čia aišku perlenkiau) Bet esmė ta, kad visa tai lemia, jog statistinio jauno pasaulio piliečio (to kuris tarsi yra didžiausias pop muzikos vartotojas) skonis yra siaubingai klaikus. Ir nors užmušk nerandu paguodos tame, kad 5 žmonės per visą Lietuvą mėgsta kokią nors indie grupę ir ji atvažiuoja pagrot į kokį Forum Palace. Žodžiu, skauda man širdį...:)
Rūtone, čia ne apie lietuvišką muziką eina kalba. Esmė ta, kad viso pasaulio muzikiniame gyvenime nebeliko originalumo. Visokių X factor'ių dėka vyksta kažkoks balso ir grožio kultas - maždaug jei gerai atrodai ir turi gerą balsą, tu jau žvaigždė. Ar iš, tarkim, beatles'ų kuris nors turėjo superinį balsą? Ne! Ar buvo gražuoliai? Na McCartney galbūt... bet ir tai skonio reikalas. Esmė ta, kad šiuolaikinės kartos atlikėjai savo muzika neturi ką pasakyti. Visas dainas sukuria prodiuseriai su visiškai banaliais tekstais ir idiotiška muzikėle. Nebėra žmonių, kurie būtų vedami kažkokios idėjos ir kaip išsireiškė vienas iš komentaruose jau minėtų lietuviškos muzikos patriarchų "vestų minią paskui save, o ne eitų paskui minią".Šiame straipsnyje nesutinku tik su viena pastraipa. Apie Britpopą. Jis nusipelnė pagarbos jau vien dėl to, kad buvo iš esmės paskutinė muzikos revoliucija. Mano galva, po jos nieko daugiau įspūdingo muzikos pasaulyje nebeįvyko. Oasis pavaldė pasaulį, Blur pavaldė Europą, Pulp pavaldė Britaniją. That's all. Nuo 1998-ųjų žmonės nebelaukia tris paras prie įrašų parduotuvės, kad pirmieji nusipirktų mėgstamos grupės įrašą. Nebesimuša su kitų atlikėjų fanais dėl to, kuri grupė kietesnė (reperiai 90'ais vietoj broliškų "Yo maman" apskritai šaudydavosi...). Ir išvis nebėra romantikos muzikos versle. Pataisykit jei klystu, bet mano galva, paskutiniai mohikanai kurie iškilo dėl mano minėtų idėjinių vertybių yra Coldplay, Muse ir The Killers... Po jų daugiau neatsirado nei viena visame pasaulyje mainstream'u tapusi grupė. Arktinės beždžionėlės sufailino. Gal The Vaccines pasiseks?
Kai gyveni pasaulyje, kuriame Lana Del Rey tampa geriausia alternatyva, o Taylor Swift tampa geresniu "live act" negu Muse ir Green Day, supranti, jog savižudybė galbūt nėra blogiausia išeitis... (čia bajeris aišku) Bet šiaip iš tikrųjų liūdna...
Nebloga... Man, asmeniškai, žymiai geresnė už Doom and Gloom. Tokia jau grynai Rolling'inė.
2013-aisais turėtų pakvipt geru oldschool'u... Naujus albumus leidžia Depeche Mode, U2 ir Bon Jovi. Gal dar ką praleidau?
Esu visų šių 4 vyrukų mirtinas fanas, bet aš prizą atiduočiau David'ui. Jis - tikrąja ta žodžio prasme ikona. Muzika, stiliumi ir visu kuo, jis yra vienintelis ir nepakartojamas ir kaip pasakytų a.a. Kernagis "beprotiškai fantastiškas". John'as taip pat, bet, kita vertus, nelabai suprantu, kuo jis pranašesnis už Paul'ą. Na taip: love, peace and all that shit... Liam'as savo apdovanojimus atsiimt dar spės (nors vėlgi, kodėl ne Noel'is?), o Alex'as, mano nuomone, dar tikrai nuveikė per mažai, kad galėtų stot į vieną gretą su pirmais trim.
One direction yra pelningas produktas sukurtas apsukrių prodiuserių norint užsikalt pinigų, nes boybandai yra paklausūs visais laikais. Kiekvienos kartos paauglėms reikia berniukų į kuriuos žiūrėdamos ir kurių klausydamos galėtų kaišiot savo paaugliškus pirštukus sau į vieną vietelę. 80'ais buvo Duran Duran ir visokie Spandau Ballet (kurie mano galva buvo visa galva pranašesni už dabartinius nes bent jau gyvai grodavo ir patys sau dainas kurdavo), vėliau buvo Take That era, paskui visokie Backstreet Boys, N Sync ir Westlife. Dabar Bieber'is ir One Direction. Jų visada bus, bet šios grupės ir atlikėjai ateina ir išeina. Visai kaip jų gerbėjų mergaičių jaunystė... Tik Take That šiuo atveju yra išimtis, bet vargu ar juos vis dar galime vadinti boybandu:)
Jų širdelės jau atlaikiusios tiek visko, kad vieną turą dar tikrai atlaikys:))
Pasiūlė | Daina | Mėgsta | |||
DjVaids | ![]() Agnes Carlsson |
||||
einaras13 | ![]() Kanye West Turbūt vienas geriausių gero samplinimo pavyzdžių - sample\'as duoda tik atspirties tašką, bet virš jo einančios melodinės ir vokalinės idėjos yra šviežios ir įdomios |
||||
malia | ![]() Ava Max |
||||
Konditerijus | ![]() Chris Cornell |
||||
PLIKASS | ![]() Flipsyde |
||||
Silentist | ![]() Tony Hadley Bee gees dainos koveris |
||||
Alvydas1 | ![]() Rome |
||||
Sahja | ![]() Vera Brezhneva |
Nemanau, kad šį atvejį galima lygint su Jacksono atveju ir vadint tai "noru pasipelnyt iš mirusio dainininko". Queen nebuvo vienas Merkuris. Queen buvo keturi lygiaverčiai bičai, vienodai prisidėję prie grupės sėkmės. Juk Freddie yra bandęs ir solinius albumus leist, bet jie, toli gražu nesulaukė tokios sėkmės, kokią jis pasiekė su Queen. Tai tik įrodo, kad tos grupės jėga ir buvo būtent tų keturių žmonių komandinis darbas. Todėl May su Tayloru turi moralinę teisę tas dainas išleist. O kas dėl naujų dainų, tai bus įdomu, nors kažko pernelyg daug nesitikiu. Jei tos dainos nebuvo pakankamai geros išleist 80'ais, tai kažin ar ir "naujosios technologijos" jas pataisys:)